FRIZURA?!

Mihael27

Početnik
Poruka
6
Imam vec par godina duzu kosu, i sad mi je zbilja vise dosadila.
Odlucio sam se osisati na kratko, ali opet se mislim - ne bi htio da to bude neka "dosadna i tako obicna" kratka kosa!
Pa sam se mislio osisati onako kratko vojnicki "drsko", ali da s jedne strane napravim "tigrovu sapu" kako li se vec zove????
jel ima netko mozda sliku takve frizure pa da lakse objasnim frizerki, jer najmanje mi treba da sad ne budem znao objasniti pa da mi frizerka sjebe sve!

P.S.
sta mi vi preporucate!?
s kakvom frizurom je muski bas "pravo" musko :p
 
u buretu?

ne znam i meni dosadila kosa...pomalo mi i opada...ja tju do glave samo da otopli...mada tako govorim vetj par godina...al netju moram prvo da navatam zhenu na jim morrison look..pa tju da se shisam...jao kako sam dobro isplanirao alal mi ...pfuj
 
pa u sloveniji valjda nema vojnog roka?
gde idu sad tamo ljudi, u nato, ko hoce da bude prof vojnik
je l tako
satiranje je shatiranje kad iizvlace pramen pa imas sarene pramenove
pa da je zeznes a antune nije lepo
 
Mihael27:
Imam vec par godina duzu kosu, i sad mi je zbilja vise dosadila.
Odlucio sam se osisati na kratko, ali opet se mislim - ne bi htio da to bude neka "dosadna i tako obicna" kratka kosa!
Pa sam se mislio osisati onako kratko vojnicki "drsko", ali da s jedne strane napravim "tigrovu sapu" kako li se vec zove????
jel ima netko mozda sliku takve frizure pa da lakse objasnim frizerki, jer najmanje mi treba da sad ne budem znao objasniti pa da mi frizerka sjebe sve!

P.S.
sta mi vi preporucate!?
s kakvom frizurom je muski bas "pravo" musko :p[/QU
Najbolje da ti frizer(ako je dobar i imas poverenja u njega)preporuci neku frizuru koja ce ti se dobro stoji.Odakle da mi znamo kakav ti je oblik glave.Vecina ljudi se unakazi sa frizurom zato sto ce da budu moderni...
 
Sa jedne strane. Meni je to bezveze... Ja znam za vrh glave da se ostavi nešto duže, malo samo. -to je, u stvari, pravi marinac.
Zavisi kakav oblik glave imaš, ako imaš duboke zaliske, neće ti stajati. Onda to "sa strane" duže, ne kapiram ja to.. :lol:
 
xiaoyu:
Je l znaš ti da ti je dečko upravo dobio bebu sa Anđelinom Džoli?
ma i dalje me zove. kaze, "dzaba joj sve , kad ja samo tebe volim.kad bi ti tetovirala ime svog decka na ramenu? uzas" i ono kad je kresnuo briseidu u troji? nisam htela da cujem za njega. ali, poslao mi je gomilu cveca, tako da........ :lol:
 
Mihael27:
Imam vec par godina duzu kosu, i sad mi je zbilja vise dosadila.
Odlucio sam se osisati na kratko, ali opet se mislim - ne bi htio da to bude neka "dosadna i tako obicna" kratka kosa!
Pa sam se mislio osisati onako kratko vojnicki "drsko", ali da s jedne strane napravim "tigrovu sapu" kako li se vec zove????
jel ima netko mozda sliku takve frizure pa da lakse objasnim frizerki, jer najmanje mi treba da sad ne budem znao objasniti pa da mi frizerka sjebe sve!

P.S.
sta mi vi preporucate!?
s kakvom frizurom je muski bas "pravo" musko :p

******, ne mogu ti opisati koliko mrzim te neo-frizure tkz majmunke, gorilke, tigrove shape, majmunovo dupe i sl. horor frizure. Hej, enrike 'the mladez' Iglesias se oshisao na zhirafku, aj cu i ja, bicu macan nema sta...
toliko sam omrzeo te kretene majmune degene nakaze frankestajne smradove iscepane ljude da sam omrzeo i cesalj i frizera i sampon za kosu
Tako da se vise i ne cesljam u znak protesta.
 

Back
Top