mane

Egocentrican,cinican,namrgodjen,glavat,ushat,sujetan,gord,previshe ponosan,dosadan,namtjor,uvek mrzovoljan ujutro,istresam se na bliskim osobama,pobesnim zbog bezveznih sitnica,previshe introvertan,mogu da se zabarikadiram u kucu i ne izlazim nedeljama,gundjav,volim previshe tisinu,previse cutljiv,ponekad tezak smor........and so on.......
 
frozen1982.:
Egocentrican,cinican,namrgodjen,glavat,ushat,sujetan,gord,previshe ponosan,dosadan,namtjor,uvek mrzovoljan ujutro,istresam se na bliskim osobama,pobesnim zbog bezveznih sitnica,previshe introvertan,mogu da se zabarikadiram u kucu i ne izlazim nedeljama,gundjav,volim previshe tisinu,previse cutljiv,ponekad tezak smor........and so on.......

jel lepo rekla zena da ne vredjas ostale clanove foruma?
da mi nisi ti izgubljeni blizanac? :) :)

e nisam glavata i usata jedino...
 
depresivna,introvertna,previse introspektivna,cutim i trpim a onda planem pa svi nayebu,ironicno-sarkasticno-cinicna,preveliki filozof,cesto sama svoj neprijatelj i radim protiv sebe,previse volim samocu i da se ogradjujem od drugih ljudi,nsiam saosecajna,ponekad sebicna,nemam razumevanja,mizantrop,svakim danom sve vise,ponekad sujetna mada sam se od toga uglavnom izlecila...i tako....

Ill be what I am
A solitary man
Solitary man :D
 
Banshee:
depresivna,introvertna,previse introspektivna,cutim i trpim a onda planem pa svi nayebu,ironicno-sarkasticno-cinicna,preveliki filozof,cesto sama svoj neprijatelj i radim protiv sebe,previse volim samocu i da se ogradjujem od drugih ljudi,nsiam saosecajna,ponekad sebicna,nemam razumevanja,mizantrop,svakim danom sve vise,ponekad sujetna mada sam se od toga uglavnom izlecila...i tako....

Ill be what I am
A solitary man
Solitary man :D


E sad kad bih se složio sa ovim viđenjem tebe same...Ovo podebljano nisu tvoje
osobine već su izraz stanja u kom se svi nalazimo..Ono što sam video preko tvoje
slike ti imaš duha i znanja tako da sam sklopio mozaik o tebi..
 
Ja sam namćor, bukvalista, neelastičan, prestrog prema sebi i drugima.
Lenj.
Dosadan.
Prikriveno agresivan.
O kompleksima ako počnem blokiraću server...
 
Egocentričan, hirovit, nekad lenj, sujetan, hiperaktivan, nestrpljiv, strog do jaja, smarač, tretiram žene koje mi se ne sviđaju kao 100ku, perem noge u lavabou...A kad ćemo o vrlinama? OOO, jee..
 
Mane a?
Pa jel baš mora da se misli o tome...
Tvrdoglava sam, često mi se menja raspoloženje, nemam baš mnogo strpljenja, naivna sam, površna, strašljiva, ne sećam se koga sam trebala da pozovem - al' zato znam do koje sam strane stala, gde je zarez, tačka, nov red... ceo tekst zapamtim dok ga pogledam al' mogu da mi govore sto puta jedno te istu stvar pa da pojma nemam na kraju šta su mi rekli, odsutna valjda i iritirajuće često nasmejana.
 
aaa mane su temaaa.
umem da budem nadr kana.
stroga sam i ne odustajem i kada možda nisam u pravu...
i ja perem noge u lavabou(zar je to mana) :lol:
ma moj amane je što verujem ljudima,
i što sam svima drug i što ne znam da kažem yebite se:mrgreen:
inače sam savršena.
zaista:p
 
TOMAX_2006:
Ti se sve sa nekim muslimančugama yebavaš.. ccccc
jel si ti probala nekog srbina u svom životu? ; )
cico..a ko je tu musliman? i odakle ti ideja da su sve neki muslimani?
nisam upućena...a?
btw..nismo se yebavali...:roll:
 
Perfekcionista,tvrdoglava,prastam ali pamtim,humana sam ali ne iz dubine duse vec zato sto znam da tako treba,pomazem samo onima koje volim ili koji su mi simpaticni,dekoncentrisana,prema najblizima najgora,ne volim ljude koji ne postuju svoje telo,nerviraju me neuredni i aljkavi,primecujem tudje mane(i svoje naravno),u poslednje vreme bez volje i energije i blago depresivna,naivna,previse otvorena i iskrena....
 
Pajamaco ti bas imas lepo misljenje o sebi i to je odlicno.To znaci da si u skladu sa samom sobom i da ti je emocionalna inteligencija na visokom nivou,volela bih da sam i ja malo vise u dosluhu sa svojim unutrasnjim ja...ne ide mi bas ovo filozofiranje(eto jos jedne mane)
 
Hm, ima ih mnogo...al, ajd da krenem od najvece, kako se meni cini- hazarderski iskrena prema ljudima, zatim, nedosledna u nekim stvarima u kojima treba da budem bas dosledna...imam previse razumevanja za sve i svasta oko sebe, pa sam zato i popustljiva i tame gde ne treba da budem...uf, toliko za sad, ne mogu da se setim trenutno jos neke, zanimljive mane
 
ma, veštice...
vidim i ja svoje mane...ali su one, kako se polako stari...potpuni nebitne,
ne smetaju ni meni ni mojoj okolini (prijateljima)
a da sam savršena-naravno da nisam...
ali kakva sam i kako se ponašam prema drugima...
mislm da jesam postigla taj nivo da mogu sebi da priuštim da kažem da sam savršena:p
 
TOMAX_2006:
@pajamaca
znam šta si napisala na forumu, so what?
pa ništa, stvarno nemam ništa protiv muslimana (čestitih ljudi koji se ne mešaju u srpsku politiku)
a što se tiče crnogoraca, mene ne možeš zayebati, a moja inteligencija je sasvim prosečna. ; )
šta sam bre pisala?
ajde sad...kada si navalio razjasni,mojne te dziberske fazone malog petlića:roll:
 
Perem ruke u klozetskoj šolji, ne 'ebem živu silu, tresem nos ko šumadinci, gadjam šlajmarom slike u muzeju, sečem nokte i iste zamrznem u kockice leda te služim gostima u piću, tajno snimam ribe u kupatilu kad vrše nuždu i to prodajem po*rno sajtovima.... jel' dosta....
 
ma dobro tomaxe...
šta hoćeš?
da jesam pisala na podgorici..i šta sad..
ako mislim da su crnogorci 3,14čke muž mi je musliman?
a?
ae bre skini mi se sa grbače...
idi vidi šta ima napolju,mojne me smaraš.
nađi neku pridošlicu koja te ne poznaje,pa se njoj okači...dok te ne odyebe:lol:
 

Back
Top