recycle

da li reciklirate???

  • redovno

  • povremeno

  • retko

  • ne recikliram


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

livija

Veoma poznat
Poruka
12.265
mozda malo masim forum, al' rekoh...... valjda ce ovde biti ozbiljnih....... :roll:

daklem, da li reciklirate??? i koliko cesto??? da li vas uopste dotice doticno pitanje???
kada kupujete da li uopste gledate mozete li tu stvar kasnije da reciklirate???
koliko smo sebicni???
 
sto??? :shock:
bas su u cetvrtak skupljali plastiku.... i palo mi je na pamet.... secam se da je tata negde vozio sve to sto je za reciklazu.... danas sam ceo dan u mraku..... strah me je.....
 
razvijam neki cudan osecaj krivice zato sto se tusiram svaki dan..... kao tracenje vode..... a takva sam..... i sudove perem tri puta..... i posle mi bude krivo....
 
hehe.... e frozen jesi blesav........ :-D ne secam se........ davno bese........

a reciklaza mi nekako podpada pod zrelost.... ono.... mislimo na sutra.....


panican strah me hvata od
pomisli na staklenik...... stalno imam neku sliku pred ocima.... kako cu za 20 godina ziveti u stakleniku, i sunce kao przi..... a ja disem polako da ravnomerno rasporedim potrosnju kiseonika.... sve to nekako izjeda.........
 
livija:
panican strah me hvata od pomisli na staklenik...... stalno imam neku sliku pred ocima.... kako cu za 20 godina ziveti u stakleniku, i sunce kao przi..... a ja disem polako da ravnomerno rasporedim potrosnju kiseonika.... sve to nekako izjeda.........

Pa nevidim razlog zasto se brines toliko za to kada sam ja tu :)

Ja jesam za recikliranje, mada nemam pojma ... sta ja znam o tome ja sam imao kornjachu kada sam bio mali... :) ... aj livija mislim opisi nam malo kako to funkcionise kod vas (ozbiljno) mislim ipak smo mi u Srbiji, sta mi znamo sem ^&&^^&$%...

No LM, inache volim da shoot/iram trojke od papira u malu metalnu kanticu za djubre...
 
kod mene, npr, svake srede dolaze po recyclable items.... pa je jedne nedelje papir, a sledece plastika, metal i staklo, pa ond opet papir.....
ali stvar je u tome sto ja moram da sortiram sve to..... mislim, pojedinac mora da se angazuje.....
toksicni otpad se posebno odnosi.... recimo ne mozes da bacis u djubre ili u recycle konzervu koja sadrzi farbu..... ili vec bilo koju toksicnu materiju.........
naravno ima ih i ovde koje boli q**** da se zayebavaju sa svim tim iako je mnogo jednostavnije.....
 
Ma, ove mini - reciklaže su potpuno nepotrebne, jer će 2009., po Nostradamusu, biti kraj LUNARNE GODINE, tj. ceo univerzum će se reciklirati, bez nekog našeg uticaja !!!
 
b9b941ae-1.gif
 
livija:
mozda malo masim forum, al' rekoh...... valjda ce ovde biti ozbiljnih....... :roll:

daklem, da li reciklirate??? i koliko cesto??? da li vas uopste dotice doticno pitanje???
kada kupujete da li uopste gledate mozete li tu stvar kasnije da reciklirate???
koliko smo sebicni???


Ne recikliram nikad ... sem tonere na poslu, zato što me direktorka smara ....
 
krvolok:
Ma, ove mini - reciklaže su potpuno nepotrebne, jer će 2009., po Nostradamusu, biti kraj LUNARNE GODINE, tj. ceo univerzum će se reciklirati, bez nekog našeg uticaja !!!
I ko će tada da (mi) reklamira rdeču boldovanu barvu po forumima, krvoloče? :lol:
 
Nazalost,sem ovih novih kavez-kontejnera predvidjenih za plasticnu ambalazu koje sam video po Zemunu mislim da u ovom gradu(Beograd i okolina) i ne postoje realni uslovi za kulturu recikliranja.
Za pocetak je dovoljno da ovaj narod nauci da koristi klasicne kontejnere...osvrnite se malo oko sebe...
 

Back
Top