CODEMAKER

!van

Zainteresovan član
Poruka
204
sinoc oko 22.00 codemaker je ima veoma jak srcani udar...

ovom priliko zelim da vas obavestim o tome...

prebacen je u bolnicu bezanijska kosa..

bio sam tamo i pricao sa doktorima koji za sada ne mogu da daju nikakvu prognozu...
sve se svodi na .."moramo cekati da prodju 24h pa onda 72..."


situacija je veoma kriticna i neizvesna...

ovo sam napisao iz razloga sto mislim da ce mu vasa podrska veoma znaciti makar psihicki da skupi nekakvu snagu i uspe da se oporavi...

mislim da ce mu puno znaciti kada mu za dan dva odnesem odstampano po neki od vasih postova...podrske...

znam da je veoma bio prisutan na krstarici i verujem da ima po nekog od vas cija ce podrska da mu znaci ...

u nadii da ce se oporaviti ja vas pozdravljam u njegovo ime...

njegov sin...Ivan
 
au boktemazo i mene zamalo da udari srcka!
prvo sam mislio,ne gledajuci ko je autor teme, da je u pitanju codemakerov povratak na krstaricu,kad ono...
Nemam sta da dodam na Obersturmfuehrer-ov post:,Dr'sh se Code pa da se citamo opet!"
 
code ne daj se imas punu podrsku od svih nas i svakako te ocekujemo na Krstarici da ponovo prozborimo koju pametnu.
Nedaj se nervirati. Puno pozdrava lave ;-)
Naravno Ivane i ti imas nasu podrsku, jer sigurno da i tebi nije lako u ovoj situaciji.
 
hehe upao code u mrtvu petlju pa se pregrejo :lol:

ma bice njemu dobro, imam neki budjavi osecaj da samo zajebava doktore

vrati se code vrati ne daj da krsta pati

(zasto li mi pade na pamet pesma only the good die young, pupupunedajboze)
 
Sva sam se najezila. Pozdrav tati od Fibi. Code, kad budes izasao iz bolnice, nema vise cukanja po tastaturi po celu noc, jesi li cuo? U devet pa u krevet!
Ako nesto zatreba, moja koleginica je radila na Bezanijskoj kosi, sve ih tamo poznaje, pa javi Ivane, uradicemo sve sto mozemo. Cmok za tatu!
 
Потпуно сам се затекла вешћу и не могу да верујем! Желим му брз опоравак и да нам се што пре врати на Крстарицу. Ако можемо нешто да урадимо ... и ја познајем жену која ради тамо, ако треба нешто ...
Тата, што пре да се вратиш, јеси ли чуо?
Фиби, нека он само нама куцка целу ноћ, само да изађе одатле здрав!
 
jao, koji bedak...ja nisam bila neki njegov "drugar" al mi je bas shit da mu se to dogodilo!
grozno grozno grozno
zelim mu brz oporavak i puno snage njemu i njegovoj porodici

e, i code, da znas....na zenskom kutku se prica o tebi, na Beogradu, na Programiranju...ma svi na forumu su uz tebe covjece
veliki pozdrav!
 

Back
Top