Serenada

. . .

Poznat
Poruka
8.586
Jeste da ne zivimo u vreme kada je ovo na neki nacin bilo normalno ali opet. . .
Zanima me sta biste uradile da vam dodje neki momak koga se onomad upoznale ispred prozora sa drugom i da pocne da peva neku serenadu ("Ajde Kato" i sl.)
Da li biste ga gadjale saksijom, polile srepom ladne vode, slusale i gledale i bile odusevljene, bacile maramicu, istracel napolje da ga zagrlite ili licno ubijete na licu mesta, ignoriusale?
 
:lol:
skinula gaćice i smesta mu bacila na glavu! :P
a onda se prevejano smeškala i treptala sa prozora (odabrala bih onaj u cvatu :P ) dok pevaju!
(baš me zanima koliko bi trajalo to pevanje i kakav bi bio repertoar!)
 
Ja sam jednom sa ortacima pevao i svirao na moru ispred skupog hotela.
Gađali su nas kontinentalnim doručkom, a mi smo bili srećni jer smo bili gladni.
Napominjem da nisam jeo sir..rekao sam "Sir kupujem samo kod Hanibalke"
 
zato sto je samo za tebe :)
posto si video nema potrebe vise da stoji
toliko si nevaspitan da ne odgovaras na postu?ili nemas validan odgovor
 
Јаооо, што би то било романтично....само би им требао мегафон да добаце до мог спрата!
 
znači, Hellen, kad bi bacila nešto na njega (njih) to bi doseglo još veće ubrzanje i možda, hitnuvši u glavu, ubilo namrtvo junošu? :lol:
ne bwe
zvuk ide u visinu, kao i toplota ;)
 
SereNada je obichno $epurenje koje se ne radi zbog "voljene" osobe vec zbog isticanja sebe. Kao kad neki seljober dovuche trubache na veselje. Postoji stotine drugih kreativnijih nachina na koji se mozhe iskazati "ljubav", a ne potencijalno kompromitovanje dovojke (kojoj se mozda ne dopadamo) pred familijom, kom$ilukom i tracha zheljnom ruljom. Serenade su demode, ali mozhda Bettyne domacinke nisu :)
 
jagodo,kakve ti gatjke nosis...

za serenade mislim da je lepse kad se uspentra kroz terasu i iznenadi me dok spavam

jao...to mi se desavalo :-D :-D
 
Sto jel ti se to desilo???

Ako mene pitate nase devojke su i suvise zadrte i napaljene i dignutog nosa da bi odreagovale na takav gest.

U mom slucaju verovatno bi me ubila saksija nekog komsije pre nego sto bi ona i stigla da dovati saksiju.
 
cLick - OR - Die:
SereNada je obichno $epurenje koje se ne radi zbog "voljene" osobe vec zbog isticanja sebe. Kao kad neki seljober dovuche trubache na veselje. Postoji stotine drugih kreativnijih nachina na koji se mozhe iskazati "ljubav", a ne potencijalno kompromitovanje dovojke (kojoj se mozda ne dopadamo) pred familijom, kom$ilukom i tracha zheljnom ruljom. Serenade su demode, ali mozhda Bettyne domacinke nisu :)

Jel ti ovim ubacivanjem $ u reci zelis nesto da nam kazes o tome kako se devojkama danas iskazuje ljubav???
 
bio jednom neko...negde s početka devedesetih...
koji je pokupio neke cigane negde i doveo ih u zoru pod moju terasu i pevao.
bila sam očarana.


edit: dakle cigani su svirali bwe
 

Back
Top