CODEMAKER

Kad budem stekao hrabrost, dacu ti moj BIP (Biological IP) pa pokusaj da me hakujes, da provalimo sistem, postavimo novog administratora i lozinke, pa neka se puse.. :)
Nemoj samo da se "prehakujemo" pa da uletimo u petlju, nayebasmo obojica kad nas ovo moji provale! :) Ima i tebi i meni da zacepe "backdoor" (i to po nekoliko puta zaredom) - da ti ne objasnjavam detalje... :)
 
Hvala na pitanju - dosta dobro mi ide :)
Jedem sve sto je zeleno, pink, oranz ili belo i ima izgled peruske.
Meso u tragovima, ocekuje da ce mi uskoro servirati i "kasicu od pileta" ili "pire od svinjskog buta" i tako to sve u tragovima...

Inace polovnjak pezo 260 samo prede u grudima, teramo dalje. :)
 
Ma koje pola sela.... Eno neki dan na "Animal Planet" javise da je u Srbija-Belgrade otkrivena nova vrsta homosapiensa, podvrsta obrijani programer.... Vec mesec dana imam spustene roletne da kamermani i ekipe iz belega sveta pomisle da sam na godisnjem odmoru.
A kad mi se povrarti frizura na preponama, izaci cu na prozor i pokazati im kompletan asortiman! ^$#%$#

PS Patentiraj taj perpetum mobile, mozda nicim izazvan izvuces neku kintu :)
 
:lol: ko bi ga znao

aj videcu da se rspitam medj babama po okolnim selima, mozda neka zna neku travku ili mas da maes da brze poraste kosa

meni nasli za hemoroide oma. samo sto me malo zaebali, peche, pravi se od rakije (joj) al sta cu, mora trpim i nadam se da ce prokletinja da se sprzi
 
Ma ne zuri se meni vise.. :)
Sad kad sam pregurao sve do sada, samo mi predstoji sto vise setnje i fizicke aktivnosti, sa pracenjem ishrane. Za tu kosicu cemo lako, ionako nikakve koristi od nje :)
 

Back
Top