Samsung 9500

Dobro... Onda bar ima neko ko prodaje polovni ako ti bas taj treba. Primetio sam na tom sajtu da ima nekih koji ga k'o polovnog prodaju al u Hrvatskoj, cini mi se.
 
Sto se mene tice... Ako je radilo "do sad" radice jos. Mada to je sve relativno. Nadam se da ces naci to sto trazis. Ako mene pitas, uzeo bih neki risiver koji se moze sa "sigurnoscu" patchovati. :)
 
FORSETI:
Sto se mene tice... Ako je radilo "do sad" radice jos. Mada to je sve relativno. Nadam se da ces naci to sto trazis. Ako mene pitas, uzeo bih neki risiver koji se moze sa "sigurnoscu" patchovati. :)
Dosta ljudi mi je preporucilo samsung 9500,kazu da je dobar i da dosta toga otvara.
Ja sam imao u planu da kupim drembox,ali mi ga ludi ne preporucuju jer sam laik sto se tice sat opreme,pa se nadam da ce doci vrijeme i za njega.
Koji mi ti risiver preporucujes?Znaci da je lak za rukovanje i da otvara dosta toga.
Novac nije problem.Mene prvenstveno interesuje sport(fudbal)i ex-yu programi.
D anas sam kontaktirao covjeka koji se bavi prodajom i ugradnjom sat opreme.On u ponudi trenutno ima victory FTA I victory 2CI.Kaze da su dobri risiveri,mada znas i sam kakvi su trgovci.Malo sam cesljao po onom forumu koji si mi ostavio ali nista o njima nisam konkretno nasao.
 
Rixon:
Dosta ljudi mi je preporucilo samsung 9500,kazu da je dobar i da dosta toga otvara.
Ja sam imao u planu da kupim drembox,ali mi ga ludi ne preporucuju jer sam laik sto se tice sat opreme,pa se nadam da ce doci vrijeme i za njega.
Koji mi ti risiver preporucujes?Znaci da je lak za rukovanje i da otvara dosta toga.
Novac nije problem.Mene prvenstveno interesuje sport(fudbal)i ex-yu programi.
D anas sam kontaktirao covjeka koji se bavi prodajom i ugradnjom sat opreme.On u ponudi trenutno ima victory FTA I victory 2CI.Kaze da su dobri risiveri,mada znas i sam kakvi su trgovci.Malo sam cesljao po onom forumu koji si mi ostavio ali nista o njima nisam konkretno nasao.

Znas kako... Ja koristim SkyStar2, ali imam i Strong 6125 koji sam kupio za 70eur u Bugarskoj. Jos uvek je virgin tj. nisam ga patchovao, mada se spremam. Ne bih da ti preporucujem nista. Moras da se konsultujes s onima koji imaju patchovane. Recimo taj quadro 8050 sto ga preporucuje DanijelVR... Uostalom, sto ne proveris TOTALTV paket zbog "ex YU" kanala? Doduse to je srpski paket ali je jako interesantan. Piratski se ne moze gledati i pitanje je kad ce. Fudbala ima na Digital+ (s tim sto kljuceve menjaju skoro svaki dan), TPS (klucevi na skoro na svaka 2 sata, Premiere (za sada radi i cini mi se da ce da daju svetsko)... Ma sve u svemu - sada je jako tesko preporuciti koji risiver kupiti upravo zbog toga sto su svi podivljali s tim menjanjem kljuceva!
 
FORSETI:
Znas kako... Ja koristim SkyStar2, ali imam i Strong 6125 koji sam kupio za 70eur u Bugarskoj. Jos uvek je virgin tj. nisam ga patchovao, mada se spremam. Ne bih da ti preporucujem nista. Moras da se konsultujes s onima koji imaju patchovane. Recimo taj quadro 8050 sto ga preporucuje DanijelVR... Uostalom, sto ne proveris TOTALTV paket zbog "ex YU" kanala? Doduse to je srpski paket ali je jako interesantan. Piratski se ne moze gledati i pitanje je kad ce. Fudbala ima na Digital+ (s tim sto kljuceve menjaju skoro svaki dan), TPS (klucevi na skoro na svaka 2 sata, Premiere (za sada radi i cini mi se da ce da daju svetsko)... Ma sve u svemu - sada je jako tesko preporuciti koji risiver kupiti upravo zbog toga sto su svi podivljali s tim menjanjem kljuceva!
Jasno mi je da sada nije ista situacija kao predhodnih godina sto se tice gledanja programa.Nadam se da cu naci neki risever koji ce zadovoljiti moje potrebe.Jedino mi je problem sto trenutno u cg nema nekog izbora.Ima par ljudi da rade sa tom opremom,i kod njih je ista ponuda Victori FTA,Victori 2CI i neki Iskrin.
 
Naj bolje resenje u ovom trenutku ili Samsung ili DreamBox. Sto se tice kvaliteta , pouzdanosti i mogucnosti za CS preko interneta.
Sto se tice koriscenih uredjaja ne bi trebalo da je problem, kako je vec receno ako je radio do sad radice i dalje, nema mehanickih delova da se kvari , a elektronika je "vecna".
Licno ne bih kupovao neki proizvod od polu anonimusa jer nema softversku podrsku.
Moj trenutacni izbor bi bio DREAMBOX .
 
samsung 9500 je stvarno kao nov, ima i zastitnu nalepnicu na ekranu, ne razumem sta trazis.........tamo gde sam ga postavio i ukljucio nisam ga nikad pomerio ni milimetar>.....................

tesko ga je naci bilo i tada a tek sada, razmisli i ako se odlucis daj ponudu :)
 
Samsung 9500 se dosta dobro pokazao do sada, mada je vec po vremenu proizvodnje dosta stariji resiver.. Kazem nije los, jer ga posjeduje moj dobar drugar i prezadovoljan je sa njim..

Sto se tice Strong, 6*** serija to je u stvari FTA (Free to Air) nije losa naprava s tim da se ne moze da takmici sa gore pomenumim Samsungom, a ni sa bilo kojim resiverom te generacije ili bilo kojim novijim sa dekoderima i karticama..

S toga, razmisli o kupovini.. Ako nisi siguran sta i kako, ako ne zelis da kupujes polovan uredjaj koji ti nudi proka1, informisi se o svim vrstama resivera (a da nisu FTA) verzije i vidi koliko ti je dzep dubok za te potrebe i lako ces da se snadjes sta ti u stvari treba..

Pored, croasata, pogledaj i sajt ExYUSat, tamo mozes naci dosta dobrih inaformacija..

Napominjem jos jednom, ako si pri pristojnim parama nema potrebe za kupovinom FTA digitalnog prijemnika..

Pozdrav...
 

Back
Top