Obuća - veliki i mali brojevi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

fancy_plavusica

Početnik
Poruka
11
Drage moje, da vidim sada na delu vaša shoping iskustva. Gde se u Bgd-u mogu naći elegantne cipele i čizme pre svega velikih brojeva (42+)? Teško ih je naći podjednako kao i male brojeve, ispod 36. Da li neka od vas ima iskustva u ovakvoj kupovini? Da li znate za neku konkretnu prodavnicu, a da nije u stilu "idi tu i tu oni rade po meri" jer su te varijante preskupe. Pomozite svima nama koje imamo problem u nalaženju odgovarajuće obuće. Ja obožavam štikle, naročito u kombinaciji sa lepim čarapama i mini suknjom. Extra!
 
Ja nosim 39 i opet mi je tesko da nadjem cipele,ne zbog broja vec zbog svega ostalog....ako mi se svidjaju,kostaju po 200,300 eura a ono sto mogu da kupim,nije ni po izgledu, ni po kvalitetu po mom ukusu..zadnji par cipela kod nas sam kupila u Bati pre dve godine.Inace kupujem kada odem u Italiju ili Sloveniju ,ne samo cipele vec i sve ostalo(veci izbor a znatno manje cene)
 
E ovako,ja takođe imam problem sa velikim stopalom, tj. br. 41...
Postoji jedan butik, u Bulevaru -kod Pravnog i u T.C. Banjica... zove se Chilly-angel...
Obuća skupa, ali kvalitetna.A brojeva- kojih hoćeš...
Šta da ti kažem, ni ja nisam uvek pri novcu, da bih mogla 7,8 ili 10.000 dinara , pa čak i više, da dam za cipele, ali moram jer su svuda mali kalupi, ne kvalitetne cipele, i ostalo....
Bolje kvalitet, nego kvantitet.... :shock:
Nadam se da sam ti bar malo pogla, a provereno znam da imaju i 42 , čak možda i više
Poz. :D
 
Inače, baš zavidim devojkama kao što su Andja_stay_cool i Novo_sadjanka jer mogu da kupuju obuću u inostranstvu, gde je veliki izbor. Ja ovih dana gledam na internetu razne on line prodavnice sa divnim modelima i SVIM brojevima. Da li neka od vas ima iskustva u vezi ovakve kupovine? Meni je malo bez veze da kupim nešto bez probanja, ali kako stvari stoje kod nas... Never say never again!!!
 
zvoncica86:
ali mama od mog dečka nosi 34 i stalno kuka kako ne može da nađe odgovarajuće cipele.

Ima nas koji je apsolutno razumeju bez obzira što sam ja u drugoj krajnosti. Stvarno volim visoke štikle i velika je muka da ih nađem. Ima neka radnja na Crvenom krstu, ali je tako... bljak. Modeli koje imaju nikada se i nisu nosili. Bila sam tamo pre dve godine jednom i nikada više.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top