Sta radimo kada smo skroz sludjeni???

livija

Veoma poznat
Poruka
12.265
ne znam sta cu sa sobom....... svi spavaju na ovom forumu..... samo daca pise nesto....... a meni ona i nije bas sasvim jasna.... mislim.... nismo isti tip ljudi..... ne znam o cemu da pricam s njom....... i onda evo sta se desava.....
resila sam da ne izlazim, jer onda dodjem kuci kasno.... ne mogu da se odmorim.... a opet.... ni sada ne mogu da spavam....... nekako..... nista nije na mestu a ja sam u sustini dobro raspolozena....... steta....... polomila sam nokat na mesu...... yebiga..... ceo dan sam na kompu a fali mi vitamin b..............
father ce verovatno sutra zakljucati temu..... nema veze.... f. sorry sto te i za toliko cimam..... neka nervoza me prozima iznutra....... krvolok je ovde pisao nesto..... a ja ne mogu da se setim sta je to dzigernjaca.... ako sam i sad dobro napisala.....
sta radite kad ste u ovakvom stanju??? :shock: :|
 
imam glup trip da me sandwich gleda... ono kao..... loopas po kutji u 1am.... kao pravis sandwich i sta sad??? sad ja skupljam prasinu???
mozda se bube skupe??? odvratno.... a nisam ni gladna..... ceo dan sam pravila kolache.... odvratnog su ukusa, pa sam se posvetila dekoraciji istih.... kao da se to popraviti prosek.....
 
Pokusavam da nadjem neki svoj mir. scucurim se u svojoj sobi,slusam neki umirujucu muzikicu,pisem na papir sta sve osecam....i na kraju zaspim....ako bas to ne pomogne,izadjem iz kuce i nadjem se u gradu sa drugaricom i setam se po Kalisu ili Kosutnjaku...opustam mozak od svakodnevne kolotecine....
 

Back
Top