upiskila se ili svrsila?

quite something

Obećava
Poruka
87
drage moje taman kada sam pocela sa mislim da nikada u zivotu necu vaginalno srvrsiti desilo mi se da budem na ivici... i tako par puta. kad ono juce, ja se svojski trudim a bogami i on, da konacno i to dozivimo i meni krene osecaj identican kao kad svrsavam kad se mazim po klitorisu... i ja se tako odmah setim prvog puta kada sam dozivljavala orgazam tako, kako sam se uplasila jer sam mislila da cu da se upiskim i prekinula na pola... posle sam se opustila i sve je bilo ok... i dakle, krene meni taj osecaj (ponovo kao da cu da se upiskim, samo malo drugacije, ali tako otprilike) i ja se kao sad 'iskusno' opustila i u sekundi kad je trebao da mi se desi vrhunac ja sam se upiskila.
e sad to je trajalo bukvalno sekundu, a ja nisam mogla da verujem sta mi se desilo... posle mi je lupalo srce trista na sat kao da sam svrsila i osecaj je bio skoro isti...

necu ni pocinjem pricu koliko me je sramota bilo... samo hocu da cujem da li se nekom uopste ovo desilo, ili je neko cuo da ovo moze da se desi... na kraju krajeva, sta je to ovo?

i ja znam da vi sad verovatno placete od smeha, ali meni se place, zato se molim vas smilujte pa mi napisite bilo sta...
 
nisi se upiskila !

neke zene svrsavaju tako da iz vagine pocne da prska tecnost koja je skroz tecna za razliku od normalne sluzi i to nije nista neobicno samo je njih to sramota da priznaju jer misle da je to nesto nastrano...a nije. to se zove zenska ejakulacija.

cak imam i jedan mali video klip gde se ona kao mazi nekim dildom i u trenutku svrsavanja kao vodoskok izadje tecnost iz nje.

sledeci put se preispitaj dobro odakle izlazi ta tecnost...pa...cak i da si se upiskila to je simpaticno :-D
 

Back
Top