BMW Modifikacije

Gogi 11

Obećava
Poruka
55
Ovo je otvorena tema za sve ljubitelje BMW vozila koji zele da prenesu svoje znanje i umece o modifikovanju BMW-ih vozila. Ko ima neki svoj projekat ili ga vec realizovao, koje su se modifikacije primenile i zasto ....
 
JA NEMAM BMW ALI MODIFIKUJEM KECA, ŠTA ĆEŠ NEMA SE PARA, EVO TI GA JEDAN BMW KOJI JE LEPO URADJEN BAREM SPOLJA
 

Prilozi

  • BMW_E36_BMW_E36_D00000237_4.jpg
    BMW_E36_BMW_E36_D00000237_4.jpg
    23,8 KB · Pregleda: 36
HVALA NA KOMPLIMENTU, ZNAM DA IMA JOS MNOGO TOGA DA SE RADI NA NJEMU, KAO PRVO FARBA I DODATNA OJACANJA. mUCIKA MI JE INACE kENWOOD-OVA SA MP3 DVA ELIPASTA NAZAD I DVA 9 1/2 NAPRED I SUBWOOFER OD 12 INCA SA KUTIJOM, NISTA ONO ZA SHOW NEGO SAMO ZA SVOJ UKUS :-) BMW KOJI SI TI POSTAVIO JE SUPER MNOGO MI SE DOPADA SAMO STO SU FELNE PRAVLJENE ZA MERCEDES ALI ODLICNO MU LEZE
 
LEPA ACURA, JA SAM ZIVEO U AMERICI NEKIH 10 GODINA I TAMO SAM BIO I ZAPOCEO DA SE ZEZAM SA TUNING I STYLINGOM SVOJIH AUTOMOBILA OD STREET RACE HONDE CIVIC, NISSAN ALTIME, PA DO LOWRIDERA CADILLACA FLEETWOOD-A I BUIC LESABRE/

EVO TI OVAJ WEB PAGE OD LOWRIDERA AKO SLUCAJNO NEZNAS STA JE TO JER OVDE U SRBIJI TO JOS NIJE USLO U NASU KRV: www.lowridermagazine.com
 
Mos napravit sta zelis ,,, samo paraaaaa,,,,,
Naj ti je jeftinije , uradi ECM ( kompjuter za motor ) tu mos da dodas nekih 10-20 konja , posle mos malo fliter za vazduh , to nije skupo , izduvnu granu sa cevima za izduvavanje ,
totije najeftinije , a ako hoces malo dublje , skidaj glavu poliraj i glancaj usisnike i izduvnike ,
ako hoces bas masinu e tu ces se pozabaviti , malo oko promena dizni , pumpe za benzin , meraca protoka vazduha, regulatora goriva ,,,, onda bih ga mogo doteras i naostris ko sablju ...( nezaboravi ako menjas dizne , one idu po protoka vazduhe ,, mora se preracunati matematicki , tojest ima formula zato , koje dizne idu sa meracom protoka i obrnuto , u to se dodaje regulator pritiska goriva kojije pritisak)
Sretno ,,,
 

Back
Top