radikalski biseri,da se malo podsetimo...

E

eIvin

Gost
"Ako tomislav nikolic izgubi prdsednicke izbore,ja se povlacim iz politike" (Vucic)

biser 02- "Nijedan poslanik nece dobiti platu dok se ne isplati zadnja penzija"/ (a na pitanje zasto primate plate:) - "pa sad smo na vlasti!" (srs poslanik pre/posle vlasti)

biser 03- "Mi smo sa Milosevicem bili dok je branio Srbe, a kad ih je izdavao onda nismo"...(a posle smo opet bili sa njim...) (Seselj/Toma/Vucic)

biser 04- "I Tito je imao problema sa nogom pre smrti" (Tomislav Nikolic o Zoranu Djindjicu)

biser 05- "Narko demokrate" (Svi iz vrha srs-a,narocito-ona curka Gordana Pop Lazic u emisiji zamka (pink srstv-a)

biser 06- "Sram te bilo, dzukelo jedna" -Toma Nikolic (Skupstinska beseda- mudrog vladike)

biser 07- "Ma ko je spominjao porodicu Milosevic...(posle 7min.): Pa porodicu Milosevic, nego koga drugog" (Aleksandar Vucic u emisiji zamka,na pitanje na koga se odnosi zakon koji guraju u skupstini)

biser 08- " Sapleo se na Bananu... "(Vojislav Seselj o prebijanju Baralica,inace Seselj nije bio dovoljno musko da licno to uradi,samo je voajerisao dok je Baralica obradjivao telohranitelj)

biser 09- " Zardjala kasika"... (Seselj,-najgora stvar koju mozes reci pred tv kamerama)

biser 10- "Ne vidim nista pozitivno u EU, osim sto je zla" (Toma Nikolic)
biser 10b -"i mi radikali smo za Eu"(prilikom jednoglasnog usvajanja skupstinske rezolucije)

biser 11- "Radnici rade kod privatnika kao robovska snaga" (Toma Nikolic o kapitalizmu i privatnoj inicijativi) (pravo-komunisticko lice Tome)

biser 12- "Sadam je prijatelj Srba" (Seseljev lapsus, hteo je reci prijatelj radikala sa 2.000.000$ stranacke donacije)

biser 13- "Crvena vestica" (Seselj,ostali - za Miru Markovic,buduceg kolaicionog partnera i sada "jadnu,ugrozenu porodicu Milosevica")

biser 14- "ugrozena porodica" (Vucic u skupstini- za porodicu Milosevic koja trosi milione u inostranstvu)

biser15- "Brak bez dece nije brak" - Tomislav Nikolic na gostovanju na TV Politika


biser16: " Оно што данас у свету Руси бране, више нико не може да нападне. " (osim Ukrajine), Toma...

biser17: " Ми смо најстарији народ на свету." Toma,opet

biser18+ Spiska "izdanja" te stranke:

"Геноцидни израелски дипломата Теодор Мерон"
"У чељустима ***** Дел Понте"
"Поцепана хашка инквизиторска одежда"
"Хашки досије набеђеног ратног злочинца"
"Стазом славе, у служби отаџбине у иностранству
/ Кина, Ирак"
"Челични војвода"
"Афирмација парламентаризма"
"Суочавање са хашким инквизиторима"
"Четнички војвода пред Хашким трибуналом"
"Жигосање досманлијског бешчашћа"
"Слом савезне државе"
комплетан списак,Томислав Николић:
"Ни победа ни пораз"
"Све за Косово и Метохију"
"Отета победа"




biser 19- "IBAR TREBA OSPOSOBITI DA POSTANE PLOVAN" (Miljko Cetrovic,kandidat za gradonacelnika Kraljeva)*

*u Kraljevu je Miljko Cetrovic na poslednjim lokalnim izborima bio kandidat za gradonacelnika. Jedno od njegovih obecanja (a to je bilo obecanje i njegovih predhodnika clanova SRS)je da ce kada SRS dodje na vlast KRALJEVO POSTATI LUCKI GRAD.PITATE SE KAKO? PA TAKO STO , kaze Miljko, IBAR TREBA "OSPOSOBITI" DA POSTANE PLOVAN.Tako ce Kraljevo preko Ibra i Zapadne Morave postati povezan sa Crnim morem. Rece covek i ostade ziv.Inace svako ko je bio u Kv i video Ibar zna da ta reka kod samog usca u Moravu moze da se pregazi a i sirina korita je pedesetak metara!



biser 21- "Јавне дискусије су маска и свако нормалан се тога клони. "Toma Nikolić



biser 23- "То вам је ко прохибиција у Америци. Неће да се носи јавно алкохол него ће да се кријући носи"
Toma Nikolić


biser 24- Томислав Николић: " Ја сам био аматерски спортиста, нисам постигао врхунске резултате, није било времена, нисам био посвећен томе до краја. Али је читава та процедура око избора председника Олимпијског комитета била јако смешна "




biser 25- "И ту је мој став јасан. Наша деца, која зовемо малолетницима, већ имају децу. Биолошки сат се променио одавно. То више нису деца"



veliko hvala svima koji su imali živaca da prave kompilaciju ovih gluposti... :roll:
 
Izjave Vojislava Seselja:

Inflacija je opet uzela maha, ali ubedjen sam da cemo je drzati pod kontrolom. Mi smo rat docekali
sa ukupnom novcanom masom od 10 milijardi dinara, a sada imamo 14 milijardi dinara. Morali smo
nesto novca da dostampamo, jer ko bi finansirao sve ove radove. Inflacija vam tu dodje kao neka vrsta poreza. Imate 100 dinara u dzepu, inflacija vam to obezvredi, pa imate 80 dinara.
-- Blic, 19. oktobar 1999.

Potpredsednik Vlade Srbije Vojislav Seselj cestitao je u sredu "na junastvu" vlasniku i osoblju jednog
restorana u Skoplju, koji su proslog cetvrtka pretukli 22 britanska komandosa iz sastava snaga NATO stacioniranih u Makedoniji, saopsteno je iz kabineta potpredsednika Vlade. "Cela Srbija je odusevljena lekcijom koju ste ocitali engleskim okupatorima. Tvoj junacki postupak prava je zaloga srpsko-makedonskog prijateljstva", navodi se u pismu Seselja vlasniku skopskog restorana "Dva jelena" Sasi Kainovskom-Pankiju, kome se potpredsednik Vlade Srbije obraca sa "Dragi brate Panki", javlja Beta.
-- Radio B-92, 11. mart 1999.

Povodom uskracivanja viza za ulazak u SRJ jednom broju profesora iz inostranstva (medju kojima je bio i jedan dobitnik Nobelove nagrade), koji su trebali da ucestvuju u radu Alternativne beogradske
akademske mreze, Seselj je rekao da je rec o "agentima CIA koji su planirali da se bave subverzivnim delatnostima".
-- Beta, 12. januar 1999.

Na pitanje "Blica" da komentarise zabranu putovanja u zemlje Evropske unije nekolicini jugoslovenskih politicara, medju kojima je i on, Seselj je rekao: "Za ostale ne znam, ali clanovi SRS nemaju nameru da putuju u te zemlje dok su im na vlasti ovakve govnarske vlade."
-- Blic, 18. decembar 1998.

Odgovor na pitanje novinara da li zna ko je covek koga je Seselj ubio snajperom na pocetku rata u Sarajevu, a za koga se kasnije ispostavilo da je po nacionalnosti bio Srbin: Znaju Muslimani koga sam ja ubio!

Necemo dozvoliti ni predsedniku Srbije, ni predsedniku Vlade, ni ministrima, ni poslanicima, ni drzavnoj upravi da prime platu dok poslednji penzioner i radnik ne bude namiren… Najpre cemo dozvoliti Srbiji da dise, da gradani upoznaju demokratiju, da mogu slobodno da iznose svoje misljenje i da imaju pravo da se njihovo misljenje cuje… Protivim se svakom hapsenju zbog ideja, misljenja i pisanja u bilo kojim uslovima. Pravo na slobodu misli i savesti bice zasticeno zakonom.
--Program u 100 tacaka

Uvek je politika SRS bila suprotna SPS, jer su nasi politicki, ekonomski i socijalni programi dijametralno suprotni. Ni u jednu vladu u kojoj sedi i jedan jedini socijalista SRS nece ulaziti. Socijalisticka vlast ne moze da zaustavi kriminal jer je u njega do grla umesana, i to sam njen vrh… Trazimo potpuno ukidanje TV pretplate posto su gradani najnovijim vladinim merama dodatno oporezovani, pa nema nikakvog smisla da im se naplacuje i dodatni harac na gledanje drzavne TV. Mislimo da drzavnu TV treba da finansira vlada i budzeta, a ne gradani. Zasto bi jedino televizija imala sigurne prihode. Ako nemaju dovoljno novca, nek uvedu restikcije, nek smanjuju broj zaposlenih.
--Iz knjige Crveni tiranin s Dedinja

Ona je veoma slicna Mao Ce Tungu, s tim sto je on objavio neveliku knjizicu citata iz svojih radova, a Mira Markovic tomove i tomove plasira u ogromnim tirazima, pa i ono malo papria na trzistu apsorbuje. Po moralnim karateristikama ova tipicna komunisticka feministkinja podseca na svoje uzore Rozu Luksemburg i Klaru Cetkin, ali ipak najvise na Elenu Causesku. Po popularnosti u svome narodu nadmasila je Prokletu Jerinu… Mislima Mire Markovic najvise odgovoara toaletni papir. Na njemu bi njena inventivnost,kreativnost i originalnost najbolje dosle do izrazaja. Njena licnost bi naprosto bila kompletirana.
--List Velika Srbija, 1995. godine
 
post-52-1115079005.jpg
 
Engleski govorim, ali nerado. Ne mogu da govorim tim jezikom kad ne mogu da sastavim misao.


Kad SRS bude na vlasti, svi ministri ce biti praceni


Kostunici vise ne bih verovao da sedne na vreo sporet i da mu voda kljuca u ustima. I kada bi mu para izlazila, i tada bih posumnjao da laze.

Tomislav Nikolić
 
"Nisam završio fakultet jer nije valjao Zakon o univerzitetu."
Tomislav Nikolić, poslanik u srpskom parlamentu, visoki dužnosnik Srpske radikalne stranke (sednica Skupštine Srbije, 26. maja '98)

Život je kratak. Ja to najbolje znam. Radio sam na groblju.
Tomislav Nikolić, 11. oktobar 1993.

Tog dana ispred savezne skupštine NATO stranke slaviće 53. rođendan svog mentora i tutora, poznatog kriminalca i zločinca, trenutno predsednika Sjedinjenih Američkih Država Vilijama Džefersona Klintona.
(VOJISLAV ŠEŠELJ na predsedničkom kolegijumu Srpske radikalne stranke, povodom opozicionog mitinga zakazanog za 19. avgust)

Tadić je najviše glasova dobio u užem centru Beograda i u sredinama gde većinsko stanovništvo čine Mađari i Muslimani.
Tomislav Nikolić, pobeđeni predsednički kandidat Srpske radikalne stranke ("Danas")
 
"Osveticu se kad-tad Slavku Curuviji".
Ove reci Vucic je izgovorio jer je Curuvijin tadasnji list "Evropljanin" obelodanio Vuciceve finansijske malverzacije dok je ovaj bio direktor hale "Pinki".

biser 31 - "Ubedjen sam da ona ima hrvatsko drzavljanstvo. Uostalom, majka joj je bila u maspoku"- rekao je potpredsednik SRS Tomislav Nikolic za ministarku poljoprivrede Ivanu Dulic-Markovic.

biser 32 - "Kod nas nijed atentat nije bio cisto politicki motivisan...(kasnije u istoj emisiji)... Kod Ibarske magistrale ima indicija da je bila politicki motivisana" (Seselj za jednu emisiju, reprizirano u proces tv-u)
 
Šešelj 2000te:

Svi vi koji radite za Amerikance. Vi iz Danasa, Blica, Glasa javnosti, iz B292 i vi iz Novosti!. Vi ste potencijalne ubice svog naroda i svoje države! Vi svesno radite za one koji su ubijali srpsku decu! Vi ste prodane duše i zato ćete trpeti najgore moguće posledice! (Bez komentara ali treba ovo ponavljati s vremena na vreme)

Kinseski lekovi su kvalitetni i ako opozicioni mediji vode kampanju tvrdeći suprotno. (Povodom sumnje u veliku akciju Uvozimo kinesko jer nije sa Zapada)

SPO tvrdi da je kamion-ubica bio vlasništvo DB što je netačno, kao i da je bio natovaren peskom iako je dokazano suprotno. (Umesto istrage o ubistvu dokazuje se jedino da SPO laže)

Policija se do sada isuviše blago odnosila prema njima i trebalo bi da postupi onako kako to radi američka. (Posle demonstracija povodom preuzimanja Studija cool.gif

Objašnjavajući 2000-te koji su to mediji koji napadaju SRS, Vučić (tada član Vlade) doslovce izjavljuje:
To rade oni mediji koji dobijaju stranu pomoć (B92, Blic, Glas, ceo Anem...) pa i oni koji do sada nisu dobijali pomoć iz inostranstva (Novosti) a trude se da je dobiju... Nije im bilo dovoljno to što su po nalogu stranih obaveštajnih službi, onih koji plaćaju te iste medije, likvidirali saveznog ministra odbrane Pavla Bulatovića...
 
Price o navodnoj koaliciji sa socijalistima su najprljavija laz. Vise puta smo javno rekli da saradnja sa levim blokom ne dolazi u obzir. (Seselj, uoci ulaska u vladu)

Francuska je neprijateljska zemlja, i zašto da idemo neprijatelju na noge. (Seselj, ko bi drugi)

Ne moze nama nijedna strana sila da diktira gde cemo razmestati policiju na Kosovu. Policija treba da bude koncetrisana svuda gde su teroristi. (Seshelj again)

Idem u Hag da bih očuvao srpsku državu i srpsku nacionalnu ideju. (Seki's on the road again)

Morao sam da prodam stan koji sam dobio od države da bih platio porez na ekstraprofit. (Evo i njegovog naslednika Kome)

Moja pobeda na izborima biće signal zapadu da investira u Srbiju. (Opet Toma Koma, eto zasto zapad ne investira u nas - on je izgubio)

Zbog lepog vremena, birači SRS-a su morali da idu na njive, da beru višnje koje bi propale da nisu to juče uradili, a sunce je nateralo birače Borisa Tadića, mlađi svet, da glasa za kandidata demokrata. (Toma ... pa da, eto ovog puta nisu zayebali rusi klimu, pa da mesto leta salju zimu)
 
Ja vam garantujem, sa jednom divizijom od deset hiljada četnika, da bih za 48 sati do Zagreba dopro. Razume se, zabranio bih četnicima da ulaze u Zagreb, jer bih se bojao da se ne izgube po zagrebačkim ulicama. Ipak je to veći grad!
Vojvoda Šešelj, On, 24. maj 1991.

Sve dok je u Srbiji budala, ja ne moram da brinem za svoju političku karijeru.
Vojislav Šešelj, predsednik SRS i narodni poslanik, Borba, 18-19. jun 1994.

Ako treba, tući ćemo NATO bejzbol palicama.
Četnički vojvoda Vojislav Šešelj, predsednik SRS i potpredsednik Vlade, DANAS, 16. novembar 1998.

Sa Zapada dolazi samo zlo, a bezbednost je na Istoku, u zagrljaju majčice Rusije.
Vojislav Šešelj, predsednik SRS i potpredsednik Vlade Srbije, BK TV, 12. april 1999.

Vratite mi hladnjače, mogu mi još zatrebati.
Vojislav Šešelj, predsednik SRS, na sednici Savezne skupštine, RTS (2), 22. jun 2001.
 
untouchable:
Bla bla bla blablabla, bla bla.

nisam ni mislio da imaš nešto suvislo da kažeš.


moderatori bi mogli da zalepe ovu temu,da svi vidimo kakvo zlo postoji u ovoj jadnoj i napaćenoj srbiji...štaviše to zlo ima 30% glasova...strašno.

untouchable:
Ali kako ne vidite dokle su vas dovele ove vase lazi i polulazi? Pa evo vam SRS na 50%... Zar ne vidite koliko je sav taj vas trud bio uzaludan?

druže nedodirljivi,sve ovde izneseno je suva istina,.znam da istina boli,ali tako je kako je...nećemo da se pravimo mutavi.ima nas sa malo dužim pamćenjem...
 
eIvin:
a na ovoj strani imate primerke prosečnog idiota koji glasa za srs...čak dva.
Надам се да модератори неће дозволити овакву пропаганду ЛДП и вређање учесника форума, зато што се то директно коси са правилником ситог.

Гаврило је у затвору написао сљедеће стихове:
Тромо се вријеме вуче,
И ничег ново нема,
Данас је као јуче,
Сутра се исто спрема.
Ал право је рекао прије,
Жерајић, соко сиви:
Ко хоће да живи нек мре,
Ко хоће да мре нек живи!
И умјесто да смо у рату,
Гдје бојне бомбе јече,
Ево нас у казамату,
На нама ланци звече.
Сваки дан исти живот,
Погажен, згњечен и стрт,
А ја нисам идиот,
Па, то је за мене смрт!

А на зиду у затворској ћелији у Терезину је написао:
Наше ће сијени лутати по Бечу,
ходати по двору, плашити господу...
 
untouchable:
Ali kako ne vidite dokle su vas dovele ove vase lazi i polulazi? Pa evo vam SRS na 50%... Zar ne vidite koliko je sav taj vas trud bio uzaludan?

Ti si ekvivalent Coke-u. Da se sretnete na mitingu, ti bi potegao 'kalibar' a on... pracku... valjda. I jedan i drugi mantricno ponavljate necije nebuloze ne bi li vam tako bilo bolje. Ovo je kapitalizam Srbine, obecanja ne hrane gladna usta.
 
migud:
Ti si ekvivalent Coke-u. Da se sretnete na mitingu, ti bi potegao 'kalibar' a on... pracku... valjda. I jedan i drugi mantricno ponavljate necije nebuloze ne bi li vam tako bilo bolje. Ovo je kapitalizam Srbine, obecanja ne hrane gladna usta.

Izvini, sta je netacno u toj mojoj recenici? Zar sve ove kretenizme o radikalima i/ili Seselju nismo slusali poslednju deceniju? Zar nisu postigli efekat ravan nuli?
U cemu je problem?
 
migud:
Ti si ekvivalent Coke-u. Da se sretnete na mitingu, ti bi potegao 'kalibar' a on... pracku... valjda. I jedan i drugi mantricno ponavljate necije nebuloze ne bi li vam tako bilo bolje. Ovo je kapitalizam Srbine, obecanja ne hrane gladna usta.
Шта ти сада причаш???
Какве то везе има са ИСТИНОМ.
Ти ако желиш да се продаш да би дупе натовила, то је твој проблем
 
БЛ:
Надам се да модератори неће дозволити овакву пропаганду ЛДП и вређање учесника форума, зато што се то директно коси са правилником ситог.
aha,čeda lično mi plaća dnevnicu.

untouchable:
Po tebi je pola Srbije idotsko. Mars u anadoliju ako ti ne odgovara ova zemlja i ovaj narod.
radikali ne čine pola srbije,to je laž tome i vučića...čisto da te podsetim pri izlaznosti od 50% oni nemaju 50%,odnosno 25% ukupnog biračkog tela,već negde oko 30-40%,odnosno 15-20%.

je l' te boli što nikada više srs neće videti vlast?
ako,ako i treba da boli. :D
 

Back
Top