matori&obojeni STRIPTIZ

Da li idete na PROMOCIJE ovog tipa?


  • Ukupno glasova
    12
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

userlife

Početnik
Poruka
14
CKM PARTY sinoc na splavu Bleywatch na Novom Beogradu...

Najbolji i najcitaniji muski magazin CKM, priredio nam je jos jednu zurku,
napokon su se preselili iz klinackog kluba DRAMA i napravili malo ozbiljniju zurezu...

Sve je pocelo ovako...
(21:00h)
Smor odvratno vreme, jer napolju pada kisa (kao da nikada nije),
dan u nedelji - SREDA (sutradan se radi) plus me je ortak kasno zvao.
Ali nema veze i nakon svih ovih prepreka ipak sam otisao na CKM PARTY!

(23:30h)
Standardno ispred splava mala guzva i mnogo vise "likova" nego devojaka,
sam ulazak na splav je kao na filmu, HI-TECH zurka sa metaldetektorom i gorilama
sa specijalnim zaduzenjima (jedan glede u metaldetektor, drugi pretresa torbice,
treci skuplja pozivnice, cetvrti naplacuje, peti merka goste itd.).
Na splavu je hladno prokisnjava na sve strane, sve je mokro.
Polako nadolaze horde ljudi, i interesantno je da su na splav dosli i "obojeni",
odmah nakon zavrsenog I Beogradskog mitinaga (atletika). Beogradski likovi su
uglavnom napucani, biznismeni i (misle) IN a devojke nalickane i utegnute,
sve u svemu pravi BAL na vodi.

(00:30h)
Djuskanje (f_uck you, so many times, rihhana...)
opijanje (pivo, bakardi, viski,pelinkovac, djusvotka...)
plesacice (plave, crne, smedje, zgodne, izazovne, perverzne...)
flertovanje (pogledi, telo, mirisi, dodiri...) sve je vec uveliko pocelo,
atmosfera se digla na maksimum, vise nije bilo hladno ali je i dalje sve mokro.
Samo je hvalio izbor za MISS mokre majce, ali vece nije proslo bez izbora za MISS
(samo ne znam cega). Devojke su izasle na scenu, naravno uz mikrofonsku podrsku
jedna za drugom ali su bile stegnute i pozirale su svega 30 sekundi u bikiniju.
Ali to nije toliko uticalo na atmosferu jer su plesacice mamile poglede jaceg (fizicki) pola.

(01:30h)
Najava za pravi striptiz, plavusa extra gradje izlazi na scenu, pocinje da se skida,
skace na susedni separe, vuce nekog matorca na centralnu scenu (postolje sa sipkama)
i pocinje da ga skida, pravi striptiz do koske. Cim se ponos popeo matorac odmah sisao,
nakon par minuta poceo je pravi SHOW, dva obojena tipa atletske gradje (atleticari)
stupaju na scenu i izvode africki ples sa striptizetom, sexy sendvic je zapalio masu,
svi pogledi bili usmereni ka centralnom delu splava. Striptiz se zavrsio gromoglasnim
aplauzom.

(02:30h)
Polako se smiruju strasti (sto je bilo izuzetno tesko), ljudi polako ispijaju
svoje pice, i pripremaju se za odlazak kuci. Zakasnela promocija MISS i open ne znam
cega, je odrzana svetlosnom brzinom, nisu se nadali tako ranim odlaskom gostiju,
misice izlaze na scenu. Trece mesto bla bla bla, drugo mesto bla bla, prvo mesto bla -
grle se, placu kao da su MISS WORLD 2006 samo su jos hvalile izjave tipa:"mir u svetu td. "

03:00h)
Nakon ispijenih 4-5 piva i ja odlazim sa splava smoren ne zbog loseg provoda vec zbog
ranih jutarnjih casova a u 07:00h mora da se pali na posao.
Ali to je cena koja je morala biti placena...
...odlazak na CKM ZURKU u sred srede po kisnom i sumorno danu odnosno noci...
Ovako se zavrsilo...
 
Sta mislite da li su devojke koje igraju po splavovoma i klubovima popularno
PLESACICE drolje (spavaju sa gazdama lokala) ili su normalne devojke koje vole da igraju?

Moje iskreno misljenje je da su normalne devojke koje su PROFESIONALNE u svom poslu!
 
Ja poznajem jednu devojku koja se bavila time, student je pa je tako zaradivala sebi dzeparac...i sama mi je rekla da su ljudi puni predrasuda po tom pitanju a cinjenica je da ima normalnih devojaka...koje samo igraju...
 
userlife:
Sta mislite da li su devojke koje igraju po splavovoma i klubovima popularno
PLESACICE drolje (spavaju sa gazdama lokala) ili su normalne devojke koje vole da igraju?

Moje iskreno misljenje je da su normalne devojke koje su PROFESIONALNE u svom poslu!
Upravo tako! Mogu da potvrdim iz nekoliko poznanstava sa doticnim devojkama ;)

Inace bio sam na mnogo slicnih zurki ali na toj sinoc nisam... Cak sam jednom i imao ulogu u sou jedne striptizete, samo sto ja nisam bio skinut ni najmanje :) Eh kad se samo setim 8)
 
userlife:
Sta mislite da li su devojke koje igraju po splavovoma i klubovima popularno
PLESACICE drolje (spavaju sa gazdama lokala) ili su normalne devojke koje vole da igraju?

Moje iskreno misljenje je da su normalne devojke koje su PROFESIONALNE u svom poslu!


Garant ;)


Tipovi koji su navikli da uz pomoc kesha i sl. kresnu bilo koji ribu bas ce da zaposle neke koje su "profesionalke" i to rade samo da zarade dzeparac...

Prilicno uverljivo. :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top