Vas stil oblachenja je...

a da :lol: ..... pa iz nekog ugla.... u pravu je. huliganstvo u filmu napramapostavljaju obichnoj smrdljivoj kishnoj engleskoj svakodnevnici i dosadi obichnog zhivota naspram kojeg i makljachine imaju vishe smisla.
a s kime su se ono makljali, ona glavna velika tucha? s onim.... kako se zovu.... iz juzhnog londona. oni bash ozloglasheni. za koje navijaju rodni i del boj :lol:
 
Ovako,volim da mesam stilove,ali nikad ne oblacim starke,dukserice,vrecaste pantalone,nije to moj fazon a i mislim da zensko ne treba tako da izgleda,obozavam da nosim suknjice,farmerice sa spustenim strukom (imam oko desetak pari),kada izlazim uvek nosim stikle,obozavam stikle,volim nakit,tasnice,kratke jaknice,....
 
nemam neki prepoznatljivi stil... u glavnom nosim farke [i ljeti i zimi], volim duuuge leprshave suknje...
e i dzempere volEm, al' ljeti [; ...uhm... ljeti chesto nosim majice dugih rukava, dzempere [to nekad, kad mi dodje] , dok zimi nosim lagane tanke majice... yeah I know... bolesno...

boje? volEm crnu, mnogo... Maslinastu, smedju, tamno plavu... ma tamnije boje... mada nekad znam i da obuchem neshto onako jarko i nice... rozu nikako... ne volim je...

Nakit mnogo volEm... posebno narukvice [one drvene ili od platna, ali najdraze su mi one koje sama izradim], mrzim zlato... drvo mi je draze... pogotovo oni dugi lanchici sa perlama... :love:
em.. patike... converse :] skoro uvijek ih nosim... e e e i japanke :]
 
ja se oblacim totalno opusteno
ponekada nosim sve siroko
a ponekada usko
oblacim se onako kako ja hocu
nisam fenserka
a nisam ni gabor

od odece imam sve
i skejterke i starke i stikle
ma sve
tako i od odece
i siroko i usko i trendy
al uglavnom se oblacim kao neko ko je jako lenj i opusten
brate pa oblacim se tako kava sam ja
opustena,totalno otvorena,iskrena,lenja........neodgovorna
al mogu da budem i vredna i odgovorna
 

Back
Top