pitanja za lepsi pol

mir

Početnik
Poruka
28
Ovakvu temu pretragom nisam nasao,valjda je nova. Da li nekada tokom predigre pocnete da se smejete i to bas bez ikakvog razloga? I znate li to da objasnite? Ja sam to odavno primetio.I na pitanje sam dobio odgovor:eto tako,doslo mi,ne znam. A i procitao sam da se to desava kod zena i to bez posebnog razloga,kao nesvesno. Pitam vas, jer ste vi mozda svesne zasto se ipak pocnete smejati[ako se smejete] bez da vam je tip ispricao vic ili da vas je golicao. :-} I kako su muski reagovali na smejanje?
I jos nesta da li vam je svejedno kod kog ginekologa idete,muskog ili zenskog ili vise volite jednog od drugog i zasto? I da li ste nekada primetile da ginekolog bas i nije kao hladnokrvan tj potpuno profesionalan,vec bas zainteresovan?
Posto ne generalizujem zene,pitam I vas. Nadam se da su vam pitanja zanimljiva.:-] a verujem i muskarcima. Ako mi i ne odgovorite,verujem da ste se bar zabavile citajuci ovo. I to je nesto,ako sam vam izmamio osmeh.
Zivele vi nama muskarcima 100 godina,a mi 101. haha
Samo se salim. Zdravo lepsi pole! :-}
 
Uf, bre , sto ti je pitanje - ovo za ginekologa :). Mene je samo jedan jednom malo vide davio pricom, nego sto je profesionalno, pa bi to mozda moglo da se podvede pod "bas i nije kao hladnokrvan ", i vise nisam bila kod njega.
Za ovo prvo pitanje, oko predigre, hm, ne znam sta da ti kazem - ja je shvatam ozbiljno prilicno, pa, onda moze samo nesto smesno da me navede da postanem neozbiljna.:)
 
1.Ја сам озбиљна жена. :lol:

2. Зашто је мушкарцима толико интригантан однос гинеколог-пацијенткиња? То питање сам толико пута чула и стварно не разумем чему мистификација?:roll:
Тотално ми је небитно којег је пола лекар, па био зубар, оториноларинголог, гинеколог....или неки други, какве то везе има!?
Ако ће ме неко посматрати као привлачну особу то сигурно неће бити само зато што ме је видео на гинеколошком столу!
 
Sve jedno je da li je doktor musko ili zensko.Vazno je da je dobar strucnjak i da ima profesionalni odnos sa pacijentom. Mozda me je bilo malcice sramota od muskih lekara kad sam bila mladja,al sad mi je sve jedno kojeg je doktor pola.Kad si bolestan,to stvarno vise nije bitno
 
Smeh moze da bude uzrokovan nervozom,nesigurnoscu,tremom,stidljivoscu,neopustenoscu a i drugim razlozima.Sto se tice ginekologa ako mogu da biram uvek idem kod muskog jer su manje grubi od zena bar iz mog iskustva .Uvek su pri tom imali strogo profesionalni pristup. Ne volim da zene cackaju po meni ni u kojoj prilici. Ja se opredeljujem za muske kad su u pitanju i kozmeticari i frizeri naravno ako mogu da biram.Manje mi je neugodno i nekako mi je prirodnije.Inace lakse mi je otici izvaditi zdrav zub nego otici kod ginekologa ali to se mora i ne poznajem ni jednu koja tamo voli da ide.Nisi valjda ljubomoran kad ti draga tamo ode?
 
vidim da ima i zenski sa dobrim ljubavnim i seksualnim zivotom a vala i onih drugih. Ili su neki od onih drugih koji su komentarisali muski,jer nickovi i profili bas ne pokazuju jasno pol kod svakog.
A po javnom profilu sam i shvatio komentare ovih drugih. Takvi dolaze na forum da se predstave onakvim kakvi nisu u zivotu,provocirajuci druge. Kakvo je to zadovoljstvo? Sta ce meni da neko ovde misli da sam glavni smeker u gradu ako nisam. Ljudi pate od foliranja. Strasno,ali im ne mogu pomoci.
Pozdrav onim prvim zenama. Hvala na ozbiljnim odgovorima.
 
mir:
vidim da ima i zenski sa dobrim ljubavnim i seksualnim zivotom a vala i onih drugih. Ili su neki od onih drugih koji su komentarisali muski,jer nickovi i profili bas ne pokazuju jasno pol kod svakog.
A po javnom profilu sam i shvatio komentare ovih drugih. Takvi dolaze na forum da se predstave onakvim kakvi nisu u zivotu,provocirajuci druge. Kakvo je to zadovoljstvo? Sta ce meni da neko ovde misli da sam glavni smeker u gradu ako nisam. Ljudi pate od foliranja. Strasno,ali im ne mogu pomoci.
Pozdrav onim prvim zenama. Hvala na ozbiljnim odgovorima.
Ja te sada uopste nisam razumela.
 
mir:
vidim da ima i zenski sa dobrim ljubavnim i seksualnim zivotom a vala i onih drugih. Ili su neki od onih drugih koji su komentarisali muski,jer nickovi i profili bas ne pokazuju jasno pol kod svakog.
A po javnom profilu sam i shvatio komentare ovih drugih. Takvi dolaze na forum da se predstave onakvim kakvi nisu u zivotu,provocirajuci druge. Kakvo je to zadovoljstvo? Sta ce meni da neko ovde misli da sam glavni smeker u gradu ako nisam. Ljudi pate od foliranja. Strasno,ali im ne mogu pomoci.
Pozdrav onim prvim zenama. Hvala na ozbiljnim odgovorima.

Чек мало. Јес ти дошо овди на питаш шта имаш, или да правиш психолошке профиле оних који су покушали да одговоре на твоја тупава питања и да процењујеш квалитет њиховог сексуалног живота на основу тога да ли добајају нападе смеха током секса?
Си дошо овде као месија да нам помажеш у спасењу? :roll:
 
DjuraMornar:
Ja te sada uopste nisam razumela.
sta ima da razumes? Ja sam ozbiljno pitao a videla si ostale postove. Ili nisi? Mislio sam da ces se prepoznati u prvoj grupi,onoj koja daje normalne odgovore,koja nije tu da izbacuje frustracije i vredja. Bar kod ove teme nisam primetio da si takva. A nisam prvi na forumu koji je prepoznao frustrirane i isfolirane,i koji je rekao istinu.A kada se neki prepoznaju,onda reaguju sa mrznjom.
 
Hellen:
Чек мало. Јес ти дошо овди на питаш шта имаш, или да правиш психолошке профиле оних који су покушали да одговоре на твоја тупава питања и да процењујеш квалитет њиховог сексуалног живота на основу тога да ли добајају нападе смеха током секса?
Си дошо овде као месија да нам помажеш у спасењу? :roll:

Nisam dosao da pravim psiholoski profil bilo koga,mada bi tebi trebao jedan. A tupava si ti,jer sam samo reagovao na neozbiljne odgovore. Mislio sam da spadas u prvu grupu ali eto pogresio sam. Ti si sigurno vec imala u zivotu diskusiju sa nekim muskim na ovu temu,pa sam ti ja dosao kao kec na jedanaest,da se istreses. hm
 
mir:
sta ima da razumes? Ja sam ozbiljno pitao a videla si ostale postove. Ili nisi? Mislio sam da ces se prepoznati u prvoj grupi,onoj koja daje normalne odgovore,koja nije tu da izbacuje frustracije i vredja. Bar kod ove teme nisam primetio da si takva. A nisam prvi na forumu koji je prepoznao frustrirane i isfolirane,i koji je rekao istinu.A kada se neki prepoznaju,onda reaguju sa mrznjom.
Ej, nisi ni prvi na forumu koji dodje tako frishak i zelen i sav bitan, pa kad ne dobije elaborat na akademskom nivou kao odgovor na svoju dubokoumnu temu onda, shto bi moja baba rekla, "duva k'o gusan".
Smeeeeshan si, jbt, zato ti se smeju, kikiriki.
 
carrie:
Smeeeeshan si, jbt, zato ti se smeju, kikiriki.

Upravo tako.:)[/QUOTE]

smeju se samo zalosni i jadni. A ja ovde ne dolazim da bih lupetao da mi prodje vreme. Za zezanje ima drugih mesta. Zasto trositi impulse i net sate da bi pisao samo radi pisanja i da ubijem vreme. Ali dobro,nekima je dosadno. Sada pisite sta hocete,jer ja svakako necu dolaziti da citam odgovore. I ovo vreme sam bezveze protracio.
 
Jesam, jednom, a reakcija je, naravno, bila - nos u vis. bez ikakvog razloga. A taj smijeh je zaista bez razloga. U stvari, padne ti na pamet neka smijesna scena, zatim sebe tjeras da se ne nasmijes, i onda padnes u agoniju smijeha :?
Sto se tice ginekologa, uvijek idem kod zenskog, nekako mi neprijatno drugacije, ali mislim da su oni totalno profesionalni, cak sam cula da su bolji od zenskih.
 

Back
Top