jadno musko

baja_do_jaja

Zainteresovan član
Poruka
140
sta je vama zenama ocete sex al ne sada ne ovde ne tamo ugasi svetlo upali muziku de polako jebi de brze cek da se napijem vode jao nisam skinula carape i meni jos treba da bude dignut citavo vreme
kako da vas jebemo kad ste tako komplikovane
 
evo sad sam bio kod frenda(u vezi je ima 2 djece)...a i to ko je ko mi nista ne znachi..to nikad nece promjeniti misljenje o nekoj osobi...ipak sam ja rodjeni beooogradjanin... :p
 
rastamann:
ti si baja do mojega, ne do jaja
Evo ga ADMIN na delu!!! On je sada baja! Kad je izvredjao pola foruma na najseljackiji nacin... verovatno je u svojoj glavi umislio da je sad on time ispao neka faca... Mozda se sad oseca superiornijim od normalnih ljudi koji su postavili temu sa realnim problemom... zato ih treba spusti, omalovazavati i vredjati... jer to je duznost admina... Jel ima neko ko za njega na ovom forumu nije retard????
 
baja_do_jaja:
sta je vama zenama ocete sex al ne sada ne ovde ne tamo ugasi svetlo upali muziku de polako jebi de brze cek da se napijem vode jao nisam skinula carape i meni jos treba da bude dignut citavo vreme
kako da vas jebemo kad ste tako komplikovane
Pa nek ugasi svetlo, nek se napije vode, nek pusti muziku i nek skine carape... :lol:

Popricaj sa njom... reci joj kako ti zelis i sta... pa nadjite neki dogovor... Ali mislim da je problem sto ti treba da budes smireniji i opusteniji...
 
...ili bi mozda mogao da uzmesh stvar u ruke... samo kratkim komandama... popij vode!... skini charape!!... upali muziku!!!... itd... osecjacjesh se monogo bolje...
 
Ako mislis da te namerno zeza... onda naravno uzvrati istom merom... Misrno sacekaj da se "izmontira" i kad legne pored tebe ti kazes "Ej pisa mi se"... ili "Jako sam gladan moram sad da jedem" :lol:
Pa da vidis kako se stvari preokrecu u sekundi... :wink:
 
jest'... to sa montazom je tak' strastveno... budi zivotinja... nek prshti od strasti, pa necje imat' vremena da se zali... ako se i tada zali... 'ebem li ga... nema sa tak'im dobrog sex-a... a ako ti je to bitno... e onda je zeznuto...
vid' Pera 2... cool :D... klonirali ga... mora da je bio mnogo dobar... vidsh ti, a ljudi mu nisu verovali :P
 
Petar_Pan2:
Evo ga ADMIN na delu!!! On je sada baja! Kad je izvredjao pola foruma na najseljackiji nacin... verovatno je u svojoj glavi umislio da je sad on time ispao neka faca... Mozda se sad oseca superiornijim od normalnih ljudi koji su postavili temu sa realnim problemom... zato ih treba spusti, omalovazavati i vredjati... jer to je duznost admina... Jel ima neko ko za njega na ovom forumu nije retard????
Jbg,vlast je vlast :D Mada sam ja lichno pukao od smeha kad sam video njegov komentar :D Btw,on nije admin on je ultramod :D
 

Back
Top