FRIZERAJ

Nina_20

Zainteresovan član
Poruka
262
Cula sam da u bg-u postoji frizerski salon za...dole. Meni je to bas super,da zivim u bg-u bas bi otisla na "zurku" :). Zanima me sta tipovi misle o tome i koliko im je u sustini to i bitno,jer imam utisak da mi zene ipak vise pridajemo znacaj tome da sve bude sredjeno,da se ne zapustimo,muku mucimo,a da je vama ipak vise-manje svejedno.
 
...najzastupljenija je brazilka koliko ja znam iz licnog iskustva i od dobrih drugarica...

moje misljenje je samo da je negovana nista vise, friz nije toliko bitan...ali da lozi lozi
 
Nina_20:
Cula sam da u bg-u postoji frizerski salon za...dole. Meni je to bas super,da zivim u bg-u bas bi otisla na "zurku" :). Zanima me sta tipovi misle o tome i koliko im je u sustini to i bitno,jer imam utisak da mi zene ipak vise pridajemo znacaj tome da sve bude sredjeno,da se ne zapustimo,muku mucimo,a da je vama ipak vise-manje svejedno.
Mogu da ti kazem da ni nama muskarcima uopste nije svejedno,posebno leti. Meni barem...
Saloni za intimni frizeraj postoje vec 2-3 godine u BGu,koliko ja znam i klijentela je i muska i zenska. Slusao sam jednom na radiju vlasnicu jednog salona. Jedino sto muskarcima pre tretmana daju da popije brom...da mu se ne bi dig'o,naravno. :D
Ja volim kad je devojka fino obrijana,a i lepse izgleda. I ja se brijem vec par godina. Neki put samo skratim dlake makazicama,a neki put kad me ne mrzi se obrijem...ne bas kompletno,ali 80% :D Doteram ga... obicno kad idem u svaleraciju,uglavnom sa nekom forumasicom. :D
Muskarcima mogu slobodno da preporucim da ga malo podsisaju ili obriju,posebno leti. Mnogo je lakse,a i higijenski je...Imam ortaka koji se cak brije i ispod miske. Meni je malo glupo (mozda sto sam malo cosav ispod miske,pa mi nije problem),ali on kaze da mu smeta kada nije obrijan ispod miske.
 
E, ja bas radim jednu ludu frizuru, specijalno za morence, al sama- ne bih isla da mi je sredjuju u nekom salonu. Pristup njoj imamo samo moj odabrani muskarac i ja ;)
 
ih sta je to cudno sto se muskarci briju ispod miske
ja sam to videla jos pre 10 god - meni je tada bilo cudno,al mi cova lepo objasnio da mu je tako lakse, jer je stalno u kolima,a ovako se manje znoji i bolje odrzava higijenu - tapka se sa puderom
ja sam za to da svaka persona radi ono sto mu prija
 

Back
Top