TVRDE,MEKE,....SISE

savic dr

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
470
Desava se. mlada,lepa, zgodna a sise meke,mlitave opustene od cega to zavisi.ima raznih verzija.-u prometu su,dojile su,nisu nosile brus.Ima jos jedna verzija koliko cesto dozivljavaju orgazm.a i koliko su vatrene sa mekim ili tvrdim.Vase misljenje?Samo bih hteo da zene budu iskrene...
 
meni su meke a nema ko me ne bi yebo ,,,, eno ga i FIFI ( moj rotvajler)) sve balavi kad me vidi ,,, hmmmm ustvari kad malo bolje razmislim uvek mirišem na pečeno prase pa ga valjda iritiram kroz nozdrve ,,, mada ... šta kuče zna
 
avesic:
meni su meke a nema ko me ne bi yebo ,,,, eno ga i FIFI ( moj rotvajler)) sve balavi kad me vidi ,,, hmmmm ustvari kad malo bolje razmislim uvek mirišem na pečeno prase pa ga valjda iritiram kroz nozdrve ,,, mada ... šta kuče zna
FIFI - Rotvajler =Hahahahahhaahhahahaahhaaha.................................................................................................................................................................................................................................................................................................................fifi rotvajler hahahahahah.
 
....zavisi...zavisi...i od ovog...
461_2005-3-4_17-25-28_Grudnjak.jpg
 
savic dr:
Desava se. mlada,lepa, zgodna a sise meke,mlitave opustene od cega to zavisi.ima raznih verzija.-u prometu su,dojile su,nisu nosile brus.Ima jos jedna verzija koliko cesto dozivljavaju orgazm.a i koliko su vatrene sa mekim ili tvrdim.Vase misljenje?Samo bih hteo da zene budu iskrene...
Radijacija... :lol:
 

Back
Top