CODEMAKER

Uz postovanje ostalih clanova foruma,da ne kazem postovaoca Codemakera, ja sam definitivno najvise bio pogodjen svim stvarima koje su se dogodile..

Neizostavno i bezobrazno sam medju najzadnjim saznao za stanje Codemakera.. Ne mogu sebi to oprostiti nikako.. Uz njega sam od kako se nalazim na krsti uvijek imao podsku i sigurna ledja, jednostavno sam se tako osjecao, a sada kada Code bi trebao da ima podrsku od mene bar ovu slovnu ja saznajem najkasnije.. Neopsrostivo..

Prikljucio sam se temi Codemaker se vraca i tamo sam pokusao da se malo operem za svoje propuste, ali mozda se mogu oprati kod forumasa ali kod sebe samog nikako..

Znam da je Codeo znacila podrska u svemu tome i da mu i sada znaci, a mene nije bilo..

S toga Ivane, i ovako i onako svim srcem i bratskom dusom zelim sve najbolje Cedemakeru i cijeloj njegovoj porodici jer znam koliko ko kome znaci...

GZ.
 
Hej GZ, ne "beri brige"! :)
Hvala tebi i svima za sve reci koje ste mi uputili, nemate pojma koliko mi je pomoglo. To se ne zaboravlja, Ti GZ si uvek bio ovde kad je trebalo, i nimalo nisi zakasnio, nikad nije kasno kad se drugari okupljaju da pomognu :)

Tek da vas sve obavestim, od sutra ujutro sam na VMA gde ce mi najpre raditi koronarografiju (prodzaraju ti vene i arterije nekom zickom, sve tamo do srca a onda spircnu neki rastvor i sve to snimaju da vide gde se nalazi zacepljenje i slicno)
Nakon toga, u zavisnosti od ustanovljenog ostecenja, sledi umetanje "stenta" na mesto gde se nalazi suzenje (kao neka mrezica koja se rasiri nakon umetanja pa time drzi arteriju prohodnom) ili operacija pa pravljenje baj-pasa ili, ako sam bas kurate srece ugradnja "pejs-mekera" kako ga slatko izgovaraju svi koji moraju... Zadnje dve solucije me bas ne odusevljavaju mnogo jer se zalecu na mene sa sve mnogo ostrim nozevima, ali ako treba, sta da se radi.

Sve u svemu, bicu "over and out" ove nedelje. Ako sve dobro prodje, eto mene da se druzimo a ako ne, yebiga losa sreca, a valjda i "tamo gore" imaju neke kompjutere pa da im bar web-prezentaciju napravim pa da osnujem forum sa andjelima da pricate direktno bre!

Cuvajte se momci i devojke, hvala vam za sve...
 
codemaker:
...ili, ako sam bas kurate srece ugradnja "pejs-mekera" kako ga slatko izgovaraju svi koji moraju... Zadnje dve solucije me bas ne odusevljavaju mnogo jer se zalecu na mene sa sve mnogo ostrim nozevima, ali ako treba, sta da se radi.
Nadam se da će se odlučiti za najblažu opciju... Nego, znaju li oni tamo uopšte razliku između pacemaker-a i codemaker-a? :)
 
... :)
Pa valjda znaju razliku codemaker-pacemaker :(

@pajamaca
A ti da se dotociljas iz mrske nam Turske a moj "pp" prazan! Cccc, ni drugovi danas nisu k'o sto su nekad bili :) Kad budes imala vremena, pa da se cujemo dok sam na VMA?

A sto se tice prezentacije, zamislite da imamo chat direktno sa andjelima? A ja moderator! :) Pa kad vas sve banujem i ostavim sebi najlepu andjelicu! :)
E bas lupam, dozvolili mi malo vise da koristim racunar jer od sutra nisam tu, pa sam se raskokodakao :)
 
Code kaži nam slobodno ako te tamo neko pipne! :D Pokušaće da te DEKODIRAJU, da ti uđu u sistem. Ako treba, samo da se vratiš da razglabamo još mnogo, mnogo godina. ;)

Srećno!
 
Vis' to nisam ni pomislio...
Lepo mi tamo cackaju po venama, putuju kroz zrterije i usput mogu da mi ostave gomilu nekih malih stvarcica sto ce da odasilju informacije i prijavljuju sta radim, kako i sa kime... :(
A ovamo kao stavljaju samo "stent"...
Treba o tome da razmislim malo vise.
Zamisli metnu mi neki "spyware" cip ili jos gore neki "worm" usade pa me mogu resetovati kad hoce! ?
Nisu bas naivni, dobro si me podsetio :)
 
Uh... Ako oni stave te neke stvarcice, ma mi ce mo da te formatiramo na nas stari srpski nacin... Dakle, nema sta da brines sto se tice dekodiranja.. Jer mi smo hakeri za njih..

Nego stari, drzim ti palceve svom snagom i znaj da sam uz tebe duhom onako kako samo pravi brat i prijatelj to moze da bude, a pored mene znam da je i cijela ekipa isto tako uz tebe..

Pored nas ovakvih tebi ne smije nista da se dogodi... Racuna i na nas i onda kada je dobro i onda kada je lose...

Da si nam ziv i zdrav i da te cekamo veselijeg nego sto si mogao da zamislis..

Srecno stari druze....

GZ.
 
ej, nemoj da razmisljas bez open source softvera :)
ako nesto skenjaju, mi cemo da krekujemo taj softver, pa ces tu stvaricu sto siri arterije moci da koristis beskonacno :)
 
STIGOH! :)
U grudima polovan Pezo 206 (skupi bre stentovi) ali eto reparacija uspela!
Busan sam k'o sito, ne znam gde me sve nisu boli, ali vredelo je.
Sretano sam prosao, nasli su mi samo jedan stent da je potreban mada sam imao najnezgodniji infarkt (neka aterija na oprednoj strani sto napaja srce pa jos na samom raskrscu), nisam ih mogao pratiti ali su mi mnogo dugo radili da "parkaruju" pezoa, i uspeli su.
Cak sam i uzeo CD sa snimkom cele stvari, pa cu na miru da odgledam.
Preziveo dve koronografije, nije bas bilo prijatno kad te grudima setaju neke sajle ali eto, sad je Codemaker uradio sistem Refresh, Registry Cleaning i disk defragmentation. CPU sam vratio na defualt stanje, necu ga ovwrclock-ovati.

Uglavnom stigoh pre sat vremena kuci i da vidim sta mi drugari na Krstarici rade pa idem na jedan splav da malo proslavim. Naravno, meni nesto sitno samo sa rostilja, nema pusenja, alokohola, kolaca i uopste lakse mi je da nabrojim sta ima... :)

Ali ZIV SAM LJUDI i imam pred sobom dobar broj godina da radim, volim i druzim se sa vama svima :)

Pisemo se, sad imam snage i volje.
Cim se vratim sa proslave, sedam i krecem u akciju :)
Sad ste ga nadrljali kad pocnem da gundjam ovuda :)

Hvala prijatelji, hvala svima svima na podrsci. Verujte, uzasno ,mnogo mi je znacilo. Kad bih nekako mogao da vam se oduzim...
 

Back
Top