Sta ocekujete od vasih prijatelja

Ocekujem odredjeni nivo paznje. Da budu pozitivni prema meni. Da generalno imaju pozitivan pristup zivotu. Da budu uglavnom aktivni. Da s vremena na vreme izadjemo, otputujemo negde. Da svoje frustracije ne prosipaju na mene. Drugarice - da se ne nabacuju mom decku, drugovi - da se ne nabacuju meni.

Ja sam za svoje prijatelje spremna: da im pomazem da organizuju zurku, da izadjem sa njima ako nemaju sa kim, da im narezem film, da im kupim nesto sto vole za rodjendan, da slusam i slusam kad im to treba, da im uputim kritiku ako sam sigurna da grese...
 
da vole da prichaju dooosta...
da za njih zivot ima smisla, bilo kakvog...
da me se sete tek onako i poshalju poruku bez nekog posebnog sadrzaja...
da cene to shto bih sve uradila za njih...
da znaju shta volim...
da se raduju mojoj sretji iako je njima mnogo teshko...
da nisu previshe tvrdoglavi jer ja jesam...

a ja tju za njih sve da chinim, dok me ne razocharaju i povrede...
 
Ocekujem da ne lazu... sve ostalo je samo po sebi OK, komunikacija se razvija svojim tokom, dolazi se do zajednickih tema, razmena misljenja i iskustava i sve je to odlicno... sto manje lazi to je sve daleko bolje.
Da, druzenje oslobodjeno interesa, tipa... ovaj zna ili ima to pa bih mogao to da mu trazim, prvom prilikom kada mi to nesto zatreba... razvijati prijateljstvo u tom smislu...
 
bigsister:
da vole da prichaju dooosta...
da za njih zivot ima smisla, bilo kakvog...
da me se sete tek onako i poshalju poruku bez nekog posebnog sadrzaja...
da cene to shto bih sve uradila za njih...
da znaju shta volim...
da se raduju mojoj sretji iako je njima mnogo teshko...
da nisu previshe tvrdoglavi jer ja jesam...

a ja tju za njih sve da chinim, dok me ne razocharaju i povrede...

Isto tako...
...i bonu :)
 
Samo da me ne iznevere,ne prodaju,da budu tu i u dobru i u zlu,sete se prijatelja(mene),da poshtuju moje odluke,mishljenje,da ne bude lazi,neka mi sve kazu u lice,nisam uvredljiva,bez ogovaranja i lazne podrshke,a chim okrenem ledja da se otkrije njihovo pravo mishljenje,..

A za svoje prave prijatelje bih sve uchinila,sve shto treba,sve shto su zasluzili,sve shto je u mojoj mogucnosti da ispunim,da im budem tu,da ih jednostavno volim,...

A malo prijatelja mozesh imati danas,...
 
I ocekujem bonu naravno
Ghana.gif

i to crveno-zuto-zelenu
 

Back
Top