ZA GAZDARICU!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

shaddow

Iskusan
Poruka
5.155
Gazdarice dušo, moram nešto da ti kažem. Pošto se već duže vremena bavim psihijatrijom, primetio sam kroz tvoje postove i kroz tvoje ponašanje nešto što mi malo bode oči.
Mislim da je definitivno nedostatak oca u tvoj slučaju prouzrokovao takvo ponašanje. To što te je otac odbacio, jeste bolno i znam da pokušavaš da ga vratiš na razne načine. Jedan od tih načina je da mu pokažeš da si vredna ljubavi i pažnje. Znam da je ta potreba jaka, ali forum stvarno nije mesto za to. Pokušaj da se ovde ipak ponašaš profesionalno, a svoje lične probleme probaj da rešiš na pravom mestu i na pravi način.

Prijateljski pozdrav!!! :)
 
shaddow:
Pa INTERESANTNO je zašto postoje žalbe samo na Gazdaricu, ali ne i na druge moderatore!!!
Pfih,otkad postoje moderatori postoje i zhalbe na moderatore.Shto pre shvatish da nishta netjesh postitji bunjenjem(nekulturnim) pre tjesh se manut' tjorawa posla.Da ne prichamo shto na preporuku mozhesh lako da dobijesh ban...
 
hanibaI77:
od koga majke ti?od tvojih pedeset klonova?
Bogami i od mene ce... ovaj put ce mi biti Rastaman na kanalu...

Inace stvarno se neki admini ponasaju totalno neadekvatno, nezrelo i vodjeni licnim interesima ili licnom sujetom, ljubomorom ili mozda cak i kompleksima... Takvo ponasanje je nedopustivo... Previse se ovde stvari tolerisalo... I admini moraju shvatiti da nisu bogovi i da i za njih ima pravila kojih se moraju pridrzavati... Ukoliko ne zele ili ne mogu normalno da se ponasaju moraju snositi posledice za svoja dela...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top