Drage/gi da li ste pozelele/leli ponekada ........

bobba

Domaćin
Poruka
3.835
DA LI VAS JE ON/ONA doveo/le dotle da imate zelju da ga/nju "ubijete" [to se samo tako kaze].

Svojim delima, lazima,muvanjima...............da li vas ponekada izludi da pomislite da bi ga/nju rado "ubile"/ "ubili"
Kad ne znate sta dalje i kako dalje


Ja nemam ta osecanja ali bi cesto pozelela da imam tu "vatru" u sebi i da bi ga rado pocupala, izgrebala, na kraju cak mozda i "ubila"

;)
 
01.jpg


.....
 
Bliss:
... :) ...joooj imam te vatre u sebi i previse...impulsivna sam jako..gadna sam verbalno i zvucno kada me dragi iznervira ali nikada stvarno nisam pomislila na ubistvo... :roll:
...cak i kad ga na momente "mrzim" to prodje...da dodje do takvih misli (ubistva) ne bih bila ni minut vise sa njim...


Bliss kako je gasis???
Ja bi rado da imam tvoj temperament................ali samo ponekada;)
 
bobba:
DA LI VAS JE ON/ONA doveo/le dotle da imate zelju da ga/nju "ubijete" [to se samo tako kaze].

Svojim delima, lazima,muvanjima...............da li vas ponekada izludi da pomislite da bi ga/nju rado "ubile"/ "ubili"
Kad ne znate sta dalje i kako dalje


Ja nemam ta osecanja ali bi cesto pozelela da imam tu "vatru" u sebi i da bi ga rado pocupala, izgrebala, na kraju cak mozda i "ubila"

;)


ja imam zhelju da vas ubijem jedno 90%...al sputavam tu zhelju netju da budem psihopat...
 
bobba:
DA LI VAS JE ON/ONA doveo/le dotle da imate zelju da ga/nju "ubijete" [to se samo tako kaze].
Ne, ne gajim tu neku mrznju u sebi... Kome to moze nesto pozitivno da donese... Kapiram da nekad ima nekih stvari koje ostanu nedorecene, nedovrsene... pa nas onda to pece u nama... ali ipak to brzo prodje...
Ne znam sta taj neko treba da uradi da bi se to pomislilo za njega...
Bobo otvori konkretnu temu... sta ti je taj/ta radila... pa da mozemo realno da prodiskutujemo situaciju...
 
Petar_Pan2:
Ne, ne gajim tu neku mrznju u sebi... Kome to moze nesto pozitivno da donese... Kapiram da nekad ima nekih stvari koje ostanu nedorecene, nedovrsene... pa nas onda to pece u nama... ali ipak to brzo prodje...
Ne znam sta taj neko treba da uradi da bi se to pomislilo za njega...
Bobo otvori konkretnu temu... sta ti je taj/ta radila... pa da mozemo realno da prodiskutujemo situaciju...

hm tama je bas konkretena


Da li si ti nekada pozeleo da "ubijes" nekoga (figurativno je ovaj izraz) kad si ljut Pero???
 
bobba:
DA LI VAS JE ON/ONA doveo/le dotle da imate zelju da ga/nju "ubijete" [to se samo tako kaze].

Svojim delima, lazima,muvanjima...............da li vas ponekada izludi da pomislite da bi ga/nju rado "ubile"/ "ubili"
Kad ne znate sta dalje i kako dalje


Ja nemam ta osecanja ali bi cesto pozelela da imam tu "vatru" u sebi i da bi ga rado pocupala, izgrebala, na kraju cak mozda i "ubila"

;)

ja cesto imam tu "vatru",mozda sam nasilnicki nastrojena? :)
 
bobba:
DA LI VAS JE ON/ONA doveo/le dotle da imate zelju da ga/nju "ubijete" [to se samo tako kaze].

Svojim delima, lazima,muvanjima...............da li vas ponekada izludi da pomislite da bi ga/nju rado "ubile"/ "ubili"
Kad ne znate sta dalje i kako dalje


Ja nemam ta osecanja ali bi cesto pozelela da imam tu "vatru" u sebi i da bi ga rado pocupala, izgrebala, na kraju cak mozda i "ubila"

;)
Da, jesam i imala sam u tom momentu ozbiljnu nameru to i da uradim,srecom mi nista zgodno nije bilo pri ruci.To sam pozelela kad me udario.Svelo se samo na to da sam mu uzvratila automatski na isti nacin.Sa tim ga nisam dotukla ali jesam verbalno.
 
bobba:
DA LI VAS JE ON/ONA doveo/le dotle da imate zelju da ga/nju "ubijete" [to se samo tako kaze].

Svojim delima, lazima,muvanjima...............da li vas ponekada izludi da pomislite da bi ga/nju rado "ubile"/ "ubili"
Kad ne znate sta dalje i kako dalje


Ja nemam ta osecanja ali bi cesto pozelela da imam tu "vatru" u sebi i da bi ga rado pocupala, izgrebala, na kraju cak mozda i "ubila"

;)


Ne žudim baš za takvim osećajem .. mada mi se desilo par puta .... i nije mi ni malo bilo lepo ....
 
Petar_Pan2:
Ja vec odgovorio... a razlog bobo za takvo osecanje nisi konkretno opisala...
Šta se desilo sa Bobbom pa postavlja ovakve teme. :confused:
Do pre neki dan bila je jajolomka, postavljala teme u fazonu pušenje, jezik kao seksualni organ i slično, a onda odjednom iz nje proviruje paperjasta dušica - koliko traje zaljubljenost, pa kako bi povremeno da ga ubije...
Samo fale andjelčići i leptirići da joj kruže oko avatara! :-D
Ja mislim da nam je Bobba zaljubiška...:wink:
Samo napred Bobbo, navijam za tebe!
 

Back
Top