Vas stil oblachenja je...

minna-

Domaćin
Poruka
3.433
Kako se oblacite?
Da li imate odredjeni stil...da li ste originalni, prepoznatljivi?
Koji modni detalj najvise volite? Kako se oblacite kad idete u grad a kako za skolu?
:smile: :smile: :smile:

pozzz... 8)

:smile: :smile: :smile:
 
Koje ste vi slihtare... ulizujete se modovima kao da cete imati neke koristi od tog ulizivanja.
Odgovorite bre lepo na temu i gotovo stra bre raspredate pricu o tome koliko puta je bila :P

Ja se oblacim izuzetno razlicito u zavisnosti od situacije... oblacim i trenerke i pantalone i majce i dukseve u kosulje pa i odela. Jedino sto ne volim su farmerke.... pre svega mi ne odgovrajaju, a i izmedju ostalog svi ih nose ;)
 
aj dobro...
da odgovorim na temu...

pa...imam svoj stil...koji se sastoji od 50 razlichitih stilova...znachi, mogu da pomesham sve i svashta i kazu da izgleda ok...
npr...imam jedne sk8erke, starke[roze], jedne fensi tike[one puma...znachi, fensiii], i josh neke retro...
tako da...ne mogu da definishem stil...

a najvishe volim da nosim dukseve na zakopchavanje...one sa kapuljachom...aaaa...imam ih dosta..
 
E ja imam svoj stil oblachenja!

Prvo ovako: idu charape, leva pa desna. Oblacim ih iskljucivo sedeci, na donjoj polovini kreveta.
Onda ustajem, uvezbanim potezom maznem pantalone sa naslona stolice. Pa opet, leva pa desna. Zakopcavam uvek na isti nacin, pa kaish.
Onda dovatim majcu, provucem prvo glavu, pa onda ruke, leva pa desna. I na kraju ide neki duks, kosljua sta vec. Leva pa desna naravno.
Eto.
 
hm ......

pa , garderoba ......

imam jedno , sta znam .....

el , sve zajedno , il samo letnja , il samo za zimu :?

dosta :roll: , al opet malo za mene :mrgreen:

retko nosim trenerke

farmerice :? , pa imam jedno 5-6 pari ..... njih volim da nosim :mrgreen:

većina garderobe mi je crvena ......
imam jedno 15-ak crvenih majci .....
bermude , il 3/4 , i njih nosim ...... naravno , crvene :D

sve u svemu , skoro UVEK nosim vesele boje .....
crvenu , zutu , naNDŽarastu , ponekad belu ......

da , nosim samo originale ....

legend , sorbino , energie ....... i tako .....
 

Back
Top