Silovanje

  • Začetnik teme malena devojce
  • Datum pokretanja
M

malena devojce

Gost
strahovito se plasim silovanja i tih manijaka.
nije mi jasno sta da radim kako se oslobodim ovog ogromnog straha trcim ko budala ulicom i po danu i po noci i muskom nesmem pogledat u oci jer mislim siloovat ce me, plasim se lopova i siledzija huligana sta da radim pomozite ja vise ovako ne mogu :?:
 
malena devojce:
d1:
ako si stvarno toliko paranoicna poseti psihijatra...(ne zezam se, stvarno to mislim) :roll:

veoma bi mi bilo neprijatno da to ucinim.
ma ok neprijatno, ali to je zena/covek sa kojom mozes da popricas.... a oni znaju kako da otvore coveka da kaze i ono sto treba i ono sto ne treba.... i mogu da pomognu

a to stvarno nije nista sramotno (i ako bilo ko kaze da jeste zreo je za istog vise od tebe, kompleksas najgori drugim recima).... ako ti to nesto znaci ja sam bio kod psihijatra (a nisam nenormalan u bilo kom pogledu)
 
:?: Ne razumem zasto bi ti bilo neprijatno otici kod psihijatra pa on ce ti samo pomoci da pobedis svoje strahove i i zboris se sa njima.
Ucini to.... ozbiljno
 
malena devojce:
strahovito se plasim silovanja i tih manijaka.
nije mi jasno sta da radim kako se oslobodim ovog ogromnog straha trcim ko budala ulicom i po danu i po noci i muskom nesmem pogledat u oci jer mislim siloovat ce me, plasim se lopova i siledzija huligana sta da radim pomozite ja vise ovako ne mogu :?:
=====================================================
Za pocetak idi kod nekog psihologa.
 
Draga moja,
slazem se u potpunosti sa predhodnim porukama i predlazem ti ODMAH razgovor sa nekim strucnim licem
Nije normalno imati takve izrazene fobije, ali sam sigurna da ce ti razgovori sa psihijatrom pomoci da proniknes u razloge svoga straha.Sretno!!!
 
Kad smo vec kod te teme, zelela bi da saznam nesto vise sto se tice tog /silovanja
zasto to rade zenama,devojkama
koje su posledice tog cina
sta je silovanje
ko su ti manijaci i kako ih prepoznati SA
 
Kako to da potrazi pomoc psihijatra? A sta ako padne u ruke psihijatra manijaka? shalim se, razmisli i o strucnoj pomoci naravno, ali evo ti recept samopomoci -
zamisli pet manijaka kako te karaju i kad te obuzme strah pocni da masturbiras i prepusti se strahu pomesanim sa uzitkom, cim svrsis videces kako manijaci gube snagu da ti bude strah i nestaju ti iz glave jer ti se prosto vise ne misli o seksu. dakle, shvati da je sve u tvojoj glavi i umesto da bezis u mislima, prihvati silovanje i prepusti se, naravno samo u mislima. polako vezbaj, za nedelju ili vise dana na kraju stupnjevito dodji da faze kada ti karas njih a oni se plase i nece. dakle, od mazohizma polako predji u sadizam cime ces iziveti celu tu relaciju. Time ces proci kroz katarzu i shvatiti da je sredina najbolja. uopste sam tvoj nick maleno devojce ukazuje da si sebi dodelila ulogu zrtve te su manijaci normalna reakcija na taj stav koji je pogresan.
p.s. may the force be with you
 
Strah moze da bude pozitivan (zdrav) dok se ne pretvori u maniju... onda kod psihologa.
AKo se plasis da nocu ides sama jr i je kraj poznat po zlom glasu, neka te neko obavezno prati kuci i uvek u tasni imaj dezodorans u spreju. Ako te je mnooogo strah onda nocu nemoj ni da izlazis.
 
malena devojce:
strahovito se plasim silovanja i tih manijaka.
nije mi jasno sta da radim kako se oslobodim ovog ogromnog straha trcim ko budala ulicom i po danu i po noci i muskom nesmem pogledat u oci jer mislim siloovat ce me, plasim se lopova i siledzija huligana sta da radim pomozite ja vise ovako ne mogu :?:

Upiši kurs samoodbrane (možda onaj isključivo za žene). Ako imaš volje, počni da treniraš neku borilačku veštinu (npr. Aikido). Sagradićeš samopouzdanje, a dobićeš i realnu moć da se odbraniš. Budi uvek u dobroj formi.I, za kraj, bočicu suzavca u džep.

"Jedini niži oblik života od muškraca koji bije ženu je pacov sa sifilisom."
(Stiven King)
 

Back
Top