znaci

latica

Ističe se
Poruka
2.095
Kako znate da neko zeli sa vama seks? Da li svesno tumacite govor tela i slicne stvari? Mislim da je kod muskaraca to mnogo ociglednije, ali kako tip uoci da devojka zeli seks sa njim?
 
Jednsotavno osetim.

Jednostavniji nacin je da primetm da se trlja macom o mene dok se ljubimo i vatamo, onda znam to je to!!!! :p
 
Drugim recima ja se prema svakoj devojci koja mi se bar malo svidi postavim da zelim sex diskretno ali ....

Ako do sexa ne dodje to je samo do nje da li ce da nastavi igru ili ne... ;)


Ako ona zeli, NE MOZE DA SE DESI da ne bude sexa.
 
Pa jednostavno znam....kako da ti objasnim...osetim po pogledu, po govoru tela,..(ne mislim da mu se digao ili slicno),..nego znam razliku kada zeli neko SEX a kad neko ne zeli...;)
 
latica:
Kako znate da neko zeli sa vama seks? Da li svesno tumacite govor tela i slicne stvari? Mislim da je kod muskaraca to mnogo ociglednije, ali kako tip uoci da devojka zeli seks sa njim?
Nema shta da se mislim, svi hoce sex sa mnom! Male su shanse da pogreshim...Tako da sam se poshtedela jednog razmishljanja...Da izmenim, ne vazi to samo za mene naravno, no za vecinu zena...
 
Aleksej_BASO:
Jednsotavno osetim.

Jednostavniji nacin je da primetm da se trlja macom o mene dok se ljubimo i vatamo, onda znam to je to!!!! :p

Ma vidis ribu prvi put u zivotu u gradu. I kako skontas da hoce seks? Ako uzmemo u obzir da ti se "ne trlja" :lol: sto je vise nego ocigledno.
 
Spock:
Nema shta da se mislim, svi hoce sex sa mnom! Male su shanse da pogreshim...Tako da sam se poshtedela jednog razmishljanja...Da izmenim, ne vazi to samo za mene naravno, no za vecinu zena...


Hihih e i ja imam tu teoriju da ni jedan muskarac ne bi odbio samo seks sa zenom ma kakva ona bila. Naravno postoje ekstremi :lol:
 
...citam ove teme i ne verujem...ako nesto ne bi trebalo da predstavlja problem to je stavljanje do znanja nekome da zelis sex...pogledom...mimikom tela ...recima...cime god hoces...i pomalo mi je tesko da shvatim da neki covek to ne moze da prepozna... :shock:
...ajde da je u pitanju osoba koja je zaljubljena pa ne moze da se sastavi sa sobom...ali ovako ....ne razumem sta bi tu trebalo da predstavlja problem...
 
Aleksej_BASO:
Jednsotavno osetim.

Jednostavniji nacin je da primetm da se trlja macom o mene dok se ljubimo i vatamo, onda znam to je to!!!! :p

yebote, kako si pronicljiv....... ja bih bas mislila da se zuri na autobus..... :roll:

@tema.... pa to se vidi iz prilozenog..... ponasanja, gestikuliranja.... ma samo na licu se sve moze videti.... chitaj: prochitati....... o boze....
 

Back
Top