ZASTO BRE?

mammy

Poznat
Poruka
8.057
Zasto su zenski casopisi/teme/razgovori puni savjeta kako zadovoljiti/procitati/udovoljiti/preduhitriti/izluditi vaseg quratog (onog sto ima qurac medju nogama)????
Zasto se muskarcima ne nude svi ti divni savjeti? Da li su oni uopste zainteresovani kako oraspoloziti/zadovoljiti/ucutkati/usreciti/blablabla zene????
Zasto mi se cini da je na zenama da spasavaju i razumiju?
 
mammy:
Zasto su zenski casopisi/teme/razgovori puni savjeta kako zadovoljiti/procitati/udovoljiti/preduhitriti/izluditi vaseg quratog (onog sto ima qurac medju nogama)????
Zasto se muskarcima ne nude svi ti divni savjeti? Da li su oni uopste zainteresovani kako oraspoloziti/zadovoljiti/ucutkati/usreciti/blablabla zene????
Zasto mi se cini da je na zenama da spasavaju i razumiju?
To ti se smo cini.Nedaj boze da nas vi spasavate? a da nas razumete to morate samo da vas pogledamo i da sve shvatite sta ocemo od vas.mi smo u manjini i treba da nas cuvate,mazite pazite masazu radite i TD iTS
 
mammy:
Zasto su zenski casopisi/teme/razgovori puni savjeta kako zadovoljiti/procitati/udovoljiti/preduhitriti/izluditi vaseg quratog (onog sto ima qurac medju nogama)????
Zasto se muskarcima ne nude svi ti divni savjeti? Da li su oni uopste zainteresovani kako oraspoloziti/zadovoljiti/ucutkati/usreciti/blablabla zene????
Zasto mi se cini da je na zenama da spasavaju i razumiju?
ima u muskim casopisima kako zadovoljiti/oraspoloziti/usreciti zenu :D:D
 
verovatno jer ima vise zena nego muskaraca...pa kad ufatis nekog moras dobro da se preznojis da ga zadrzis...dok se oni ne moraju toliko truditi a i vecinu i ne interesuje to.....gnja( sto bi rekao drug Milan)
 
Spock:
Nije to bash kukanje, ja mislim da je to prirodno sve dok ne predje granicu da se osecam kao keva a ne kao nechija devojka...
Piše i u ženskim časopisima kako osvojiti muškarca, ali nešto ne vidim da se drže toga :lol: Mislim edukacija je super, ali mora biti ozbiljnjije štivo.
 
Ma sve je to ekonomija, u mushim casopisima ima golih zena i tehnike, to je ono shto vi kupujete, a nas savetuju kako da osvojimo mushkarca a odma posle oslobodite se celulita uz pomoc preparata od 50e, trajno skinite dlake za 100e, kupite najmodernije krpice u kojima cete se osecati izazovno za 100e....ONI SAMO KORISTE NAS :lol:
 

Back
Top