DA LI JE MUSKARAC U STANJU DA ODE NA MORE ,A DA NE PREVARI DEVOJKU??

blacky333:
Pa eto recite svoje misljene
ili jos bolje iskustva,pozitivna i negativna.
Uskoro idemo na letovanje,pa je verovatno dosta ljudi suoceno sa ovim problemom.
Mnogo me bre podsećaš na maju79...
Znaš, mi se razlikujemo: neki su visoki, neki niži, neki sa svetlijom kosom, neki sa tamnijom... neki varaju svoje devojke na moru a neki ne...
Ali da skratim:da, jesu u stanju... samo ne svaki, naravno...
 
Kurt2:
Ma jok be, zavisi samo od toga da li si muškarac... ako jesi, to je dovoljno da ti zalepe etiketu...
Mnogo me nerviraju u poslednje vreme teme gde se o muškarcima priča kao o... serijskim proizvodima koji su u potpunosti identični...
Ma samo neka one lepe sta god hoce ovde na forumu iskreno ne zanima me uopste... znas... "proizvod" se ne ceni po onome sto pise na etiketi nego "proizvod" moras da probas ;)
 
Kurt2:
Ma i to stoji, ali bre mnogo nedokazane u poslednje vreme!!!
Možda bismo mogli mi da počnemo da im udaramo konkurenciju debilnim temama sličnog tipa...
Ma neka pisu bre sta god hoce kad nemaju druga posla... ja da se zamajavam kao i one sa glupostima nemam vremena a imam i mnogo pametnija posla da radim...
Ali koja upozna mene i slicne meni vrlo brzo shvata u kakvoj zabludi zivi i brzo joj nestanu predrasude ;)
 
Pitanje je zasto vi uvek izaberete skota. Evo vecina devojaka prvo bira skotove, pa posle postane i sama skot i onda prelazi na OK momke od kojih ona svojim skotskim ponasanjem pravi skotove.

Kada klinkica od 16 bajfla kitu da bi usla sa starijim momkom u neki klub tipa Stefan Braun i bila riba, ajde da kazem naivna je, mlada je, misli da pusi i guta iz ljubavi.

Ali da me neko ubedi da devojka od 20 i nesto ne moze da proceni da li je momak skot ili nije i kakav je..pa dajte nemojte da se pravimo blesavi. Vi birate skotove i toga ste odlicno svesne.
 
AcaBg82:
Pitanje je zasto vi uvek izaberete skota. Evo vecina devojaka prvo bira skotove, pa posle postane i sama skot i onda prelazi na OK momke od kojih ona svojim skotskim ponasanjem pravi skotove.

Kada klinkica od 16 bajfla kitu da bi usla sa starijim momkom u neki klub tipa Stefan Braun i bila riba, ajde da kazem naivna je, mlada je, misli da pusi i guta iz ljubavi.

Ali da me neko ubedi da devojka od 20 i nesto ne moze da proceni da li je momak skot ili nije i kakav je..pa dajte nemojte da se pravimo blesavi. Vi birate skotove i toga ste odlicno svesne.
Ali svaka ti cast covece na ovoj izjavi, konacno im je neko rekao kako je i sta je, jee... ;)
 

Back
Top