Radikalski govor mržnje opet!

Coke

Primećen član
Banovan
Poruka
561
Ponovo radikalski govor mržnje
6. jun 2006. | 15:29 | Izvor: B92
Beograd -- Poslanici G17 plus napustili sednicu Skupštine zbog uvreda koje je poslanik SRS-a izrekao na račun Ivane Dulić-Marković.
Zoran Krasić je optužio G17 plus da dovodi ustaše na vlast u Srbiji i da su neki članovi porodice Ivane Dulić-Marković bili ustaše u Hrvatskoj, a njemu je odmah odgovorila poslanica G17 Snežana Plavšić-Stojanović.

Krasić: "Uzmite vašeg potpredsednika Ivanu Dulić-Marković, i ona pokupi ove njene ustaše i dovede da joj budu savetnici... Gde joj je bila rodbina, a brat gde joj je bio, u vojsci Republike Srpske ili u Zengama? To je ta gospođa koja je rekla da je ona vlast klala i krvavim kontejnerima prebacivala itd..."

Snežana Plavšić-Stojanović: "Smatram da je teško povređeno dostojanstvo Skupštine i da su teško povređeni građani Srbije samo zbog toga što neko ko je možda druge nacionalnosti biva nazivan najružnijim imenima. Stranka G17 plus neće dozvoliti ovakve uvrede i ja pozivam sve poslanike G17 plus da napuste današnje zasedanje.

Lepo ja kažem da od radikala nema veće nesreće!
STOP radikalima!
 
Coke:
Ponovo radikalski govor mržnje
6. jun 2006. | 15:29 | Izvor: B92
Beograd -- Poslanici G17 plus napustili sednicu Skupštine zbog uvreda koje je poslanik SRS-a izrekao na račun Ivane Dulić-Marković.


Lepo ja kažem da od radikala nema veće nesreće!
STOP radikalima!

Ја не знам шта је ИСТИНА, али ако је истина да је у кући оца Дулић-Марковић основан ХДЗ, а да јој је брат био у Зенгама - НЕ МОЖЕ ДА БУДЕ ПОТПРЕДСЕДНИК ДРЖАВЕ СРБИЈЕ и ТАЧКА ! Зајебите више те фазоне братство-јединственог циркуса - НЕМА ТОГА ВИШЕ - СВАКА ПТИЦА СВОМЕ ЈАТУ, БАР КАДА СУ У ПИТАЊУ ВИСОКЕ ДРЖАВНЕ ФУНКЦИЈЕ. И онако је пола Војводине захваљујући њој покуповала фирма Месићеве ћерке и Туђмановог сина. ДОС-та !
 
Coke:
Imate li dokaze za neku od ovih optužbi?

Да ли ти умеш да читаш..... ја лепо пишем: АЛИ АКО ЈЕ ИСТИНА... дакле, треба проверити шта је истина, а из досадашњег искуства када Радикали почну овако да дрече - они имају сигурне доказе, поготово ако је у питању посланик Красић који је и правник(и то добар, мислим да им је он најбољи у Скупштини) он се свакако не би зезао са таквом изјавом ако нема ДОКАЗЕ:

п.с. А што се тиче продаје земље у Војводини (закуп на 99 година) усташама - то је позната ствар - биле су и теме овде и писале новине и нико није демантовао, мрзи ме сада да вртим, па те усташе су се толико биле избезобразиле да су упале и у просторије складишта пристаништа на Дунаву, све се то врло добро зна.
 
Coke:
Ako je istina... Trebalo bi da te bude sramota
Umesto da osudiš ovaj bezobrazluk i fašizam ti se igraš tu.

Тебе треба да буде срамота што се овако играш политике, 'еботе к'о да си комесар за време ИБ-а.....еј, "да осудим" - па није ми сврака мозак попила........заболе ме... има суд па се ви лепо јавите суду........ја лично у овом случају верујем радикалима...
 
Мито и Александре,

управо. Ако је Зоран Красић оклеветао Ивану Дулић-Марковић, треба да одговара. Са друге стране, ако је и 10% овога што је рекао тачно, ИДМ нема МОРАЛНО право да се бави политиком у Србији (замислите да унук неког чувара гасних комора у Аушвицу хоће да постане вицепремијер Израела - знам, поређење је неприкладно, јер Израел је сређена и правна држава, притом изразито јасно опредељена у погледу односа према националној прошлости, а Србија се полако претвара у концентрациони логор којим ваљда треба да владају деца и унуци оних што су правили логоре 1941 - пример Војводине, где власт чине неонацистичке странке попут ЛСД и СВМ или Београда у којем психопате свакодневно омаловажавају српске патње и страдања током усташког Холокауста у НДХ; видети писанија Десимира Тошића, Соње Бисерко, Бранке Прпе, Б92 и екипе).

Да не буде забуне, не одобравам етикетирање по националној основи (штавише, треба га спречавати свим законским средствима), али Красић није рекао да је ИДМ "она Хрватица којој не дам да живи у мојој улици и да јој деца купују кифле у локалној трафици" или нешто слично, као што то покушава да представи она подљудска, полуписмена наци-бољшевичка багра у клоаки званој Форум 92 (сад сам видео шта ти бегунци из "Лазе" тамо булазне о овом "инциденту"). Ивана Дулић-Марковић је ЈАВНА личност, бави се политиком, грађани Србије ИМАЈУ ПРАВО да знају да ли јој је породица учествовала у покољима српске деце у Крајини и Хрватској, молим лепо.
Још једном, или је Красић слагао па ће да одговара (а сумњам да јесте, био је јасан и изричит, а ИДМ је немушто одреаговала са мантром о томе да је "грађанка Србије и Војводине"), или је ИДМ из усташке породице, па је мало безобразно очекивати да се сви правимо глуви и мутави на ту чињеницу, и да јој са осмехом уплаћујемо порез.
 
Coke:
Ne nego razvijenu Srbiju u kojoj će Srbi dobro živeti.
A takvi kao ti bi je unistili najrađe.

Да ли су Срби на власти у Хрватској - нису ! Дакле, аус, ДОС-та ! Сви држављани ове земље могу слобдно да живе - али да ми се усташе провлаче путем неких левих листа и левих странак и левих коалиција - па цап, ПРАВО НА ВРХОВНУ ВЛАСТ, ДА ВЛАДА СРБИМА, е не може, јер та зрикава са обрвама у ИКС је лично учествовала у митингу ЛДП-а и ТРАЖИЛА ОБАРАЊЕ ВЛАДЕ СРБИЈЕ ЧИЈИ ЈЕ ЧЛАН - а сада би хтела да се инсталира за потпредседника, Е, НЕ МОЖЕ ! У праву су радикали!
 
Sunchaser:
... а Србија се полако претвара у концентрациони логор којим ваљда треба да владају деца и унуци оних што су правили логоре 1941 - пример Војводине, где власт чине неонацистичке странке попут ЛСД и СВМ или Београда у којем психопате свакодневно омаловажавају српске патње и страдања током усташког Холокауста у НДХ; видети писанија Десимира Тошића, Соње Бисерко, Бранке Прпе, Б92 и екипе).

Одлично речено Сан...... а уопште нећу да идем да читам увреде наведених ликова, и да се нервирам.......ма знам сваког од њих и КО је и ШТА је = обични национални, морални и интелектуални ДРОЊЦИ......
 
koje bre ustashe? ivana dulic markovic je rodjena u srbiji,ovo je njena zemlja,stavovi joj nemaju veze sa ustastvom....znachi,em ne postoje dokazi da joj je brat bio u zengama i ko li vec(daj da ih vidimo)..em to nema veze sa kredibilitetom ministarke...btw,koliko znam,udata je i zivi u chacku....
i kako se sad "ustashe provlache putem levih listi??"
kad to kazesh,znachi da otpuzujesh ministarku da je ustasha..nekad si gori od radikala....
 
~Petar:
koje bre ustashe? ivana dulic markovic je rodjena u srbiji,ovo je njena zemlja,stavovi joj nemaju veze sa ustastvom....znachi,em ne postoje dokazi da joj je brat bio u zengama i ko li vec(daj da ih vidimo)..em to nema veze sa kredibilitetom ministarke...btw,koliko znam,udata je i zivi u chacku....
i kako se sad "ustashe provlache putem levih listi??"
kad to kazesh,znachi da otpuzujesh ministarku da je ustasha..nekad si gori od radikala....

Зна се како је Г17* дошла на власт и са којом подршком! ТО ЈЕ СВИМА ПОЗНАТО ! Нису дошли на власт већинском вољом бирачког тела него рупама у Закону о изборима (који је подметнула управо међ.заједница као једно од бројних кукавичјих јаја). У претходном посту поводом израза "усташа" јасно сам ставио до знања АКО ЈЕ ИСТИНА...итд.итд.

Какав кредибилитет има та жена, е да би била потпредседник ВЛАДЕ СРБИЈЕ !
Н И К А К А В!

А МУДРО ПРЕСКАЧЕШ ЧИЊЕНИЦУ ДА ЈЕ ТА ДИЛЕЈА ОД ЖЕНЕ КАО ЧЛАН ВЛАДА УЧЕСТВОВАЛА НА МИТИНГУ ЛДП И ТРАЖИЛА ОБАРАЊЕ ВЛАДЕ !
Па ти си онда гори од свих - а ја само од радикала :razz: :razz: :razz:

п.с. чији си клон ?
 
Ma istina ili ne, kako to da neki strani drzavljanin bude na nekoj odgovornoj funkciji u Srbiji (drugoj zemlji)? Ima li Srba u Crvatskoj za potpredsednika vlade ili bar ministra, poljoprivrede, turizma i svih onih grana koje donose novac toj zemlji? Ja ne bih raspravljao o nekakvom govoru mrznje, ja bih jednostavno postavio na odgovornim funkcijama samo Srbe i to odgovorne, visoko moralne i nadasve sposobne.

A kerovi neka laju za mnom, kada prodjem sokakom, ja se necu osvrtati.
 
~Petar:
ona nije strani drzavljanin

Човече, ево ПО ПЕТИ ПУТ, да ли је нормално да жена која је министар у Влади ТРАЖИ НА МИТИНГУ ЛДП-А СМЕНУ ВЛАДЕ ЧИЈИ ЈЕ ЧЛАН - а када јој то није
прошло САДА БИ ДА БУДЕ ПОТПРЕДСЕДНИК - па не можемо сто пута да гледамо један исти сценарио, Месић, па Маровић - па сада Дулићка - НЕ МОЖЕ !
 
eremita:
Човече, ево ПО ПЕТИ ПУТ, да ли је нормално да жена која је министар у Влади ТРАЖИ НА МИТИНГУ ЛДП-А СМЕНУ ВЛАДЕ ЧИЈИ ЈЕ ЧЛАН - а када јој то није
прошло САДА БИ ДА БУДЕ ПОТПРЕДСЕДНИК - па не можемо сто пута да гледамо један исти сценарио, Месић, па Маровић - па сада Дулићка - НЕ МОЖЕ !
nije normalno...ali ovo je zemlja chuda.... :D ...tako da i nije nenormalno..
ona je samo bila na trgu,nije govorila,nije bila na bini...zena je pokazala visok stepen politicke tolerancije i normalnosti..i samo je bila tad na trgu...
 
Pa Francetic-prezime devojacko od majke, je IDM doveo i eksponirao,................sto se tice izrecenog od strane Krasica, sa dokazima apsolutno tacno, to zna i ona kada je plakala danas u skupstini, a da je se to moglo izgovoriti umerenije, moglo se, umerena istina kao i ne umerena isto pogadja.
Ovih Francetica ima puno, probudjeni spavaci odradjuju ...............

PS.@Mito
Betoven je gluv a ujedno su mu odredjeni postovi totalno ne jasni............Ali 9.B Simfonija je cudo, da se iznenadis..........
 
~Petar:
nije normalno...ali ovo je zemlja chuda.... :D ...tako da i nije nenormalno..
ona je samo bila na trgu,nije govorila,nije bila na bini...zena je pokazala visok stepen politicke tolerancije i normalnosti..i samo je bila tad na trgu...

шта само се мало ј"""""" али није - до краја.......је л' то ? Аха...... :wink: :wink: :wink:
 
Pa sto uplakana IDM ne odgovori - u cijoj joj je vojsci ratovao brat??
Koliko sam cuo Radikali su rekli da ce i oni napustiti Skupstinu ako IDM postane potpredsednik srpske vlade. Cisto sumnjam da bi povlacili takve poteze da nemaju tacne podatke o njenoj porodici. Doduse ja mislim da su to trebali da urade jos po njenom postavljanju za ministra, ali u svakom slucaju izbor direktnog ustaskog eksponenta za potpredsednika vlade je kap koja preliva casu.
 

Back
Top