Beton...help!!!

DjuraMornar

Iskusan
Poruka
5.284
Htela bi da prefarbam betonski pod a ideje nemam kako ce to da izgleda....Da li neko ima iskustva i zna za neku dobru farbu koja nije mat...da ne deluje kao beton cak i kada se premaze? Neka ideja mozda? Hvala!!
 
a jel si probavala d otideš u farbari pa da tamo pitaš
siguran sum dima neka blizo tvoje kuće.tam bi ti reknuli sve o tome
naravno da postoje take boje.pa ljudi se danas kloniraju a di neće izmisliti farbu da okreče beton.
jel si igrala nekad tenis na betonu.šta misliš sučim je omalan
pa ondak jel misliš d one zebre na cestu farbaju s vodenim bojicama.i tako dalje ima još primeraka upotrebe boje na betonu.da ne nabrajam baš sve.
nije boicama neg sas specijalnom farbom moj đuro.dobro je što sum naišo da te posavetujem.saće patos dat se sijaji ko ciganjska truba
 
Dragi ljupki mladicu,
naravno da znam da postoje boje.Naravno da imam i farbaru pored kuce. Ali moram ti reci da sve farbe nisu iste da ima kvalitetnijih i onih koje to nisu...ima takodje mat i one koje to nisu.....Postoje i one trece ,jako skupe al ipak losijeg kvaliteta.naravno da ce ti u Farbari preporuciti svesrdno najskuplju jer zele da zarade i to je ok...
Mene zanimalo iskustvo ljudi....neke ideje...nesto kreativnije od "Zebre" koju pominjes ...
Eto...nadam se da sam bila jasnija...
 
e moja ti.ja teo d ti pomognem a ti meni ljupki mladiću
odaklen ti ideja dać u farbaru dat predložu naj skuplju.ako ideš tom logikom ondak će da ti ponude onu na kojoj naj višlje zarađuju a to nemora da bidne naj skuplja.razumeš
ja sum ti ozbiljno reko.bolje d otideš u farbaru i da veruješ ljudima kojima je interes d kod nji kupuješ i drugi put neg d se pouzdavaš u nas s foruma
a ti budi nadobudna i misli d te zezam ako oćeš
 
DjuraMornar:
Htela bi da prefarbam betonski pod a ideje nemam kako ce to da izgleda....Da li neko ima iskustva i zna za neku dobru farbu koja nije mat...da ne deluje kao beton cak i kada se premaze? Neka ideja mozda? Hvala!!


Imaš boje za beton ... ali mislim da su one matirane ... i na bazi su vode valjda .... Ja sam jedan svoj zid u sobi bojila sa bordo bojom za beton i odlično izgleda.
 
DjuraMornar:
da bicu "nadobudna" i mislicu da me zezas. U svakom slucaju bilo je lepo naleteti na jednog predstavnika ovde medju " savremenim muskarcima" ....Poucno i nadasve inspirativno.
ma budi nadobudna baš me boli dupe.al ja nebik d sum na tvom mestu
ko je ne sposoban d dobie imformaciu u farbaru i kome treba savet trebo bi d budne malko skromniji u opkođenju.
nema veze zato sam ti ja ošo do ovi moji molera i stručnjaka u farbaru pa pito.dadnuli su mi vaki odgovor
farbe na vodenoj bazi su ti uglavnom mat a to tebi netreba.al ako oćeš sijajno ondak bi trebala d farbaš naj običnijim e-mail lakom.al on nije kako rekoše postojan na betonu
postoji i nekaka boja za bazene al ona se kupuje angro.tojec u velika pakovanja i u krv je skupa.ai ti reče d oćeš nešta elegamtnije
e ondak ti jedina preporuka ostanula da si uzneš betakol što gi pravi beogracka duga.on ti je polumat.ima i neki razređivač al ti moš d upotrebiš uljani ako oćeš jošte sijajnije
eto tako meni reknuše a ja tebi
 
DjuraMornar:
Htela bi da prefarbam betonski pod a ideje nemam kako ce to da izgleda....Da li neko ima iskustva i zna za neku dobru farbu koja nije mat...da ne deluje kao beton cak i kada se premaze? Neka ideja mozda? Hvala!!


Nešto ovako, tek da nije mat
Ili da ti pošaljem svog dečka za sve, svog Djoku?
 
DjuraMornar:
Htela bi da prefarbam betonski pod a ideje nemam kako ce to da izgleda....Da li neko ima iskustva i zna za neku dobru farbu koja nije mat...da ne deluje kao beton cak i kada se premaze? Neka ideja mozda? Hvala!!


odesh lepo u prodavnicu boja i lakova i pitash majstora...il josh bolje konsultujesh nekog molera...chudno kako je svako majstor i svako bi da majstorishe...kako bre niko nije filozof il psiholog?...ne vrednuju ljudi zanate valjda...
 
Ne pada mi na pamet da placam nesto sto sama mogu da uradim...takodje ni filozofa ne bi platila kad vec mogu sama da filozofiram....
.....a sto se tice tvog saveta ..to sam vec i uradila....pre neki dan pa opet juce....
...a vec sada imam farbu...stoga Hvala...
 
bash si opaka em imash betonski pod em ga sama farbash

je l to kao asfalt
sta je betonski pod?!
imam vlajda to u kujni i kupatilu i ravno je, i moje je crno-belo, kao kamencici, ali je glatko. to je super lako se brise.
ako je moje?
 

Back
Top