Vehabije počele javno da dejstvuju.. (sa SC)

Alekasandar2

Iskusan
Poruka
5.546
Vehabije počele javno da dejstvuju..
kimica (poletarac) - 5. juni 2006. u 11.51 (registrovani član)

Vehabije u Raškoj su uspele da spreče održavanje koncerta „Balkanike” na trgu u Novom Pazaru što dovodi do zaključka da su krenuli polako u ostvarenje plana o nezavisnom Sandžaku a naši ko po običaju ćute, i još više zabrinjava što svi intervjui i emisije na televiziji Milovana Drecuna gde upravo razobličava planove raznih separatističkih grupa po Srbiji se obistinjuju naravno po štetu same Srbije i niko da reaguje, izgleda da je plan odavno smišljen za komadanje ove naše jadne države, posle Sandžaka na redu je Vojvodina.
 
Milovan Drecun razoblicava planove raznih separatistickih grupa po Srbiji. Cudesni Milovan i njegova jos cudesnija emisija. Prema njemu Srbija je puna separatistickih grupa koje cekaju "krvavo prolece". Mislim Drecun. Ma da. On i legenda Lazanjski. " I evo sada se nalazimo 12 km od bojista , veoma je vruce, puca se na sve strane???? " , a on u bermudama i pijucka Coca-cola. Uzgred, okupatorsko pice :)
 
Alekasandar2:
Vehabije počele javno da dejstvuju..
kimica (poletarac) - 5. juni 2006. u 11.51 (registrovani član)

Vehabije u Raškoj su uspele da spreče održavanje koncerta „Balkanike” na trgu u Novom Pazaru što dovodi do zaključka da su krenuli polako u ostvarenje plana o nezavisnom Sandžaku a naši ko po običaju ćute, i još više zabrinjava što svi intervjui i emisije na televiziji Milovana Drecuna gde upravo razobličava planove raznih separatističkih grupa po Srbiji se obistinjuju naravno po štetu same Srbije i niko da reaguje, izgleda da je plan odavno smišljen za komadanje ove naše jadne države, posle Sandžaka na redu je Vojvodina.

Srbiji je ostalo još da izgubi Kosovo. I to će da boli.
Iza toga - nema dalje. Nema odvajanja Vojvodine, nema nezavisnog Sandžaka. Nema daljeg cepanja Srbije.
 
Neispavana:
Srbiji je ostalo još da izgubi Kosovo. I to će da boli.
Iza toga - nema dalje. Nema odvajanja Vojvodine, nema nezavisnog Sandžaka. Nema daljeg cepanja Srbije.
Ti bokca ja vas niš nekužim.Ponašate se ko pijani milijarderi...sve živo bute odvojili od sebe..
Pa kaj bu vam onda ostalo...i ko bu meni objasnil sad kak bum se ja dopeljal do Titovog Užica,mislim koliko puta bum moral pokazivat putovnicu od Šida do TU.
 
Evo vam sa vaseg voljenog b-92:

NOVI PAZAR -- Ten young men donning long beards, short pants and white hats broke up a concert of the Balkanika orchestra.

The hooligans were dressed like members of the vehabit movement. They climbed up onto the stage and threw around the instruments that were set up for the musicians to play. One of the young men toko the microphone and told those attending the concert: “Brothers, go home, they are working against Islam here. This is Satan’s work.”

He then threw the microphone, which was damaged, as were the speakers, mixing board and some of the lighting.

Four police officers were present at the concert in Novi Pazar and used force to get the youths off of the stage and stop them from coming back. The concert was organised by the Novi Pazar municipality and the Serbia Culture and Sport Ministry.

About a half hour later, a group of about 50 Novi Pazar football supporters, upset over the team’s loss to Mladosti from Apatin, started throwing stones at the stage where the concert was supposed to be held. Earlier, the game was stopped for an hour after the Novi Pazar fans hit referee Nikola Maljković in the head with a rock.

The police have yet to comment on the two incidents, though further public concerts in the region will probably all be cancelled.

The vehabit is a radical Islamic group founded in Saudi Arabia. It is hard to give an estimate on how many supporters the group has in the Sandžak area, but what is sure is that the numbers have increased greatly in recent years.
 
Alekasandar2:
Idi odspavaj.

Meni su govorili tako 1991, "Samo ce Slovenija da se odvoji, sve ce da ostane u Jugoslaviji"

Jugoslavija... Jugoslavija... jugoslavija?
Sta to ono bese?

Vidi, ti si trenutno vrlo emotivan zbog odlaska CG.
Jugoslavija je bila jedna priča, a Srbija je druga, sasvim različita priča.

Posle Kosova, Srbiji više niko neće moći da otme ni pedalj.
 
Sa ovim sto se desava u N.Pazaru-Raskoj nije se podsmevati i neozbiljno shvatati.
cena neozbiljnosti je placena i u slucaju Sarajeva sa okolinom.
1989. godine do 1992. godine u rekordnom roku preko 4000 tada muslimana je naselilo naselje Rajlovac zvano Sokolje i siri deo Brijesca. Na to se ukazivalo i preko medija, jer su se dozvole za izgradnju kuca delile sakom i kapom doseljenicima iz okoline N.Varosi i N.Pazara tada muslimanskog porekla, dok su srbi za izgradnju kuca dozvolu cekali godinama.
Kada je puklo 92. Sokolje je bilo stratesko uporiste zelenih beretki ili vojske A.Izetbegovica.
Sa ovim vehabijama ili muslimanskim sovinizmom na verskoj osnovi, se nije saliti vec porazmisliti,.............
 
Alekasandar2:
Kakav sempembar?

idi spavaj

Dobro jutro. Spavaš? Ja sam se naspavala i shvatila da sam se juče zaletela. Nisam ja ništa pobrkala, već ti imaš slabu memoriju.

Ovo su tvoje reči iz posta "Sutra nestaje "Hej Sloveni" I plavo-belo-crvena trobojka "
...." niko u Podgorici nije ni slavio kako su ovde obavestavali, kada se sve sbrojilo, ispade da je vecina glasala za zajednicu, ali su muslimani, siptari i sa strane glasali za otcepljenje.
Septembar!"

:shock: :shock: :shock:
Ne pratiš tok vlastitih misli
;) :-D :-D :-D
 

Back
Top