Rent A Car Sabac

Uf super da je neko ovo pitao... Dakle u Sapcu bolje da nema Rent A Car zato sto se samo mozes iznervirati.
1. Glas podrinja - imaju 2 Pezoa koja nikad nisu tu... Naime jedan im je uvek u kvaru ili zauzet jer ga voza lik koji je odgovoran za Rent a car. Drugi i ako ugrabis nekako lako moze da ti se desi da dodjes po njega a ono doslo do zabune i auto je vec neko preuzeo ili navodno nije ni vracen od prethodnog korisnika. (Citaj izmedju redova - ide preko veze)
2. Balkan - Imaju lep izbor i povoljne cene ali se i tu desava da neko zaposedne auto i nikako da ga vrati. Takodje nema mogucnosti da rezervises auto 7 dana unapred, vec ko pre devojci....
3. Bio je onaj lik preko puta Usca koji je jedini radio normalno ali su mu bacili bombu i od tada je firmu zatvorio. Postojala je i neka Beogradska ispostava iza doma Vojske koja je takodje zatvorena. Autoplac preko puta mosta sa Sremske strane se takodje vodi da iznajmljuje puntice ali kad dodjes tamo oni nemaju pojma, samo kazu "ma oterao je to vec neko"....

Ovo [isem sve iz iskustva. Sve tu izgleda jako mutno, kao da niko ne sme da drzi Rent A Car u Sapcu.
 
U sapcu ima i postoji rent a car i to nekoliko pravih agencija,ali najlakse je pricati gluposti i budalastine.Doduse niko to ne moze zabraniti.
Rent a car vozilo prvo ne moze da dobije svako,a treba i depozit poloziti sto predstavlja problem.A posto ima ogorcenih i nezadovoljnih najbolje bi bilo da usluge i ne koriste.

Rent a car je usluga za gospodu,za ljude koji su ozbiljni i koji vec imaju svoje vozilo koje je u kvaru ili nije za duze putovanje,za ljude na privremenom radu u inostranstvu,za firme itd
Rent a car vozilo moze dobiti lice sa vozckim iskustvom od najmanje 3godine.

black hertz rent a car Sabac
www.rentacarsrbija.rs

Ljudi koji su koristili usluge rent a cara u Sapcu su najzadovoljniji ljudi u Srbiji.
Oni to znaju
 
U sapcu ima i postoji rent a car i to nekoliko pravih agencija,ali najlakse je pricati gluposti i budalastine.Doduse niko to ne moze zabraniti.
Rent a car vozilo prvo ne moze da dobije svako,a treba i depozit poloziti sto predstavlja problem.A posto ima ogorcenih i nezadovoljnih najbolje bi bilo da usluge i ne koriste.

Rent a car je usluga za gospodu,za ljude koji su ozbiljni i koji vec imaju svoje vozilo koje je u kvaru ili nije za duze putovanje,za ljude na privremenom radu u inostranstvu,za firme itd
Rent a car vozilo moze dobiti lice sa vozckim iskustvom od najmanje 3godine.

black hertz rent a car Sabac
www.rentacarsrbija.rs

Ljudi koji su koristili usluge rent a cara u Sapcu su najzadovoljniji ljudi u Srbiji.
Oni to znaju

ne kontam,kako mozesh da dodjesh i da kazesh da neko pricha gluposti i budalashtine,pogotovo ako pricha iz lichnog iskustva...
u stvari,kontam...drugi deo boldovanog sve govori...niko ti to ne moze zabraniti,jel tako... ;)
ajd u zdravlje...
 
U sapcu ima i postoji rent a car i to nekoliko pravih agencija,ali najlakse je pricati gluposti i budalastine.Doduse niko to ne moze zabraniti.
Rent a car vozilo prvo ne moze da dobije svako,a treba i depozit poloziti sto predstavlja problem.A posto ima ogorcenih i nezadovoljnih najbolje bi bilo da usluge i ne koriste.

Rent a car je usluga za gospodu,za ljude koji su ozbiljni i koji vec imaju svoje vozilo koje je u kvaru ili nije za duze putovanje,za ljude na privremenom radu u inostranstvu,za firme itd
Rent a car vozilo moze dobiti lice sa vozckim iskustvom od najmanje 3godine.

black hertz rent a car Sabac
www.rentacarsrbija.rs

Ljudi koji su koristili usluge rent a cara u Sapcu su najzadovoljniji ljudi u Srbiji.
Oni to znaju

Jel brate kolko te placaju..ono za 20 soma preterujes malo a:lol:
 
pa ne,mislim,lik dodje i kaze da su ova iskustva gluposti...ne treba svakom verovati...to su gluposti...
prvo,da ne prichamo o gramatici...
drugo,dodje i napushi mi buraza...i ako buraz pricha iz iskustva,lichnog...
mislim,shta,niko ne moze da ima loshe iskustvo sa rent-a-car sluzbama ili agencijama...kako god...
i josh da se napravi pametan,napishe da nikom se ne moze zabraniti da pishe gluposti...a prvi ih on konjina pishe... .I.
 
Jel brate kolko te placaju..ono za 20 soma preterujes malo a:lol:

E ne setih se i sama da ga pitam... Tačnotako zvuči. Ima malo, ima...ali on ga baš pretera :P

pa ne,mislim,lik dodje i kaze da su ova iskustva gluposti...ne treba svakom verovati...to su gluposti...
prvo,da ne prichamo o gramatici...
drugo,dodje i napushi mi buraza...i ako buraz pricha iz iskustva,lichnog...
mislim,shta,niko ne moze da ima loshe iskustvo sa rent-a-car sluzbama ili agencijama...kako god...
i josh da se napravi pametan,napishe da nikom se ne moze zabraniti da pishe gluposti...a prvi ih on konjina pishe... .I.

Bejbe, šta ti ja rekoh za nervozu? Znaš kako utiče na tebe :D
 
Prvo ovako : Razloga za nervozu nema. Znamo svi da ti buraz uvek govori samu istinu - Losmilos je legenda bre ;) Drugo : Nervozu utiče na tvoju retku lepotu, s toga, smiri se... Budala je uvek bilo i biće... Nemoj ti meni zbog toga da postaneš ružan :P A treće : Ponudi se ti njemu da mu predaješ gramatiku. Meni si pomogao, zašto njemu ne bi?! :D
 

Back
Top