"СРПСКА ПЕСМА" О СРЕБРЕНИЦИ

Sunchaser

Aktivan član
Poruka
1.336
Не знам да ли сте видели, појавила се нека језива "српска" песма о Сребреници, где неко сриче хороре типа "ђенерале, хвала ти што си КЛАО" (мислим, мислили ово или оно о Младићу, али по природи ствари олдтајм-генерал би први оплео родитељску заушку "песнику" који га тако "хвали"), затим конвинијентли помиње "7000 балија и још више" и сличне гадости, а из авиона се види да - синтаксом и метриком - ствар тешко да је уопште писао Србин. Не тврдим и да није (можда неки психопата тако замишља "патриотизам"), али, промптна реакција надлежних НВО-а и братских им јакобинских "медија" , који као да су чекали тако нешто, ме наводи на разне, хм, фоксмолдеровске опције. Уосталом, процените сами, ево, овде има цео текст ове језиве гадости.
 
BL na temi:'Stranke"


СА ВУЧЈАКА КРЕНУЛИ СУ ВУЦИ...СЕЛИТЕ СЕ ЦЕТИЊСКИ ТУРЦИ!!!

Na stadionu Partizana i Zvezde...........

........spremajte salate, bice mesa, klacemo Hrvate................


Dakle, ne odudara mnogo ova pesma od omiljenih nacional - PatriJotskih.....koje , eto peva i po 20 000 ljudi u horu..........

Ne znam zasto ste se uzbudili??
Kao , ne bi PatriJote tako nesto zapevali??

Koga bre, lazete???

Pa kada vam ideoloski vodja , i mentalni guru izjavljuje ovakve stvari........




Vojislav Šešelj


Kratke izjave

• Dese li se u Sandzaku barikade ili nekakav muslimanski ustanak, eto tamo odmah naših dobrovoljaca prekaljenih u ratu, pa neka onda muslimani gledaju šta ce i kuda ce. Do Anadolije se nece zaustaviti. Neka znaju Muslimani, najcešci islamski fanatici iz Novog Pazara, Sjenice i Tutina vec su izginuli kao hrvatski placenici ili kao Izetbegovicevi vojnici u Bosni ”, ( Borba , 17. maj 1992.)


• Smatram da svi Hrvati treba da se sele.. Treba izuzeti Srbe katolike (Šokce i Bunjevce) koji ucivaju punu ravnopravnost. Hrvatima cemo dati adrese prognanih Srba iz Zagreba i Varacdina . ( Vecernje novosti, 17. april 1992.)

• Hrvate bih proterao iz više razloga. Prvi što su oni krajnje nelojalni kao stanovnici Srbije, što je ogromna vecina u HDZ, ili u funkciji njegovih spoljnih saradnika, što sve cine da destabilizuju unutrašnje prilike u Srbiji. Oni su neposredni saradnici ustaša.

• Hrvate ne treba ubijati nozem nego zardjalom kašikom .



• Hrvati su truo narod. Još nisam sreo pristojnog Hrvata ” /prevod sa francuskog/, izjavio je on još 6. avgusta 1991. u intervjuu za Der Spiegel (što je onda prenela agencija Tanjug iz Beograda u svom biltenu od 8. avgusta, str. 14-15). U izjavi listu Iskra (Birmingham), 1. decembra 1991. u istom je stilu rekao sledece: “ Hrvati su dekadentan narod. Nikad nisam sreo poštenog Hrvata (str. 4-6).


Ja verujem da je pesmu smislio neki zapaljeni patriJota , guslar........inspirisan Vjekom Seseljem
 
А и ово "судит ће вам" је супер... Гледали Нову и хрватски РТЛ, па мисле да сви ијекавци тако говоре, макар били и Срби из Босне. Добро да нису убацили и "шквадро моја југо-србо-четничка, хај'мо пронаћ' остале дечке".
 
Sunchaser:
А и ово "судит ће вам" је супер... Гледали Нову и хрватски РТЛ, па мисле да сви ијекавци тако говоре, макар били и Срби из Босне. Добро да нису убацили и "шквадро моја југо-србо-четничка, хај'мо пронаћ' остале дечке".

И ја мислим да је песма подметнута (из табора за "денацификацију Срба"), али убрзо ћемо сазнати творца те небулозе јер су се караконџуле из НВО навукле и поднеле тужбу против Н.Н. лица. Дакле, ако тужилац буде ћутао као мула - то значи да је песма подметнута, а ако није сазнаћемо име тог болесника... :evil:
 
Nacionalista:
Песма је одлична,понос Србских националиста....

,,ОВО ВАМ ЈЕ КАЗНА ШТО ИЗДАЛИ СТЕ РОД ПРОДАЛИ СТЕ КРСТ КАЗНИО ВАС БОГ!!!!,,


На шта си то поносан несрећниче малоумни?! На подметање и васионску лаж која се већ деценијама шири о Србима... ?
Ако су сви "националисти" - радикали попут тебе, боље да вас није. Национализам који ти заговараш, све са поменутом скрадијом (песма сигурно није), под хитно трчи до најближе психијатријске установе. Ко зна, можда још има наде да ти помогну...?

Србски националиста је аристократа неба, уз часне Србе који су увек били ВИТЕЗОВИ, поштовани чак и од непријатељи својих (Немачки генерал August fon Makenzen).
Сваки прави националиста који своју Нацију воли, негује и чува, али никако не пориче нити мрзи туђу, одриче се национализма који ти и теби слични заговарате.
 
eremita:
И ја мислим да је песма подметнута (из табора за "денацификацију Срба"), али убрзо ћемо сазнати творца те небулозе јер су се караконџуле из НВО навукле и поднеле тужбу против Н.Н. лица. Дакле, ако тужилац буде ћутао као мула - то значи да је песма подметнута, а ако није сазнаћемо име тог болесника... :evil:
Cutace kao mule.
Postoji li neki drugi nacin da se otkrije "autor" pesme :confused:
 

Back
Top