povod

latica

Ističe se
Poruka
2.095
Daje li zena uvek povod za recimo muvanje? Ili za silovanje. I kako muskarac moze biti uopste siguran da je pravilno procitao znake. Ili je to samo njihov sindrom uvek je neko drugi kriv, eto ja jadan a ona vestica me navela? Ona uvek kriva za sve?
 
pa da jeste,...ima onih frajera koji poziv na PIĆE protumace kao :"dodji i jebi me", ali da se stvarno radi samo o pitju,...dok ima onih kako kaze kolega Aleksej koje traze djavola....
 
Siluju manijaci bolesni ljudi i njih treba u zatvor i da se lece.......a ako je neko lud naravno da ce da prica u stilu"provocirala me je".
Ne vidim ni jedan nacin na koji silovanje moze da bude"isprovocirano" od strane zene ako je u pitanju normalan muskarac(u smislu ne bolesnik za ludnicu)
Kriv si uvek sam ako loshe protumacis.......yebiga ja uvek polazim od sebe,a da je zayebano jeste, jer ili one ne daju ili mi ne znamo da prepoznamo ili umislimo da su signali nesto sto nisu.......to mu valjda ide s iskustvom,pa se smanjuje izvesnost greske,a i ljudi se razlikuju-neko rodjen ebac neko nula a vecina na sivom proseku.....tako bar ja to vidim.
 
kako moze da postoji povod za silovanje? :roll:
to samo umobolnik moze da uradi,a te price o provociranju,izazovnoj odeci i slicno su price glupih,isprznih i najverovatnije bolesnih i isfrustriranih muskaraca...

mislim...povod za silovanje :roll:
 
Samantha Jouns:
pa da jeste,...ima onih frajera koji poziv na PIĆE protumace kao :"dodji i jebi me", ali da se stvarno radi samo o pitju,...dok ima onih kako kaze kolega Aleksej koje traze djavola....


Ili ono "dodji na kafu" :lol: :lol:
Moja drugarica otisla na kafu kod njega predvece, pa zavrsila na dorucku :lol:
 
jao, cuj dala mu povod....ma muskarci bre nas ne citaju kad im jasno i glasno izdiktiramo sta hocemo a kamoli da procitaju da ocemo da budemo silovane.....
ne znam dal da placem il da se smijem
 
Мени је довољно забрињавајућа констатација коју сам чула од више иначе сасвим нормалних и пристојних мушкараца - да ношење мини сукње значи: "Хоћу секс одмах!". :roll:
 
Ima i mushkaraca kretena, ali ja lichno znam dosta zena koje sa svima flertuju, pa posle ih oni jure, a onda mi se zale kao jadna ja. Odavno sam ukapirala da sa mushkima mozesh slobodno grubo i direktno i tada smesta ukapiraju...E znash shta, ne svidjash mi se i cao...Mislim cool si lik (ako jeste) ali...
 
Ma da, chula sam vec za te priche...Imala sam bash drugaricu na koju se palio jedan momak, svima je bilo to jasno samo njoj ne :roll:, chak se naljutila na mene kad sam joj to rekla...poshto sam bila u fazonu daj ne zavlachi ga vishe, nije fer dobar je momak...Ma znam ih gomilu takvih, iskreno ne znam u chemu je stvar...One porichu svest o tome...
 
Ja cu da ti kazem u cemu je stvar, to je ZENSKA sujeta! Svi kao, "muskarci i njihova sujeta", a u stvari vi zene ste profesionalci u tome... Sto ga zavlaci? Pa zato sto joj je do jaja da on oblece oko nje kao bumbar. Ne mora da riba bude sponzorusa, neka je ona skroz Ok, ali ako joj se ne svidja momak, onda ce bar da ga drzi na stand-by rezimu...
 
Spock:
Ta glupa sujeta....koji ce mi moj to...nikakve vajde samo sra.nja...
*******, koji ce to i muskarcima, pa je tu. Ja samo kazem, ako se decko ne svidi ribi neka kaze lepo to, "kul si decko" ali I'm sorry but *******... A ne ovi fazoni, mislim to je stvarno nonsence, neka mu da vremena da nadje neku drugu kod koje ce imati prolaz... :???:
 
mammy:
jao, cuj dala mu povod....ma muskarci bre nas ne citaju kad im jasno i glasno izdiktiramo sta hocemo a kamoli da procitaju da ocemo da budemo silovane.....
ne znam dal da placem il da se smijem

Pa naravno da ne mislim da zena moze da da povod za tako nesto. Ali nisam mislila samo na silovanje. Rekla je livija, vise nesto kako oni citaju zenske signale.
 

Back
Top