Prepoznavanje

esperanca137

Iskusan
Poruka
6.368
Da li vam se dogodilo da vam ljudi prilikom upoznavanja kazu: Ma ti si meni bas poznat/a,kao da sam te negde vec video:shock:
Meni se to desava stalno.Pocinje da mi malcice smeta. Onda im ja obicno kazem: Ma da, video si me na vestima,ja sam ona sto cita vremensku prognozu:lol::lol::lol::lol:
Desava mi se takodje da me ljudi non stop na ulici zaustavljaju sa narazlicitijim pitanjima: Izvini,gde se nalazi ulica ta i ta,da li znas gde ide ovaj bus ..... pojma nemam zasto:confused:
 
J.bote mozda i mene zbog sisa stalno pitaju nepoznati gde je ta i ta ulica.......

A desi mi se cesto da mi neki nepoznati,koje tek upoznam lice na nekoga.....cudno osecanje a nikad ne provalim na koga......
 
ja mislim da imas "obicnu" facu...znas ono kad u americkim filmovima spijun treba da glumi nice komsiju pa za to onda traze nekoga sa "prepoznatljivom" facom??

ili imas jako prijateljsku "auru" i pozitivno zracenje pa se ljudi ne ustrucavaju da te nesto pitaju.

to ti je kao kad udjes u bus i na svakom sjedistu sjedi po jedna osoba...kod koje ces sjesti i zasto...kod one koja najprijatnije i prijateljskije izgleda, jel' tako?
 
i ja sam tvrdila da te znam kada smo se upoznale:p
ali mislim da si jednostvavno magne:p
ista stvar se i meni događa...
taj osmeh koji ne silazi sa lica..
mislim da je on krivac:p
 
jednom prilikom sam delio autograme na koncertu nevernih beba... spopala me neka deca, pa ja kao ajde da im se potpishem... neshto me je mrzelo da im objashnjavam da su me zamenili sa nekim... bicje da sam bio mnogo chupav taj dan...
 
Hah...bila je jedna situacija, onako..baš smešna situacija..jako i veoma..
Na moru sam bio, vrućina, upekla zvezda, ja se vučem u kupaćim gaćama do plaže... razmoodio se sav...
i, prilazi neki lik: deee si, bateeeee, kad si izašao? :lol: Ja ga gledam, on sve nešto super sam, pozdravio te ovaj-onaj, javi se, bate... i tako..
Inače, najgluplje su situacije kad se ljudi pretvaraju da te poznaju i javljaju se..a nemaš pojma ko su..
 

Back
Top