DANAS U PRALEMENTU, SRS-DS, OSRAMOTISE SRBIJU

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

OSLOBODIOCI

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
108
Danas, U parlamentu Srbije radikali i demoNkrate potvrdise da rade za judejina Sorosa, i da udarise noz u ledja svojoj zemlji Srbiji!
Takav sram nije zabelezen u istoriji srpskog parlamentarizma?!
Srpska radikalna stranka je u biti strana filijala komunistickog internacionalizma, kao sto je i demoNkratska stranka filijala Dzordza Sorosa.

Odmah treba pristupiti promeni komunistickog Ustava koje je pisao bandit Slobodan Milosevic i proglasiti ga sa makar minimalnih 126. poslanika. Srpsku radikalnu stranku Zakonom zabraniti, a demoNkratsku stranku tretirati kao stranu filijalu Dzorzda Sorosa.
Takve srs-ds prevrtljivce i budale narod placa, a oni pokazase danas da su neprijatelji Srbije i srpskog nacionalnog bica.

Na, te dve, neprijateljske (srs-ds) anti srpske stranke, ne treba vise trositi ni vreme, ni novac poreskih obveznika!
Napolje iz parlamenta izrodi srpski!!!

MIR BOZIJI, MI DOLAZIMO...
 
DANAS U PRALEMENTU, SRS-DS, OSRAMOTISE SRBIJU
.......................................................
Извини, а шта је то ПРАЛЕМЕНТ?

OSLOBODIOCI
Registrovan korisnik
..............................................................
Јел ти себе увек ословљаваш у множини?
 
Danas se pokazalo da je DS tunjava kao i DSS
Danas se pokazalo da Radikali zele da u Srbiji bude sto gore.....da bi samo njim abilo sto bolje....

Danas se dokazalo da DSS jedva namoli 126og poslanika da popuni kvorum..

Danas se dokazalo da su svi u parlamentu , banda, ista......................... :evil:

Menjajmo Srbiju, ali brzo.........................

banerpristupipoceloje0mr.gif
 
xmmm,

Ti znas, sta sam ja licno ulozio za Slobodu Srbije? Ti znas dobro sta ce Spasioci Srbije koje sam ja osnovao, tek uciniti s izdajnicima srpskog roda i otazdbine Srbije?

I tebe, radikale i demonkrate, /oduvacemo/ s politicke scene Srbije, a sve penzije, oduzecemo koje su stecene na izdaji Srbije.
Sve sto je opljackano komunistickom privatizacijom, sve cemo konfiskovati, a tebe i izdajnike poslacemmo na dozivotnu robiju!

SRBIJA MORA BITI SPASENA!
MIR BOZIJI, MI DOLAZIMO...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top