majka usisala micka

Obersturmfuehrer:
to su booksovci smislili. (Onaj vatrogasac je Popaj, jedan od njih)Ko nije cuo za njih, to su najveci kraljevi u bivsoj nam scg... . A imam fuliran dvd nihovih radio emisija, sve je mp3, znaci ima da se slusa do besvijesti. Daleko najaci humor koji sam cuo uopste. A imaju i tv seriju malo cudnu al isto dobru
 
Evo isjekao sam jedan dio razgovora Booksovaca sa vidovitom Sonjom. Inace jadni Bonomi iz price je Gajo, jedan od njih. E sad zamislite dvd pun ovakvih i jos 6 puta gorih razgovora. Zvali su svingere, pedere, transvestite, prostitutke, makroe, perverznjake(foot fetishiste, zderace govana!, ljude koji koriste kerove za sex), zatim mnoge poznate licnosti recimo Karolinu Gocevu, Frontmena partybrejkersa, Radomira Belacevica(vrh!) i jos mnoge, zatim iscjelitelje svih vrsta, uzgajivace prepelica...itd...itd...Sve zanimljivo sto se moze naci u oglasima. Naravno, razgovori (koji traju do pola sata)su samo dio emisija koje traju 2 sata. Ostatak vremena provedu pricajuci o gluposti koje samo njima mogu pasti napamet...
adresa za download klipa:
http://www.yousendit.com/transfer.php?action=download&ufid=DCD78FD41D499AC7
Malo sam smanjio kvalitet tona da bi se brze skinulo. Fajl ce biti na ovoj adresi nedelju dana(od 21.8.)
 
Maro, Ti si iz bg-a, pa kako to da su klinci upuceni u materiju? Odakle im je cale?
@Zool, ne vjerujem, ali imace kad budem nakacio, nego sad ne mogu da kacim velike fajlove, jer me ne pustaju u racunski centar na faksu bez propusnice koju sam izgubio. Pa kad izvucem novu, kacicu jos dosta materijala. Pa kako ti se cini Bonomi? :)
 

Back
Top