komarci

huaniiiita

Početnik
Poruka
36
Nisam sigurna da je ova tema bas za ovaj forum ali se nadam da cu ipak dobiti neki odgovor.
Sigurno su doticni vec poceli da vas nerviraju. Sta raditi protiv njih? A sta raditi kada nas ujedu???
Recimo, probudih se jutros sa oteklim i crvenim okom koje jedva mogu da otvorim. I sta sad??? Ovde nikakva sminka ne pomaze.
 
Imamo onaj elektrilčni aparat protiv komaraca, na terasi koristimo neku grčku svetiljku koja ih mlati, a ima i sexy plavičastu svetlost, stiperski skroz..
Kada izlaziš uveče ponesi Autan u stiku, on miriše kao Armani, malo fuj , nije strašno, važno je da te ne ujedaju zubati komarci.
 
mene vise ne napadaju..e da..ima onaj programcic za racunar...emituje zvukove visokih frekvencija..jedino sto moras imati laptop uz sebe...
 
doktor, daj link gde ima taj program.
ima sprej koji se zove ok.
i zaista je ok.
kao i to aparatići za struju,bayer ima odličan,onaj sa uljem.
za napolje nisu ni loše one spirale, jes da bazdi, ali potera gamad!
naravno autan je najboljši:lol:
ima raznih,stikova,sprejeva,ulja...
eto.
posle uboda nije loše kupiti neki od gelova u apoteci.
gadna napast.
 
e, ovako, ja sam eXpert :za ovo! :P
dakle - pre nego li ujedu beštije poprskaj se Autanom u spreeju (kad ideš na planinu, namore, izlet ili reku - meti ga u tašnu)
ako li beštije ipak zagrizu, možeš da staviš na ujed gel RAID OFF! (dopopuntura gel piše na nejmu, ima ga u Maksiju), ali samo ako nisi raščešala (ne sme da bude ranica!) - najviše dvaput je potrebno da ne NE svrbi! :)
i treće - ako su te poždrali, a situacija hitna, drKni jedan Persen ;)
eto.
Autan + Raid Off + Persen - total protection 8)
 
a ako si u kući stavi sijalicu za teranje gamadi u lampu od terase.....imaš i mobilnu sijalicu da je utakneš gde bilo u utikač, u apratman ili bungalov, vikendicu, gde si već rešila da spavaš......
 
protivu ovog
moskito.jpg
efikasno je ovo
atom-aracnetsmallboy.jpg
 
Protiv komaratza najbolja je ona-hemija-shto-se-utakne-u-shteker. Mozebit da je otrovno i da garant izaziva sterilitet ili tako neshto, ali je bar sigurno da cele noci necete chuti ni zuc.
Mojne da se zayebavate sa tim programima shto pushtaju yebitachne frekvencije, osim ako ne zelite da vash hrchak dobije epileptichni napad a pas vam se ispisha po trosedu.
 

Back
Top