Krv u mokraci - test laganja

Bg8333

Ističe se
Poruka
2.383
Mozda je bila vec ova tema ali mene zanima nesto malo vise.

Osoba je juce bila zdrava, nista joj nije falilo, nisu se videli ni najmanji tragovi neke urinarne infekcije. Cak sta vise veoma je bila aktivna.

I onda od jednom (kako ona kaze) sledeceg jutra (nije proslo ni 24 h) poscne navodno da ima upalu i da pisa krv.

Da je to to moguce da potpuno zdrava osoba samo na jednom pocne da pisa krv. Ili upala pocinje sa bolovima koji traju pa pisanje krvi onda nastupa kasnije.
 
....moj otac je kako kazete iz "punog zdravlja" i bez ikakvih drugih simptoma jedno jutro primetio krv u mokraci, taj dan su mu dijagnostikovali karcinom bubrega, tj. videli na snimku a kasnije se to potvrdilo posle izvrsene nefrektomije i analiza tog tkiva.
 
Postovana Dr, evo meni se desilo upravo da sam iz cista mira osetila bol pri mokrenju danas i primetila da je mokraca obojena. Mislila sam da mi je od menstruacije koja je bas bas na kraju, ali sam piskila na papir i videla da je od toga. Takodje mi se cesto piski i na kraju mokrenja osecam kao da ce cela besika da mi ispadne... Imam 25 godina, ne znam sta je jos bitno, nisam bolesna, seksualno sam aktivna, sve ostalo je ok. Koja je akcija koju ja mogu da preduzmem sada u nedelju popodne, kupila sam uvin caj i Pipem, ali ne znam da li da pocnem da ga pijem. Mnogo sam se uplasila zbog krvi, molim vas savet!!!
 

Back
Top