Da imate 100 evra i potpuno prazan neseser?

Elleni:
Sta biste kupile od kozmetickih preparata? U sta vredi najvise uloziti,a budzet vam je ogranicen i krecete od nule?

sapun :evil:
sampon ali bash pravi za kosu znaci tacno sta ti treba
e onda ne znam sta ne razumem se detaljno...neke pomade ako mogu da me spasu propasti
a od shminke nesto od jacih proizvodjaca znaci malo ali dobro. ako nemam nista onda...sad nek neka devojka nastavi
 
maksfaktor maskaru 2000, puder maxfaktor facefinity, 5-6 pupinih senki:obavezne boje su nijanse braon, ljubicaste, zelene, sive,i plave, zatim sanelov kreon, niveine olovke za usta boje mesa, oriflame rumenilo na kuglice, sjajeve razne, dosta labela, vichijevu termalnu vodu za hidrataciju licu (za prskanje)i ako ostane para da odem negde na pice tako tip top nasminkana!
 
Ufff...pa ne znam...nije to neka lova...ali za kozmetiku nije ni mala...zavisi sta neko koristi....meni bi cak i ostalo love....:p

Sta bih kupila? Maskaru, ruz, gloss, lak za nokte ( bas volim da ih mackam svaki 3-ci dan ), neku senku, parfem mozda...a puder ne upotrebljavam nikad....eto, to bi kupila....:D

P.s. marka mi nije bitna....postoje razne "proverene","odlicne" i skupe marke, koje mi uopste ne odgovaraju i kad je frka zakazu...
 
bannershopfx7.jpg

hmm...100 e to je ovako:
Lasting Finish puder
Love Love by Mochino
i ostane jos 3.000 dinara....
e onda maskara (Loreal, double extension)
senkice i lak za notke by Aura (solidne su),
Miss Sporty ruz sa sjajem, dnevni
i ode 100 evra :lol:
E i Baunti cokoladicu, to uvek u Lilly na kraju kupovine :P
 
Logona set za masnu kozu to je nesto oko 3000din (pena, tonik, krema, maskice)
Dream wash (Lush) oko 900 din
I love jucy (Lush sampon) oko 650 din
Logona toniranu kremu 800 din
Jadransko ulje za masazu oko 700 din

za ostatak...Loreal maskaru, sjaj za usne, bezbojni lak....ostane i za glinu i maslinovo ulje i crnu farbu...:-)
 
Head&Shoulders, plavi (mislim boja mu je plava, ali ne znam kako se taj valjda zove ovo ono...) bez ikakve sumnje jedan od najboljih šampona ever... i siroti Top balzam...
Nivea mleko za telo koje većina nešto ne voli preterano.
Dove gel za tuširanje
Gomilu stikova i dezodoranasa... to se ionako troši kao ludo
Dove sapun
Neku masku za lice
Ulje za telo isto Nivea, kao i njihovu masnu kremu od iz perioda radnih akcija moje babe
Neku kupku
Kremu za depilaciju i vrlo verovatno hladni vosak

I verovatno bi mi ostalo za neki dobar parfem..... iako to nije kozmetika.....

Sasvim socijalno... izgleda :? ili ne?
 

Back
Top