Koji je najbolji muski parfem?

YSL Kouros, stari, beli. Neprevazidjen parfem ikada, cista esencija muskarca. Broj 1.
Broj 2. Ne postoji, posle Kouros-a jedno prazno mesto.
Dior Fahrenheit , cudo od parfema, neverovatna mirisna kompozicija. Broj 3.
Broj 4. Givenchy Gentleman - izuzetno muski parfem. YSL La Nuit - obara sa nogu. Dior Homme Intense - novije Diorovo cudo. Chanel Egoist - ubitacan. Joop Homme - ovaj je uveo revoluciju u muskim parfemima. Thierry Mugler-ov Angel Man - zapanjujuce otvaranje.

svaka cast
 
kupio ga po drugi put.nema greske sa njim.mnogima ce se svideti,dobaaar.

New-Project-31.jpg
 
Aqua di Gio ne volim ni žensku ni mušku varijantu a ni Paco 1 milion (toliko mi je bezličan da je to čudo)

a za razliku od ženskih 90% muških mi u najmanju ruku deluju privlačno...
Počevši od onih dezodoransa Nivea i parfemčića str8, itd...

moj glas ovako na prvu ide

Dior Fahrenheit - od starijih
Svi Armani Code - od popularnih...

a onda Creed Aventus, neki Tom Ford parfemi, Versace onaj plavi mi je lep letnji i ima neki Chanel plavi... :)
 
Thierry Mugler Alien Man - drveno orijentalni miris za muškarce(EDT).:ok::okok:.Odličan je i moja preporuka!Inače prije dosta godina sam jedno vreme upotrebljavao uglavnom samo A men a supruga Angel.Njega još ponekada upotrebim ali mi je vremenom postao prejak.
nisam znala da ga ima...ja koristim zenski Alien povremeno, uglavnom samo zimi
 
nisam znala da ga ima...ja koristim zenski Alien povremeno, uglavnom samo zimi
Postoji i jako je dobar @Lorelajn,slobodno ga pokloni nekom do koga ti je stalo.Eto vidiš svi učimo u učićemo dok smo živi...nego ima nekih likova ovde što pokušavaju biti pametni i vickasti ali su to samo loši pokušaji.Ne odnosi se na tebe.
 

Back
Top