Ustaski loby postavlja svoje kadrove u vrh vlasti Srbije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

OSLOBODIOCI

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
108
Nema sumnje, da je ustaski loby usao u vrh zakonodavne, izvrsne i sudske vlasti Srbije, koji ima zadatak da potpuno unisti Srbiju, a srpsku naciju da pretvori u najamno ustasko i islamsko roblje. U tome, kljucnu ulogu cine cionisticke nevladine organizacije, koje finansira Soros.
Islamski loby namece Radmilu Hrustanovic, koju takodje podrzavaju sve sionske nevladine organizacije.

Slucaj, Ivane Dulic-Markovic je ocigledan primer, da kljuc kadrovske kombinatorike drze ustase, judeji i muslimani.

Srbija mora da kaze: Dosta Vise!!!

MIR BOZIJI, MI DOLAZIMO...
 
Bereck:
Yebate,ovo si moram preslikat i zveknut na naš neki forum. :roll: :roll:

А што ти прво мало не завириш у сопствено двориште, међу оне четвороножне слушаоце Томпсона и сличних, каквих су пуни "ваши" форуми? Оно, марва из Посушја, Имотског, Сплита... која пише сифилистичне гадости типа "трибало је све Србе поклат', а Жидове подавит'. Живија Поглавник!" па НИКО да их макар ОПОМЕНЕ око тога. Па лепо и то можеш "пресликат" и "звекнут" овде, да се мало ми из прве руке уверимо у стање духа младе усташије (немој само да ми причаш о "пар кретена", кад је те стоке ПРЕПУН ваш Интернет-етар; својевремено ми је нека подљудска наказа на Србијан Кафеу рекла да "пљуне редовно свом диду на гроб, јер није покла све Србе", и то на филмском подфоруму, фор крајин' аут лауд). Зато, терај се, бре. Имаш ти шта да пресликаваш и на својим форумима, а не да овде глумиш будалу, сподобо.

Још једном, поздрав нормалним учесницима!

Р.Ѕ. Што се овог са ником "Ослободиоци" тиче, прво сам мислио да је у питању неки пројекат у режији вас или ваше овдашње екипе истомишљеника (оно, како гесесовци замишљају "српског националисту"). Сада, после ове генијалне бравуре о "ционистима и исламистима на истом задатку", пре бих рекао да је у питању неко дезоријентисано дете (али то га не чини мање досадним и трагикомичним, о контрер - Делбој Тротер).
 
Krckic:
Nema to veze. Moza ona biti bolja za Srbiju od nekog Srbina. Imas Petra Lukovica, Natasu Kandic, Biljanu Vuco, Petra Lukovica...pa su tolika govna, da ih nema nadaleko.
Припадници Зенге из Србије су им "побочници". Зато су они тако силни. Подржава их Папа! Зато Пера Л. има сталне колумне у Хрватском тиску, за блаћење Срба и Србије. О "НАДВЛАДИНИМ ЖЕНЕТИНАМА" ЈЕ СВЕ ВЕЋ РЕЧЕНО!
 
paola:
Припадници Зенге из Србије су им "побочници". Зато су они тако силни. Подржава их Папа! Зато Пера Л. има сталне колумне у Хрватском тиску, за блаћење Срба и Србије. О "НАДВЛАДИНИМ ЖЕНЕТИНАМА" ЈЕ СВЕ ВЕЋ РЕЧЕНО!

Извини, Паола, не мешам се овде у размирице страначких фанова (мада сте ми ти и твоји симпатичнији од ових љубитеља Тачија и Изетбеговића, то није тајна - али, приметила си да ме у тим партијским размирицама нема, јер нису моја прича; наравно, легитимно је да сви ви овде браните странке којима припадате, не спорим то). Али, молим те, прихвати добронамеран савет; кад год напишеш нешто типа "Петра Луковића подржава Папа", не можеш да очекујеш озбиљну реакцију, а можеш да добијеш само поен за другу страну. Замисли, Бенедикт (озбиљан папа, озбиљан католички главар, мислилац и теолог већ деценијама) подржава блентавог Луковића, колумнисту гротескно антицрквеног (антикатоличког) "Ферала" и хистеричне НВО у Србији. Немојте да смо неозбиљни. Раздвојте ствари које не иду заједно. То што Ватикан има против нас, и идејно и политички и историјски је НЕСРАВЊИВО другачије од малоумне хистерије "либерала" у Србији (који су редом и антицрквено оијентисани - у католичким земљама сорошевски НВО-сектор се позиционира као противник ТАМОШЊЕ већине, значи, католичко-православни сукоб и неповерење немају везе са Наташом Кандић). Слично је и код протестаната, а и код Јевреја (исламске земље углавном ни немају свој НВО-сектор тог типа, зато и не правим поређење).

Надам се да се не љутиш због овога; морао сам да реагујем, јер конструкција "Папа подржава Луковића" стварно подсећа на ову "Ослободиочеву" о "циуонистима и исламистима", а ти и "Ослободиоци" ипак нисте на истој дужини.
 
Sunchaser:
Извини, Паола, не мешам се овде у размирице страначких фанова (мада сте ми ти и твоји симпатичнији од ових љубитеља Тачија и Изетбеговића, то није тајна - али, приметила си да ме у тим партијским размирицама нема, јер нису моја прича; наравно, легитимно је да сви ви овде браните странке којима припадате, не спорим то). Али, молим те, прихвати добронамеран савет; кад год напишеш нешто типа "Петра Луковића подржава Папа", не можеш да очекујеш озбиљну реакцију, а можеш да добијеш само поен за другу страну. Замисли, Бенедикт (озбиљан папа, озбиљан католички главар, мислилац и теолог већ деценијама) подржава блентавог Луковића, колумнисту гротескно антицрквеног (антикатоличког) "Ферала" и хистеричне НВО у Србији. Немојте да смо неозбиљни. Раздвојте ствари које не иду заједно. То што Ватикан има против нас, и идејно и политички и историјски је НЕСРАВЊИВО другачије од малоумне хистерије "либерала" у Србији (који су редом и антицрквено оијентисани - у католичким земљама сорошевски НВО-сектор се позиционира као противник ТАМОШЊЕ већине, значи, католичко-православни сукоб и неповерење немају везе са Наташом Кандић). Слично је и код протестаната, а и код Јевреја (исламске земље углавном ни немају свој НВО-сектор тог типа, зато и не правим поређење).

Надам се да се не љутиш због овога; морао сам да реагујем, јер конструкција "Папа подржава Луковића" стварно подсећа на ову "Ослободиочеву" о "циуонистима и исламистима", а ти и "Ослободиоци" ипак нисте на истој дужини.
Папа је само гласноговорник Ватикана! Али, с обзиром на његови биографију из доба Нацизма и стални прозелитизам и унијатску тенденцију, Ватикан ће подржавати И ЦРНОГ ЂАВОЛА за остварење тих циљева! П.Л. и Н.К. и ини су само свесне слуге Ватикана и минорци, који систематски крње српство. Мрвица Србе мање= велики успех католичке цркве! Она РАДИ НА ДУГЕ СТАЗЕ! Данас, Пера и Наташа, сутра неки нови ликови, али ВАЖНО ЈЕ ДА СЕ СРПСТВО КРУНИ! Полако, али систематски!
 
Činjenica je da Hrvatska plaća podrivanje Srbije, kao i Albanija. To je klasična "realna politika" koja je još uvek na snazi u međunarodnom sistemu. Dakle, nikakvo čudo. Meni je čudno, što Srbija još uvek igra ulogu nekog Jugoslovena, nekog "bratstva i jedinstva", samo što je sada to zamotano u celofan nazvan "liberalnom demokratijom"... Dokle više ljudi moji, da Srbin ne sme na svom Sandžaku da peva Caru Dušanu kad mu se prohte, kad mu se god ćefne? Dokle više ćemo da trpimo provokacije nesrba u sopstvenoj zemlji? Dokle ćemo da trpimo da nas budale vode već godinama i vuku za nos, od komunista do "liberala"? Dokle ćemo da trpimo okupaciju Kosova? Dokle ćemo da trpimo da Republiku Srpsku pretapaju ponovo u islamsku Bosnu?

Zbor!
 
paola:
Папа је само гласноговорник Ватикана! Али, с обзиром на његови биографију из доба Нацизма и стални прозелитизам и унијатску тенденцију, Ватикан ће подржавати И ЦРНОГ ЂАВОЛА за остварење тих циљева! П.Л. и Н.К. и ини су само свесне слуге Ватикана и минорци, који систематски крње српство. Мрвица Србе мање= велики успех католичке цркве! Она РАДИ НА ДУГЕ СТАЗЕ! Данас, Пера и Наташа, сутра неки нови ликови, али ВАЖНО ЈЕ ДА СЕ СРПСТВО КРУНИ! Полако, али систематски!


Ма разумем ја тебе, али није све тако црно, није ни Ватикан што је некад био (замисли, да им после свих оних силних конгрегација учених језуита, од "Завода Светог Јеронима" и "Конгрегације за пропаганду вере" - основаних баш за питања Балкана још у седамнаестом веку - данас Луковић одрађује посао; па зар то не би био знак потпуног пада). Елем, Ватикану се љуља и на сопственом терену (видела си колика фрка се дигла, кардинали у паници због трећеразредног малоумног скеча "Да Винчијев код"). Уопште, тај традиционални морал и вертикала, чија је Католичка црква била темељ, угрожени су на самом Западу (то је предуга тема за топик, па да је не отварамо, стварно немам времена а не може о томе укратко). Чудно и привидно парадоксално, али ми сада и немамо превише разлога за радовање тој културолошкој дефанзиви Ватикана на Западу; антирелигијска агресија која је тамо институционализована (погледај секуларну хистерију ЕУССР) не прави разлику између католика, православаца, протестаната...

Опет, није више толико лако кренути на поунијаћивање, нисмо ни ми у тако слабој позицији (а нећемо више допустити ни да нас кољу хрватски фратри, то се десило једном и никад више). Дакле, не бих се ја оптерећивао Ватиканом (који сада чежњиво гледа на нас православце, као рођаке за које се нада да су заборавили сва пређашња зла). Наравно, бити на опрезу, то стоји, али да ће сутра да крену хорде фратара да нас католиче, неће - прошло је то време (они сад имају првенствени циљ да зауставе даље осипање у сопственим редовима, дакле међу католицима).
 
OSLOBODIOCI:
Nema sumnje, da je ustaski loby usao u vrh zakonodavne, izvrsne i sudske vlasti Srbije, koji ima zadatak da potpuno unisti Srbiju, a srpsku naciju da pretvori u najamno ustasko i islamsko roblje. U tome, kljucnu ulogu cine cionisticke nevladine organizacije, koje finansira Soros.
Islamski loby namece Radmilu Hrustanovic, koju takodje podrzavaju sve sionske nevladine organizacije.

Slucaj, Ivane Dulic-Markovic je ocigledan primer, da kljuc kadrovske kombinatorike drze ustase, judeji i muslimani.

Srbija mora da kaze: Dosta Vise!!!

MIR BOZIJI, MI DOLAZIMO...

А куповина Српских предузећа. Које је дозволила ко??

ВЛАДА
Шта то пада , пада ВЛАДА
 
OSLOBODIOCI:
Nema sumnje, da je ustaski loby usao u vrh zakonodavne, izvrsne i sudske vlasti Srbije, koji ima zadatak da potpuno unisti Srbiju, a srpsku naciju da pretvori u najamno ustasko i islamsko roblje. U tome, kljucnu ulogu cine cionisticke nevladine organizacije, koje finansira Soros.
Islamski loby namece Radmilu Hrustanovic, koju takodje podrzavaju sve sionske nevladine organizacije.

Slucaj, Ivane Dulic-Markovic je ocigledan primer, da kljuc kadrovske kombinatorike drze ustase, judeji i muslimani.

Srbija mora da kaze: Dosta Vise!!!

MIR BOZIJI, MI DOLAZIMO...

Ma da, ti si OslobodiocI kao što sam ja NeispavanE

Za još jedan "genijalan" post, budući da mi je ponestalo tiganja, evo ti motka. Bratska i demokratska.

a043.gif
 
Srbi u Srbiji ne mogu dobiti nikakve funkcije
SIKETE-MIKETE - 8. juni 2006. u 12.11 (registrovani član)
Biti Srbin u Srbiji je zaista nepodnosljivo! Za Srbina, nema nikakvih mesta, može doneti diplomu americkog univerziteta, govoriti nekoliko stranih jezika. Vecina funkcija i polozaja su dati Ustašama, Jevrejima, Muslimanima...
Soros-eve judejske nevladine organizacije su regrutni centri kadrova na visoke polozaje, dok je to pravo Srbima onemuguceno.

Dulic-ka je ocigledan primer.
Kori Udovicki bivša guvernerka?
Leon Koen, savetnik predsednika Tadica.
Hrustanovic-ka, ne skida se sa funkcije gradonacelnika Beograda, gde se deli gradjevinsko zemljiste za investitore, koji pretvaraju Srbiju u svoju koloniju.
Jelasic guverner NBS?

Srbi su samo za progon zadriglih korumpiranih sudija i policajaca iz komunistog doba. Nedaj Boze upitati za neki polozaj ili neko radno mesto na državnom platnom spisku? Nikada Srbin ili Srpkinja nebi ništa dobili?!

Na celu elektrodistribucije Barajevo kod Beograda, uvezeni upravnik iz Hrvatske drzi isklucenu struju srpskoj porodici 3. godine, samo za potrosenih 100. kilovata struje??? Racun je razbojnicki, 25000.dinara, plus čak i tv predplata je usla na racun, iako je struja iskljucena pre 3. godine. EDB je puna lopova iz Hrvatske koji Srbima iskljucuju struju u sred Beograda.
Eto vam okupacije, eto vam ustaških kadrova, koji Srbe pretvaraju u svoje roblje!

USTAJ SRBIJO, I PROTRAJ GADOVE!!!
 
OSLOBODIOCI:
Srbi u Srbiji ne mogu dobiti nikakve funkcije
SIKETE-MIKETE - 8. juni 2006. u 12.11 (registrovani član)
Biti Srbin u Srbiji je zaista nepodnosljivo! Za Srbina, nema nikakvih mesta, može doneti diplomu americkog univerziteta, govoriti nekoliko stranih jezika. Vecina funkcija i polozaja su dati Ustašama, Jevrejima, Muslimanima...
Soros-eve judejske nevladine organizacije su regrutni centri kadrova na visoke polozaje, dok je to pravo Srbima onemuguceno.

Dulic-ka je ocigledan primer.
Kori Udovicki bivša guvernerka?
Leon Koen, savetnik predsednika Tadica.
Hrustanovic-ka, ne skida se sa funkcije gradonacelnika Beograda, gde se deli gradjevinsko zemljiste za investitore, koji pretvaraju Srbiju u svoju koloniju.
Jelasic guverner NBS?

Srbi su samo za progon zadriglih korumpiranih sudija i policajaca iz komunistog doba. Nedaj Boze upitati za neki polozaj ili neko radno mesto na državnom platnom spisku? Nikada Srbin ili Srpkinja nebi ništa dobili?!

Na celu elektrodistribucije Barajevo kod Beograda, uvezeni upravnik iz Hrvatske drzi isklucenu struju srpskoj porodici 3. godine, samo za potrosenih 100. kilovata struje??? Racun je razbojnicki, 25000.dinara, plus čak i tv predplata je usla na racun, iako je struja iskljucena pre 3. godine. EDB je puna lopova iz Hrvatske koji Srbima iskljucuju struju u sred Beograda.
Eto vam okupacije, eto vam ustaških kadrova, koji Srbe pretvaraju u svoje roblje!

USTAJ SRBIJO, I PROTRAJ GADOVE!!!

Evo krećem. T I G A NJ :!:

d074.gif


protraj??
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top