Srpski politicari ko uvredjene mlade........

Kohen

Ističe se
Poruka
2.450
ИНТЕРВЈУ СА ПОСЛЕДЊИМ ПРЕДСЕДНИКОМ СКУПШТИНЕ СЦГ

Шами: Зар треба да
честитам Маровићу


Господин Липка је прочитао резултате, ми смо их констатовали и шта сада треба да радимо

Зашто се толико чека са признавањем резултата референдума. Хоћете ли да честитате званичницима Црне Горе?

– Извињавам се, шта ми имамо да признајемо. Референдум је одржан, господин Липка је прочитао резултате, ми смо их констатовали и шта сада даље треба да радимо. Коме мислите да бих ја требало да честитам. Да будем циничан, да ли треба да честитам Светозару Маровићу?



Večeras Crna Gora i zvanično nezavisna
Niko iz Srbije ne ide u Podgoricu


Niko od najviših državnih zvaničnika Srbije najverovatnije neće prisustvovati večerašnjem svečanom prijemu u Podgorici koji povodom proglašenja nezavisnosti Crne Gore organizuje crnogorski politički vrh.

Pozivi su, kako nam je rečeno u kabinetu predsednika Filipa Vujanovića, upućeni predsedniku i premijeru Srbije Borisu Tadiću i Vojislavu Koštunici, predsednicima Skupštine Srbije i SCG Predragu Markoviću i Zoranu Šamiju, svim članovima Saveta ministara i načelniku Generalštaba Ljubiši Jokiću.


Bruka, kakvo mentolsko ponasanje vlade, ko da ih je zena ostavila.............
Dure se kao mala deca............


Sramota da Kina, Rusija i Hrvatska pre cestitaju i priznaju CG nego "drugo oko u glavi"

Pa onda se cudite sto svi beze od Srbije ko da je gubava......pa ponasa se ko gubava. i blesava
 
Kohen:
ИНТЕРВЈУ СА ПОСЛЕДЊИМ ПРЕДСЕДНИКОМ СКУПШТИНЕ СЦГ

Pozivi su, kako nam je rečeno u kabinetu predsednika Filipa Vujanovića, upućeni predsedniku i premijeru Srbije Borisu Tadiću i Vojislavu Koštunici, predsednicima Skupštine Srbije i SCG Predragu Markoviću i Zoranu Šamiju, svim članovima Saveta ministara i načelniku Generalštaba Ljubiši Jokiću.


Bruka, kakvo mentolsko ponasanje vlade, ko da ih je zena ostavila.............
Dure se kao mala deca............


Sramota da Kina, Rusija i Hrvatska pre cestitaju i priznaju CG nego "drugo oko u glavi"

Pa onda se cudite sto svi beze od Srbije ko da je gubava......pa ponasa se ko gubava. i blesava

A što se ti pališ ko hepo kockica ?? Još se i nešto vređaš :wink:
Ja čestitam.
I to čestitam Tadiću, Koštunici, Markoviću, Šamiju i svima nama u Srbiji.
Na slobodnoj, nezavisnoj Srbiji :lol:
 
ne znam u chemu je bio problem da se cestita crnoj gori na odluci...nashi se zaista previshe uvredjeno ponashaju,kao da nam je neko nesto oteo...rekli smo da cemo prihvatiti svaki ishod referenduma,slozili se sa pravilima..i sad opet ne mozemo racionalno da se postavimo....pa ako,kad smo budale,nek guramo crnu goru,od nashe potencijalno najblize zemlje i saveznika,ka hrvatima,slovencima,bosancima..ima ko hoce s njima...cg vec najavljuje nesto za letove i vazdusni prostor...ponudice srbiji,ako ne prihvati,sklapace sa hrvatima...
 
Што да се лажемо....већина је одлучила да не жели са Србијом заједничку државу.
Молим лепо,њихово право и ја сам им захвалан.Да не беше њих ко зна када бих ЈА имао своју државу.
Ако сада не профитирамо онда смо магарци.
Али чини ми се да нема ништа од профита...они нама царине а ми ништа.
Удри брате по ушима..........
 
L.1:
Што да се лажемо....већина је одлучила да не жели са Србијом заједничку државу.
Молим лепо,њихово право и ја сам им захвалан.Да не беше њих ко зна када бих ЈА имао своју државу.
Ако сада не профитирамо онда смо магарци.
Али чини ми се да нема ништа од профита...они нама царине а ми ништа.
Удри брате по ушима..........

Ако наставе стара сра*а по старом сценарију - е, онда стварно морамо нешто озбиљно предузети, јер то више у обзир не долази. САМО РЕЦИПРОЦИТЕТ !
 
L.1:
У праву си Мито,само овде има више "њихових" у политици.
Срби и у Србији у мањини........

Тачно ... и не само у политици. Ево, данас су већ објавили из војске да ће примити овде све држављане ЦГ који желе и даље да раде у војсци - а овамо кука војска да нема пара ... не знам шта да мислим, али ако Влада и сви надлежни мисле да на кичми Србије и даље седи Црна Гора - то неће никако бити добро ни за Владу ни за Србију.

А што се "њихових" тиче у политици - мислим да ће народ убудуће веома водити рачуна о томе КОГА БИРА. 8-)
 
A ti Kohen, da li bi cestitao zeni da se razvede od tebe ? ili devojci sto te ostavila ? Mislim ako ces da poredis "dva oka u glavi" onda znas kako nakaradno izgleda biti zrikav.

Ej dobar ti nick ;) samo ne znam sta radi na srpskom sajtu, bolje bi ti bilo da raspravljas o Gazi nego Crnoj Gori.
 
ХЕРЦ:
A ti Kohen, da li bi cestitao zeni da se razvede od tebe ? ili devojci sto te ostavila ? Mislim ako ces da poredis "dva oka u glavi" onda znas kako nakaradno izgleda biti zrikav.

Ej dobar ti nick ;) samo ne znam sta radi na srpskom sajtu, bolje bi ti bilo da raspravljas o Gazi nego Crnoj Gori.

Vidi, ne valja poredjenje...
Mada ga mnogi koriste.
Država ne može da služi "za neke stvari"...
 
ХЕРЦ:
A ti Kohen, da li bi cestitao zeni da se razvede od tebe ? ili devojci sto te ostavila ? Mislim ako ces da poredis "dva oka u glavi" onda znas kako nakaradno izgleda biti zrikav.

Ej dobar ti nick ;) samo ne znam sta radi na srpskom sajtu, bolje bi ti bilo da raspravljas o Gazi nego Crnoj Gori.

Niti mi je Cg zena ni devojka.............preterano si emotivno uleteo u prichu . Nikako ne bi mogao biti, npr. zaljubljen u neku drzavu..........malo je ...bolesno?? :roll:

Uvek mi je glupava bila prica o "dva oko u glavi", jer sam uvek kapirao, sta bi se desilo ako jedno odluci da ode... :D

ilusodisejinkiklop2ix.jpg


p.s.

Nisam ukapirao aluziju na nick........sto, jel da bi postovao na Srpskom forumu, moras da budes : Opanak, Sajkaca, Gibanica, i sl???
 
frozen1982.:
Mda.......Kostunica ne moze ni qurcem da mrdne samo bleji ko neko tele vec 6 godina a kao "zauzet je"....ponasa se ko malo dete koje nije dobilo sta je hteo.Isao je na kartu zajednicke drzave i izgubio a sad se duri-gubitnik ko i Milosevic.

Koštunica ti je sada u većoj frci od Crnog Slobe koji je 'zbrinut' u Haagu, a gde će i šta će jadni Koštunica ako se bivši 'savezni' funkcionari namerače na njegovu fotelju.....kako ćeš se rotirati ako nema dosta sedišta na ringišpilu!!??..:D
 

Back
Top