CODEMAKER

E pa dobro je ako je bolje :)
Za nepušenje neka Code dođe na podforum Zdravlje, na našu temu "kako pregurati ostvaljanje cigareta" - formirali smo grupu za podršku ostavljanju duvana - mirišemo ko promincle i svakim danom nas je sve više :D


a što se slatkog tiče: u Merkatoru imaju kolači kokos kocke (ne kokoš, nego baš kokos! :P ), tamo su pored onih spakovanih vekni s 'lebom, u onim providnim kutijama ....ne sadrže šećer, a do yaya su!!! Prava prepruka je da ih ja često kupim, iako mi ništa ne fali ;) Neka proba, neće se pokajati! :P
 
ae bre ivane,si ti čuo za wireless?
dođi da ti dam antenu:lol:
da mu doturiš:p

a swesterke su zaista extra...
code ih štipka na posebna način;)
mogu misliti:lol: kako ih zavodi:lol:
 
Drago mi je da se sve lepo zavrsilo i da se Code oporavlja.

A sada malo crnog humora...

Code, sledeci put dobro razmisli pre nego sto budes spamovao, postavljao
vise tema i prizivao djavola...umalo da ti se tema
"Da se lepo rastanemo"....ostvari. :) :)

Sve najbolje,

Poz.
 
-dao...
-procitao...i....
... da sam znao da ce tako reagovati ne bi' mu dao da cita jos uvek...zbog srca...
H V A L A (samo veeelikim slovima)
over and out...
 
ovo je za no comment...
cim su ga skinuli sa aparata...


http://img86.imageshack.us/img86/4278/im000303jpg0cy.jpg
kao da je na igli par godina...vene prsle...

vasi postivi se vide na stocicu

a one gospoje iza molim za oprostaj sto ce ih videti siroke narodne mase...mrzelo me da cenzurisem :)

stvarno mu je mnogo drago ...
citao je sa uzivanjem i puno vas pozdravlja ...

ostalo ce da vam prica kad se vrati...

btw...jesam vam pominjao sestre....??? :P

pozdrav...
 
Kad ce da se vrati? Kad ce da se vrati?
a028.gif
 
Da se ne uznemirava Code zbog hrane i neka ne misli da dijetalnu hranu jedu samo oni koji su bolesni.

Dijetalnu hranu trebaju jesti i oni koji su zdravi. A to što su mu navike, možda, drugačije, to mu je zadatak

da savlada svoje prohteve i neka se više preusmeri zdravom načinu ishrane jer srce nije mala stvar. Jedan

život imamo, i moramo ga negovati. Zdravlje je kao biljka... ako ga ne negujemo, vrlo brzo će uvenuti. Ja bi

mnogo toga jeo, ali znajući da neka vrsta hrane nije zdrava, gledam, koliko je god moguće da je izbegavam.

Normalno, kad nemam neki izbor, onda bude ono: "daj šta daš samo da nešto stavim u gušu da ne gladujem". :(

Pravim neki put izuzetak. A kad sam u mogućnosti da biram između mesne i bezmesne hrane, uvek se opredeljujem

za ovo drugo. Ne očekujem da živim kao gavran ali ovaj život koji živim, hoću da ga kvalitetno i zdravo

poživim... Da imam dva života, možda bi jedan prokockao. S' obzirom da imam samo jedan život, moram ga

sačuvati koliko je to moguće sa moje strane. Moj savet Code je, da jednom zauvek rasčistiš sa mesnom

hranom... Biće to bolan proces, ali ako ti je više stalo do života, moraš to da učiniš. Istina je da je mesna

hrana puna kalorija i daje snagu ali uzima svoj danak - uzima zdravlje, pa i život. Ne može ni jedna vrsta

hrane dati čoveku fizičku izdržljivost kao bezmesna hrana. Ovo pišem iz ličnog iskustva jer se bavim

biciklizmom i više mogu da izdržim fizički napor nego pre. Vozimo od 100 - 190 km dnevno. Neki mogu i više.

Više sam se, mojim komentarom, preusmerio ishrani jer "Zdravlje na usta ulazi", što znači: nezdrava hrana -

nezdrav život a brige i problemi su kao trešnjica na vrhu šlaga. Drugo mi ništa ne preostaje osim da ti

poželim brz oporavak i da kupiš neki vegetarijanski kuvar a ako ga imaš, baci se na posao... ;) Ima dosta dobrih

recepata. :p

P.S. Eto, da se nisi razboleo, ne bi ni znao da si porodičan čovek... :grin: :grin: >>Pozdrav<<
 

Back
Top