Najbolji fast food na svetu GOODYS na Krfu?

yejo

Početnik
Poruka
15
xpajamacax(mislim da je to nick), rekla si na nekom postu da na Krfu postoji Goodys, ja gledala na njihovom sajtu i ne videh da ga ima na Krfu, molim te javni da li ima i reče da su plaže na severu super, ja idem sa dvoje male dece i volela bih pesak i plićak a bićemo smešteni između Acharavia i Rode pa bi mi značilo ako bi mi preporučila neke plaže.Naravno, idemo kolima i nije nam problem da se malo vozikamo ako je neka plaža dobra.
Naravno bilo koji komentar i od nekog drugog bi dobro došao
Hvala
 
ima goodys:p
i to jedan u centru starog grada,ne možeš da promašiš,ima ulaz i za dve ulice:p a drugi u disco streetu -pored luke.
ako ideš kolima od rode preko dassije,skreneš levo ka luci,i negde posle 400 m sa desne strane je veliki komplex pun kafića,restorana,e tu je i veliki goodys:p
mmmm hagendas sladolediiiiii mmmmmm
ili club sendwiches:p, i kupiš jedan veliki jogurt total:p i razbijete se :lol:
zastranila sam...
dakle...o plažam asam već pisala...ali sa malom decom,svakako glifada,mirtiotica,dassija..
ima peska i hladovine u dasiji i mirtiotici, glifada je mnogo vrela(samo pesak) ali je divno:p
kada stignete tamo idite u neku tur agenciju,trebalo bi da vam daju mape, i objasne lepo kako i gde da odete.
svakako svratite na canal D'amour:p
a ako imate multiplu vizu,idite na izled u albaniju,prekrasno je:p
 

Back
Top