Ellesse patike

storm cloud:
Дупла тема од истог аутора.

Pa nije našao čovek prošli put :idea:
Glavni ga je posloa tamo gde se prodaju psi...Hasky...Lažni Hasky...
Naišao je čuveni ČOVEK IZ SUPROTNOG SMERA ...
I dok si rekao ADIDAS ... od ELESSE patika ni traga ni glasa ...
A od Hasky-ja ni laveža :D
 
vidi sta ti komsija nosi pa ti to isto kupi bices FACA u kraju pogotovo ako ti je komsija gore navedeni DOKONI UM.
Stvatno ne znam gde se prodaju ja sam davno trazio original ADIDAS i na kraju sam odustao jer nije bilo smisla traziti verovatno ces i ti tako proci a da kupim neke iz Novog Pazara mada koliko smo svi "profesionalci" 98% je forpas roba
 
e jbg... sve sam pretrizla al nema... shta se moze... izasle one iz mode ili ne to me se ne tice... patike ni onda nisam kupila zato sto su bile in. Trazim ih zato sto su stvarno izdrzljive, mozes ih nositi i zimi i leti, i idu uz apsolutno sve. Al dobro sad... kad nema nema...
 
NICS:
vidi sta ti komsija nosi pa ti to isto kupi bices FACA u kraju pogotovo ako ti je komsija gore navedeni DOKONI UM.
Stvatno ne znam gde se prodaju ja sam davno trazio original ADIDAS i na kraju sam odustao jer nije bilo smisla traziti verovatno ces i ti tako proci a da kupim neke iz Novog Pazara mada koliko smo svi "profesionalci" 98% je forpas roba

Pa imaš u prizemlju DALTON zgrade original ADIDAS SHOP.
I mojne sad da me ubeđuješ da su iz novog Pazara počele da stižu i kopačke i kramponi za kopačke , i naočare i lopte i pumpe za loptu :arrow: originali su :!:
 
'ееееебо те, само убациш нешто " фирмирано " и ЦЕО форум се прими, а да су тражене " Боролете " или " Шангајке ", нико се не би ни осврнуо ! :shock:
 

Back
Top