CODEMAKER

41.jpg


Krstarica je uz vas, da podeli teret...
 
jao,kode druže moj.
da znaš da sam šokirana.
a znala sam da će ti pušenje i ameri
naraviti neko sra nje.
nemam reči(a znaš da ih ja uvek imam)
da kažem koliko sam tužna.
ljubi te tvoj drug.
pazi ne vaćaj swesterke...da te žena ne polupa:p
svi te volimo i mislimo na tebe.
BORI-SE!!!!!
 
zahvalujem se ljubaznom doktoru iz bežanije:p
code je dobro,i lepo j ezbrinut. paze na njega kao da je kod kuće:p
kaže da je stanje stabilnno.
 
...Sada imam dva jablana, sina kojem verujem vise nego sebi, ne mogu bas da ga ljubim precesto, a tako bih zeleo. Ukradem ponekad momenat da ga poljubim onako ogromnog i na brzaka mu kazem da ga volim, a on samo skriva da mu ne prija, znam ja,...
Cerku i dalje grlim i govorim joj koliko je volim, ona je kao svako zensko spremnija na emocije, a ja sam po prirodi neki yebeni emotivac, pa se nas dvoje siti navolimo, i narazgovaramo, i dan danas...

Eh, lepo je biti tata...

Najlepski post koji sam ikada procitala - autor Codemaker.

Zelim ti svako dobro. Drzi se, sigurna sam da mozes.

http://forum.krstarica.com/threads/54474


 
upravo sam se vratio sa posete caletu...

danas je druga prica...

oci mu drugacije sijaju nego juce...juce kao da je bio...pu pu....ne daj boze...ali zaista danas je nekako o5 pun zivota i vec sa prvim atomom snage ispoljava svoj specificni humor na racun sestara, doktora, svog srca ..onih cudnih aparata i opste situacije...
cudan je to covek ...:)

propala mi je ideja da ga iznenadim sa vasim postovima jer je vec posecen od strane doktora (poznanika pajamaca-e) \hvala ti pajamaco puno\ tako da zna da ima ljudi koji misle na njega i ako se licno ne znaju...i insistirao je na tome da vam prenesem njegove pozdrave i zahvalnost za brigu...i zelje za oporavkom...kaze ceracemo se mi jos :)
danas sam vec u odnosu na juce malo sigurniji da ce tako i biti...
sve jedno planiram da mu odnesem sve ove postove da cita i zna da ima podrsku...

ostavili smo ga sa brdo pc magazina, sveta kompjutera i racunara :)

pozdrav ljudi i jos jednom hvala i od mene jer zaista nisam ocekivao da cete se javiti u ovolikom broju...

danas sam proverio forum i zapanjio se koliko vas se javilo...

veliki pozdrav...ivan
 
!van:
upravo sam se vratio sa posete caletu...

danas je druga prica...

oci mu drugacije sijaju nego juce...juce kao da je bio...pu pu....ne daj boze...ali zaista danas je nekako o5 pun zivota i vec sa prvim atomom snage ispoljava svoj specificni humor na racun sestara, doktora, svog srca ..onih cudnih aparata i opste situacije...
cudan je to covek ...:)

propala mi je ideja da ga iznenadim sa vasim postovima jer je vec posecen od strane doktora (poznanika pajamaca-e) \hvala ti pajamaco puno\ tako da zna da ima ljudi koji misle na njega i ako se licno ne znaju...i insistirao je na tome da vam prenesem njegove pozdrave i zahvalnost za brigu...i zelje za oporavkom...kaze ceracemo se mi jos :)
danas sam vec u odnosu na juce malo sigurniji da ce tako i biti...
sve jedno planiram da mu odnesem sve ove postove da cita i zna da ima podrsku...

ostavili smo ga sa brdo pc magazina, sveta kompjutera i racunara :)

pozdrav ljudi i jos jednom hvala i od mene jer zaista nisam ocekivao da cete se javiti u ovolikom broju...

danas sam proverio forum i zapanjio se koliko vas se javilo...

veliki pozdrav...ivan


Cijeli dan mi je danas isao nizbrdo ali znao sam da se mora nesto i dobro desiti, ne moze stalno biti sr.nje. Dodjoh kuci, upalih PC i...............
I evo ga, imam dokaz za to. To CODE, drz` se.
 
Drzi se C0DE, malo sam zakasnio, ali znate kako kazu: nikad nije kasno...
sve najbolje od mene i da nam se brzo oporavis...
znao sam da si u redu, zilav si code...
;)
samo se drzi, jedva cekam da se opet citamo
p0zZ
 
huh...evo me o5 sa posete...

premesten je sa intenzivne...

odneo sam mu neki tv da gledaju tekme tamo :)

svi su se upisali od srece oni bolesnici tamo....

on se oseca super i kako kaze sto se njega tice mogao bi kuci...

ali...barem jos nedelju dana do 10 mu ne gine...

bitno je da se izvukao ...

bem li mu sunce nasekiro nas mnoogo...

ima da padne dijeta , setanje...ne pushenje ne zdranje i ne toliko rada...

kad dozivim da moram da ja caleta cimam ccc...
dobio neku brosuru sta sme da jede a sta ne sme..i pise od slatkog kolona zabranjeno i dozvoljeno...

u dozvoljeno pise samo "dijetalna nezasladjena marmelada"
smorio se ko pas... ahaha...

eto toliko...

ps. sestre su na odeljenju extra...pa ako neko zna da izlazira ...:P

pozz
 

Back
Top