Put kolima za Grcku

E pa ja sam ih video dva puta na Tasosu kako radarisu, a i video sam kako presrecu u voznji na onom brdovitom delu autoputa oko Kavale gde je ogranicenje 80. Isti radari kao i kod nasih. Ubedljivo najmanje policije ima kod nas, a najvise u Makedoniji, ali nista strasno. Kroz Makedoniju u odlasku i povratku 1-2 radarske kontrole.

Pa i ja sam videla na magistrali u Limenariji kako zaustavljaju......
 
ja sam cula da ih ima na Tasosu ali videla sam ih samo u njihovim stanicama... pronadje se i koji na putu, ali jako retko pogotovu na auto-putu... uostalom ja samo pricam onako kako cujem (a cujem od Grka licno)
 
ja moram da pricam ono sto cujem, jer iskreno u Grckoj na putu nisam videla policiju ni na auto putu ni u Solunu ni na Tasosu ni na Halkidikiju. a vratila sam se pre nedelju dana.

na celom putu do Grcke bilo ih je par u Makedoniji (i to onako kvarno odmah posle znaka za ogranicenja stoje) i u povratku na granici Makedonija-Srbija gde moram priznati NISU radili svoj posao
 
Znam da se dosta pisalo o tome ali ako moze neko jos jednom da objasni put do Kavale preko ring roada (nadvoznjak i semafori).Dosta sam po forumima citala o tome i nasla vise razlicitih varijanti sto me totalno zbunilo.
Hvala unapred!
 
Znam da se dosta pisalo o tome ali ako moze neko jos jednom da objasni put do Kavale preko ring roada (nadvoznjak i semafori).Dosta sam po forumima citala o tome i nasla vise razlicitih varijanti sto me totalno zbunilo.
Hvala unapred!

isao proslog meseca

prvo pratis pojam THESALONIKI, sve dok se ne pojavi pojam KAVALA, onda pratis samo KAVALA. prodjes solun i samo pravo.

oko soluna ima nekih tri cetili izlivanja-ulivanja, ali nije tesko

veci je problem nazad, ima pojam EDESA, pratis dok se ne pojavi EVZONI, naziv SKOPLJE se javlja samo dva puta i to vrlo kasno za pravovremeno skretanje, tako da se drzis ova prva dva pojma

karta grcke ima da se kupi na grani, a na netu isto ima autokarta grcke, u dva dela severni i juzni. skines, pa malo proucis pre puta i greske nema

sto kavala, odande ide mali broj trajekata u odnosu na keramoti
 
Drugari pomoc...!
Putujem sutra uvece i trebalo bi kod Soluna da se nadjem s prijateljima u cuvenom trznom centru Cosmos. Bila sam u njemu pre dve godine ali sam dolazila sa duge strane od Halkidikija. Kako da najlakse stigne do njega s ove strane. Jel moze neko da mi da neke smernice?
Hvala.
 
Drugari pomoc...!
Putujem sutra uvece i trebalo bi kod Soluna da se nadjem s prijateljima u cuvenom trznom centru Cosmos. Bila sam u njemu pre dve godine ali sam dolazila sa duge strane od Halkidikija. Kako da najlakse stigne do njega s ove strane. Jel moze neko da mi da neke smernice?
Hvala.

Hvataš ring road za Halkidiki- prilično jasno se vidi i mislim da nije komplikovano.:)
 
Može li se znati nešto konkretno o smeštaju na Dojranskom jezeru
i da li taj granični prelaz radi 24 h ?

Za ovog clana " sa malim zakasnjenjem" ali ako neko naleti na ovaj clanak, korisna informacija : Mi smo prosle godine odseli u apartmanima Dan Dar. Petokrevetni apartman je bio 40 Eur. Smestaj odlican gazde ljubazne . U dvoristu je bilo mnogo dece. Granicu smo presli, u vreme najvecih guzvi (5.aug),za 10 minuta...Vila ima preko 30 soba, svoj restoran i parking... radi im se sajt trenutno i na srpskom ...Osnovne informacije su vec tamo ...www.apartmanidojran.com.
P.S. Nadam se da ce informacija biti od koristi nekom drugom na forumu
 
Знам да није оригинална тема ,већ копија сличне са једног другог форума али није лоше чути још мишљења и искустава о путу у ову нама најближу и најпријатељскију земљу.Значи ,где сипате гориво,где одмарате,чиме путујете,итд D
 
Poslednja izmena:
Знам да није оригинална тема ,већ копија сличне са једног другог форума али није лоше чути још мишљења и искустава о путу у ову нама најближу и најпријатељскију земљу.Значи ,где сипате гориво,где одмарате,чиме путујете,итд D

Pa,već si rekao da se putuje kolima.
Jer,ako koristiš avion pitanja su deplasirana !
 
Grci su prijatelji sa svima ko im puni rupe i donosi cash .
Е њихове рупе су толике да их ни Кинези не би попунили да сви дођу на грчко море.Грци су пријатељи са свима-тачно,али нама су они једини пријатељи у региону(који имају море)
 
Знам да није оригинална тема ,већ копија сличне са једног другог форума али није лоше чути још мишљења и искустава о путу у ову нама најближу и најпријатељскију земљу.Значи ,где сипате гориво,где одмарате,чиме путујете,итд D

Posto tema postoji i na ovom forumu,bezveze je da ih ima dve :cao:
 

Back
Top