SEX , PAMET I SEX

jastuk:
kad vishe ucim ,vishe se i sexam...ne znam shta si ti hteo da kazesh...shkola ,inace ima veze sa svime ,ali na ophtiji nacin ,u smislu sposobnosti da se prihvate ogranicenja razne vrste ....

Сам хтео сас школа учење о сексу..
А ти Јастук знаеш ли што о секс?
 
ONa tvrdnnja raznih sexologa , naucnika , seksulanih radnica , mudrijasa , trbuhozboraca , cirasa , kazandzija , snajdera , pekarskih pomocnika , opstinkih referenata ... mislim svih tih strucnjaka zajedno , da , kad je SEKS u pitanju , sve ide od glave , ne odnosi se na fakultetske diplome , nego na nesto sasvim drugo , verovali ,., ili ne . :eek:


I ja sam dugo bio u velikoj zabludi , mislevci da se radi o glavobolji , ili o frizuri , koja se kod Srba , tradicionalno nalazi na glavi .
Al , izgleda da nije ni to ... :think:

Sve mi se cini , da se sve te silne drustvene formacije , i dokazani mislioci zapravo mislili na nesto sasvim drugo . Moram priznati da mi ni na kraj ne pada na sta .
Pa eto , izgleda da ja i pored troje dece i konstantno nasmejane i zadovoljne zene , pojma o seksu nemam .
 
Treba li fakultete za sex?
Treba li diploma za dobar sex?
Ako se nema škola nema se ni sex?
KOLIKO PAMET I SEX IDU SKUPA?
KOLIKO ŠKOLA IMA VEZE SA IZBOROM PARTNERA?

najpametnijim muškarcem i najgluplja žena može upravljati
a budalom može samo pametna

trebalo bi imati ali pravo sexualno obrazovanje u školama ( od 5. osnovne - do kraja srednje )
samim tim ne bi bilo i suviše ubistava fetusa ( abortusa ), ubistava iz ljubomore i razvoda brakova
 

Back
Top