KUDA CE SRBI NA MORE???

bugarin

Početnik
Poruka
18
CITAM NA B92 DA SRBI NAJVISE VOLE DA IDU NA MORE. KAKVA STETA!!!! HTELI BISTE U GRCKU, ALI VAM 'BRACA' GRCI TRAZE VIZE I PALE VAS DA STE PRIJATELJI DA I TO MALO BEDE STO STE SKUPILI ISPOD JASTUKA POTROSITE.

NIKO OD VAS NE POMINJE BUGARSKU, VEROVATNO VAM JE ISPOD CASTI DA PRIZNATE DA OD AUTOBUSA SA SRPSKIM PARADAJZ TURISTIMA NEMOZE DA SE PRODJE NA CRNOM MORU.

NEGO BUGARSKA IDE U EVROPU 2007. I NAMERAVA DA SRBIMA UVEDE VIZE - VALJDA CE SE I BUGARI JEDNOM OPAMETITI!!!!.
 
bugarin:
CITAM NA B92 DA SRBI NAJVISE VOLE DA IDU NA MORE. KAKVA STETA!!!! HTELI BISTE U GRCKU, ALI VAM 'BRACA' GRCI TRAZE VIZE I PALE VAS DA STE PRIJATELJI DA I TO MALO BEDE STO STE SKUPILI ISPOD JASTUKA POTROSITE.

NIKO OD VAS NE POMINJE BUGARSKU, VEROVATNO VAM JE ISPOD CASTI DA PRIZNATE DA OD AUTOBUSA SA SRPSKIM PARADAJZ TURISTIMA NEMOZE DA SE PRODJE NA CRNOM MORU.

NEGO BUGARSKA IDE U EVROPU 2007. I NAMERAVA DA SRBIMA UVEDE VIZE - VALJDA CE SE I BUGARI JEDNOM OPAMETITI!!!!.[/QUOTE
Ej primitivac,ne pomaze tebi ni 5 EU! Za tebe tako neupucenog,cisto informacije radi: "NE" se odvaja od glagola,tako da se "NEMOZE" pise NE MOZE! Covece zalutao si,jasno mi je da si u potrazi za drugim razredom osnovne skole,ali u ocigledno neuspesnoj potrazi jer nisi zavrsio ni onaj prvi! Ali evo,mi SRBI necemo biti tako surovi kao ti,pa cemo pokrenuti humanitarnu akciju: svako da izdvoji po malo iz te "bede ispod jastuka",pa da omogucimo osnovno obrazovanje nasem susedu! :twisted:
 
Sta tebe boli gde ce Srbi na more.Pa vi ste takvi primitivci koji misle da smo mi nesto izgubili ako ste se vi odvojili.Mnogo mi je drago sto ce vam glavni gosti biti Sipci koji ce vas sahraniti.Cuj najgora kletva za Crnogorca je"DA BOG DA TI DJETE NIKAD NE VIDJELO BEOGRADA"!!!!!!!Bezi dole u taj tvoj krs i ne javljaj se.Teraj te koze i j.... oca!
 
Zdravo ne bojte se srbi.Upravo sam dobio poziv od druga iz Podgorice sa kojim sam sluzio vojsku.On je srbin i svi njegovi i kaze nece AMERICKI-KATOLICKO-SIPTARSKA veza trajati doveka.Svemu dodje kraj,samo mi Srbi nikako da se opametimo i dalje kupujemo Slovenacku i Hrvatsku robu.A te drzave direktno nam rade o glavi,zaboravljamo sta su nam BRACA uradila,pobile na hiljade Srba i p.s.ratu a o drugom da i ne govorim.Zato u pamet se braco i svi zajedno za KRALJA.
 
Banshee:
kakve veze slovenci i hrvati i kralj imaju sa temom? :roll:

btw,bugarin je banovan,ne primajte se ,i nije bugarin nego neki siptarski crnogorac provokator sa politike...oni su mu i dali ban...

He,he,upravu si,nema bas neke veze sa pricom,ali pravo da ti kazem muka mi je kad vidim kako su se sad slizale CG i HR. Hrvati,puni razumevanja za crnogorce,saosecaju se sa njihovim dusevnim patnjama koje su imali jos od 1918. god dok su bili sa Srbijom,okupatorom..bla..bla...ma daj! Ti isti hrvati do pre 10 god nisu znali sta je drzava,vecito su bili neciji konjusari.Samo nek se oni medjusobno slizuju.
A sto se tice letovanja,da nema SRBA,turizam bi propao i u CG i u BUG jer smo im mi jedini turisti. Stoga,drage komsije,budite srecni sto vam dolazimo i molite Boga da nam ne skoci dohodak,jer da nema nas i naseg kesa "ispod jastuka",jos bi vi cerali ovce po krsinama
 
donald tramp:
Sta tebe boli gde ce Srbi na more.Pa vi ste takvi primitivci koji misle da smo mi nesto izgubili ako ste se vi odvojili.Mnogo mi je drago sto ce vam glavni gosti biti Sipci koji ce vas sahraniti.Cuj najgora kletva za Crnogorca je"DA BOG DA TI DJETE NIKAD NE VIDJELO BEOGRADA"!!!!!!!Bezi dole u taj tvoj krs i ne javljaj se.Teraj te koze i j.... oca!

Cus Beograd,a NS?! I ovde su se razmnozili. Od silne samostalne drzave CG,svi dolaze ovde da se obrazuju. To sve govori
 
bugarin:
CITAM NA B92 DA SRBI NAJVISE VOLE DA IDU NA MORE. KAKVA STETA!!!! HTELI BISTE U GRCKU, ALI VAM 'BRACA' GRCI TRAZE VIZE I PALE VAS DA STE PRIJATELJI DA I TO MALO BEDE STO STE SKUPILI ISPOD JASTUKA POTROSITE.
zar nisi primetio da je grčka po agencijama rasprodata?
vizu,(pogotovu kolektivnu) nije nikakav problem dobiti...a aranžmani idu od 180 evra za nedelju dana!!!!
dalje, i ono malo bede...ali imamo:p i sa srcem ćemo potrošiti!
bugarin:
NIKO OD VAS NE POMINJE BUGARSKU, VEROVATNO VAM JE ISPOD CASTI DA PRIZNATE DA OD AUTOBUSA SA SRPSKIM PARADAJZ TURISTIMA NEMOZE DA SE PRODJE NA CRNOM MORU.
naravno da niko ne pominje.bugarska,za većinu i nema nešto exra da ponudi,ima ko voli-pa nek ide.a o tom paradajz turimu ne kaki,jer je bugarska još uvek mnoogo jeftinija nego srbuja za život, tako da ono što u bugarskoj u prodavnici košta 100 leva,ovde je 100 evra!!!

bugarin:
NEGO BUGARSKA IDE U EVROPU 2007. I NAMERAVA DA SRBIMA UVEDE VIZE - VALJDA CE SE I BUGARI JEDNOM OPAMETITI!!!!.
da.da.da ali će srbija i dalje imati bugare pečalbare:lol:
mi ćemo biti jedina non eu država sa eu pečalbarima:lol:
upiškiću se od smeha:lol:
pali bre babu da ti štrika najke....
i šima šimau dziberice...
 
STOP,
nemojte se paliti ljudi. Tom "Bugarinu" je zabranjeno da ucestvuje u temi koju je postavio na politici pa se sad bacio na Turizam i putovanja sa istom temom. On bi malo da se ljudi pljuju a on da se nasladjuje. Bolesnik.
Budimo realni, takav Srpski jezik koji on koristi i izrazi kojima se sluzi ne moze da zna neko ko je Bugarin bez obzira koliko se trudio i koliko talenta imao. Bar nekad bi mu se omakla neka greskica.
Licno, poznajem zenu iz Bugarske, vrlo predan student je bila, zavrsila je Knjizevnost kod nas i dan danas se desi da napravi gresku u govoru pa i u pisanju.
 
Marge Simpson:
STOP,
nemojte se paliti ljudi. Tom "Bugarinu" je zabranjeno da ucestvuje u temi koju je postavio na politici pa se sad bacio na Turizam i putovanja sa istom temom. On bi malo da se ljudi pljuju a on da se nasladjuje. Bolesnik.
Budimo realni, takav Srpski jezik koji on koristi i izrazi kojima se sluzi ne moze da zna neko ko je Bugarin bez obzira koliko se trudio i koliko talenta imao. Bar nekad bi mu se omakla neka greskica.
Licno, poznajem zenu iz Bugarske, vrlo predan student je bila, zavrsila je Knjizevnost kod nas i dan danas se desi da napravi gresku u govoru pa i u pisanju.

Dobro de,sprdnje nikad na odmet
 
Trazeci korisne informacije o odmoru u Bugarskoj, naisla sam na ovaj forum, cije neke strane su mi i pruzile ono sto mi je trebalo, ali na zalost, postoje i ovakve koje su me natjerale da se registrujem, tek da mogu da odgovorim na napade. Nikad nisam bila za podjele medju Srbijancima i Crnogorcima - evo i sad kad pricam, na prvo mjesto stavljam Srbiju, i namjerno kazem Srbijanci, jer i Crnogorci su Srbi, svidjelo se to ili ne i jednima i drugima. Desilo se sta se desilo, ali jos prije 6 godina kad sam studirala francuski jezik u Novom Sadu, slusala sam ove iste price o mom narodu, sa jednakom kolicinom mrznje kao sto sad vidim kod vas svih na ovom forumu. I iako nikad niko prema meni tamo nije bio ni najmanje los, bila sam tuzna zbog tih komentara, i to je blaga rijec. Mozete da pljujete po ovome sto pisem, mozda je potpuno promasena tema, mozda je i beskorisno, ali kako i da je, hocu samo nesto da vam kazem. Niko od onih koji studiraju u Srbiji - na vasim fakultetima - i zivi u vasim gradovima, nece o njoj reci nijednu losu rijec, posebno zbog toga sto vecina nas je svjesna da je tamo kvalitet, a da mi mozda nikad necemo dostici ni deseti dio toga (nisu za to krivi obicni ljudi, kriva je neka visa sila, ali nije preporucljivo da pricam o tome). Za sve ovo vrijeme bratske, ili kakve god, ljubavi, vi dolazite u nase gradove, spavate u nasim sobama, krevetima, lezite na nasim plazama, kupate se u nasem moru. I pljujete po svemu tome. Cinjenica je da su dva bratska naroda dozvolila da ih oni koji su na vlasti razjedine, i toga treba da se stidimo i jedni i drugi. Necu vise da vam smetam, povlacim se, samo znajte da je za vecinu naroda u Crnoj Gori 21. maj bio najtuzniji dan u zivotu.
p.s. za Ninu: kad vec kritikujes zbog pravopisnih gresaka... ne kaze se: "saosecaju se sa njihovim dusevnim patnjama" nego: "saosecaju sa njihovim dusevnim patnjama"
 
Beograd ima na svojim rekama duze obale (plaze) nego celo crnogorsko primorje. Sama Ada Ciganlija ima 7km plaze, a oni dole tek desetak puta vise sa sve stenama. I to neko naziva primorjem. U Crnog Gori ako apartman ima all inclusive to znaci da ima vodu i struje. To su realne stvari za CG.
 
bugarin:
CITAM NA B92 DA SRBI NAJVISE VOLE DA IDU NA MORE. KAKVA STETA!!!! HTELI BISTE U GRCKU, ALI VAM 'BRACA' GRCI TRAZE VIZE I PALE VAS DA STE PRIJATELJI DA I TO MALO BEDE STO STE SKUPILI ISPOD JASTUKA POTROSITE.

NIKO OD VAS NE POMINJE BUGARSKU, VEROVATNO VAM JE ISPOD CASTI DA PRIZNATE DA OD AUTOBUSA SA SRPSKIM PARADAJZ TURISTIMA NEMOZE DA SE PRODJE NA CRNOM MORU.

NEGO BUGARSKA IDE U EVROPU 2007. I NAMERAVA DA SRBIMA UVEDE VIZE - VALJDA CE SE I BUGARI JEDNOM OPAMETITI!!!!.
Pa Dunav se uliva u Crno more,u zivotu se ne bih kupao tamo niti cu!
 
NEGO BUGARSKA IDE U EVROPU 2007. I NAMERAVA DA SRBIMA UVEDE VIZE - VALJDA CE SE I BUGARI JEDNOM OPAMETITI!!!!.[/QUOTE
IAKO OVO NIJE POD FORUM POLITIKA! SAMO DA NAGLASIM DA JE EU ODLOZILA PRIJEM BUGARSKE I RUMUNIJE ZA JOS 2 GOD. VRLO RADOSNA VEST ZA BUGARINA! PRVO SKOCI PA RECI HOP!
 

Back
Top