Obuća - veliki i mali brojevi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Na Banovom brdu, u Pozeskoj ulici, u prizemlju jednog manjeg trznog centra (koji se nalazi na istoj strani ulice, gde i MecDonalds),postoji prodavnica zenske obuce ZIGGY. Imaju cipele standardnih, ali i velikih brojeva (42, 43, 44, 45,46). Modeli su vrlo lepi, a i cene su ok. Nadam se da sam vam pomogla. Javite kako ste zadovoljne. Pozdrav
 
Radnje velike obuce u Beogradu:

1.”Ziggy” Požeška 108a, Banovo Brdo (sa strane na kojoj je MecDonalds u prizemlju jednog manjeg trznog centra)
Telefon: 011/3546-916
• zenska obuce
• pristupacne cene
• lepi,udobni i raznovrsni modeli

2. „Simic“ (http://www.obuca-simic.co.rs/index.php?main=1)
• ženskoj obući u rasponu brojeva od 35-44
• Adresa:
Srpskih vladara 56
telefon:
011/ 681 612
• Adresa:
Srpskih vladara 20
telefon:
011/ 268 14 64
• Adresa:
Bulevar Kralja Aleksandra 158
• Adresa:
Ustanička 67
telefon:
011/ 243 49 74
• Adresa:
Makedonska 26
telefon:
011/ 322 51 46

2. „Guliver“ u City Pasazu
• zenska i muska obuca
www.guliver.co.rs

3.“Beostep“ TC Millenium, lokal 33(suteren),Knez Mihailova 21a
• zenska obuca
www.beostep-xlshoes.com

4.“Veliko Stopalo“ Rige od Fere 6, Beograd, Stari Grad (pre se ova radnja nalazila u Robnoj kuci u Knez Mihailovoj)
• Muska i zenska obuca (trebalo bi da imaju i patike velikih brojeva)
• Telefon: 011 203 0106

5. “Hand Made“ Proleterske Solidarnosti 21, Lokal br.: 23, Novi Beograd,
• Telefoni: 011/ 313 30 62, 064/ 472 72 46
http://izradaobuce.com/index.html
Muške, ženske cipele, čizme, baletske, cipele za ples, folklor, jazz patike i sl.
• Veliki brojevi, mali brojevi cipela.

5.“Bata“ Zicka 14 (blizu Beogradskog Dramskog Pozorista), Vracar
• Zeska obuca
• Mali izbor
 
Devojke, nosim 34, i naravno, nosila sam ja stikle i do sada, ali sa uloscima, maramicama, silikonima...i uvek budu velike i ispada noga..konacno, nadjoh ja ono sto mi treba :) devojka nabavlja spansku obucu, i male i velike brojeve :) kupila sam vec 3 para i odusevljena sam..vise ne kupujem ono sto moram, vec ono sto mi se svidja
 
Devojke, nosim 34, i naravno, nosila sam ja stikle i do sada, ali sa uloscima, maramicama, silikonima...i uvek budu velike i ispada noga..konacno, nadjoh ja ono sto mi treba :) devojka nabavlja spansku obucu, i male i velike brojeve :) kupila sam vec 3 para i odusevljena sam..vise ne kupujem ono sto moram, vec ono sto mi se svidja

Da li mozes da ostavis neki kontakt te devojke i jel mogu negde da vidim modele? Inace, iz NS sam i 34 bi mi savrseno odgovarale :) Hvala unapred
 
Ja nosim 42, patike i nekako nadjem al sa cipelama i sandalama sam uvek muku mucila:dash:

Dok nisam krenula na ples, tu narucila plesne sandale, instruktor mi uzeo oblik stopala, stigle sandale al siroke gore kod risa jer imam em nizak ris em po recima obucara koji mi je radio sandale-stopalo usko za 37. Kasnije mi je obucar prepravio te sandale pa sam jednom prilikom otisla da ga pitam jel pravi samo plesne il moze po narudzbini. Rekao mi je da samo donesem sliku kakve bih i da sve moze da se napravi. :super:
Plesne su 50 evra(sto je dz kad pogledate cene po radnjama a kvalitet nikakav) a ove po narudzbini ne znam, ako nekog zanima br nek me kontaktira na pp.
Inace sandale se rade od najvalitetnijeg materijala, on radi sandale za sve plesne klubove a da bi plesaci plesali satima, to mora da bude kvalitetna cipela, da ne zulja, ne pece itd. Provereno:super:

Ehh.. ja sad upadoh ovde da pitam moze li koja informacija viseh o tom Wonder obucaru koji moze sve :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top